Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen töketlenek, férfiatlanok a férfiak?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára, de már sorozatban ez a negyedik pasim aki katasztrófa. Szeretem a férfias férfiakat, de egyszerűen nem találok. A mostani párommal jöttünk haza a Tescóból, megpakolt szatyrokkal, és végig azon siránkozott, hogy vágja a kezét a szatyor. Volt olyan, hogy megkértem fúrja fel a függönykarnist. Ennek az lett a vége, hogy fogta nekem a széket amíg felfúrtam. Arról nem is beszélve, hogy még azt is az anyjával beszéli meg milyen gatyát vegyen fel. :/ Az előző, folyton azt hajtogatta, hogy a küzdősport nem való nőknek, meg minek csinálom, meg gyúrni se járjak minek azt. De ő egy métert nem futott szerintem már évek óta. Egyszer szóváltásba kerültünk egy drogos fickóval, bennem már ment az adrenalin ezerrel, ő meg betojt. Mikor lecsillapodtak a kedélyek, még utána is reszketett a keze. Aki ő előtte volt, ő látszólag férfiasnak tűnt, mert erős volt, meg izmos, meg nagyképű. De hisztis pi*a volt. Egyszer kritizált, hogy nem tudok parkolni. (kicsit még tetszett is a szituáció) Mondom akkor parkolj te. Erre neki ment az oszlopnak. Arról nem is beszélve, hogy olyan kényes volt mindenre, hogy hihetetlen. Hideg a szoba, meleg a szoba, sós a leves, nem sós, egy szál macskaszőr van az ingén. Már elneveztem Borsószem királykisasszonynak....

De miért van ez? Hol vannak a kemény férfiak? Mi folyik itt?



2017. aug. 18. 09:44
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
80%

A felsorolt szempontjaid szerint én kemény férfi vagyok.

Sohasem picsogok, az exemnek felépítettem egyedül egy házat, villanyt, vizet szerelek, bútorokat gyártok, csatornát ások, betonozok, falazok, ami csak kell.

A konfliktusokat igyekszem kikerülni, de jól kiismerem egy ilyen szituban, hogy ki a hangember, és ki az, akinek nem csak a pofája jár, és ha tényleg balhés helyzet van, akkor előbb ütök, és csak aztán kérdezek.

Senkinek sem engedem, hogy belepofázzon az életembe, a dolgaimba, pláne nem anyámnak, önálló ember vagyok, az én életem, az én döntéseim, az én felelősségem.

Nem zavar se a meleg, se a hideg, kajában nem vagyok válogatós.

A divatot, öltözködést leszarom magasról.


Viszont, éppen ebből kifolyólag a nőmnek se tűröm el, hogy beleugasson a dolgaimba. Én se ugatok bele az övébe. Velem nem lehet lelkizni, meg értelmetlen ökörségekről csacsogni, nem érdekel a nők picsogása, se a pletykálkodása, nem érdekel, hogy melyik munkatársa mit mondott kiről, melyik barátnője hogy és kivel szakított éppen, meg hasonlók, velem nem lehet azt csinálni, hogy hazamegyek a melóból, és hallgassam végig a hülyeségeit. Ha probléma van, megoldom, de nem pofázgatok a semmiről. Ha hazaérek, én nekiállok a ház körüli melónak, megyek a műhelyembe barkácsolni, nem fecsérlem az időmet csevegésre.


És ezt nem bírják a nők, tapasztalat. Szóval nincs tökéletes férfi, ahogy nincs tökéletes nő sem, valamiben kénytelen leszel kompromisszumot kötni, ha nem akarsz egyedül maradni örök életedre.

2017. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

23 éves lányként hol tudnék ilyen sráccal ismerkedni? Sajnos én is mindig borsószem királyfiakat fogok ki, mint a kérdező.

Nekem annyi a feltétel, hogy a srác is egyetemista legyen, mint én, mert volt már ellenkező tapasztalatom és azt látom, hogy nagyon különböző életfelfogással rendelkeztünk.

2017. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

#31!


Köszönöm!


Számomra, ő egy igazi férfi! Szerencsémre pont hozzá hasonlót találtam!


#22

2017. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

A sport került szóba, nem a diploma, a gyerekkori álom-munkahely, a jó konfliktuskezelés, a kommunikációs készség, a tájékozottság, vagy bármi más, ezért a sportnál maradtam. Nem az volt a válaszom célja, hogy minél több pozitív dolgot írjak magamról.

Jelenleg két helyen dolgozom, és van egy másik dolog is, amivel a szabadidőm nagy részét töltöm, ezért alig-alig fektetek energiát az ismerkedésbe. Kényelmes nekem most egyedül, voltam elég ideig kapcsolatban.

Írtam, hogy semmilyen kiegészítő szert nem használok, mitől lenne álizom az izom? Nem kertes házban élek, így annyi szükségem van a fűnyíró késélezésére, mint tojásfestésre, vagy horgolásra. :) Amihez kell, ahhoz értek, a szakmámban pedig fejlődőképes vagyok, akárcsak a tóbbi pályakezdő.


#14

2017. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Akinek elváltak a szülei és az anyjával nőtt fel, az általában nem tud fúrni stb. És ez ugye elég gyakori.
2017. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

#35


Basszus, ezt a gyenge kifogást.


Nyilván aki az anyával nőtt fel, más férfi rokont nem is ismerhet, ez a magyarázat rá, hogy nem tud fúrni vagy nem lehet férfias.


:D :D :D

2017. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

#Kérdező: "Bár a legeslegjobban ami zavar, az nem is az hogy kényes, vagy hogy puhány valaki, hanem hogy játszmázik, sértődőzik,manipulálni akar. Rákérdezek sokszor a dolgokra kerek-perec és nem sikerül rá válaszolni. Miért olyan nehéz az egyenes kommunikáció?"


Annyi történt, hogy megtapasztaltad azt, amit a legtöbb férfi is egy párkapcsolatban. Ugye milyen idegesítő? Ezt most komolyan nem provokációnak szánom, de amit leírtál, az tipikus női viselkedés (volt eddig).

2017. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy te miért vagy olyan töketlen, hogy mindig ilyenekbe botlasz? :D
2017. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
36: nem kifogás, szimplán tapasztalat, ami nem feltétlenül igaz mindenkire. A másik fele meg a széltől is óvott egykék, akik helyett mindent megcsinálnak. Van egyébként egy ilyen ismerősöm, az apja meg tud csinálni szinte mindent, de a gyereket nem engedte soha semmi közelébe. Ennek ellenére nem férfiatlan, nagy darab, karatézik, kiáll magáért, csak épp nem tud fúrni.
2017. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

"A Kérdező egy szóval nem írta, hogy csak külső alapján választana."

Az kiderült, hogy nő, abból pedig tudható, hogy csak külső alapján választ.

2017. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!