Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen töketlenek, férfiatlanok a férfiak?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára, de már sorozatban ez a negyedik pasim aki katasztrófa. Szeretem a férfias férfiakat, de egyszerűen nem találok. A mostani párommal jöttünk haza a Tescóból, megpakolt szatyrokkal, és végig azon siránkozott, hogy vágja a kezét a szatyor. Volt olyan, hogy megkértem fúrja fel a függönykarnist. Ennek az lett a vége, hogy fogta nekem a széket amíg felfúrtam. Arról nem is beszélve, hogy még azt is az anyjával beszéli meg milyen gatyát vegyen fel. :/ Az előző, folyton azt hajtogatta, hogy a küzdősport nem való nőknek, meg minek csinálom, meg gyúrni se járjak minek azt. De ő egy métert nem futott szerintem már évek óta. Egyszer szóváltásba kerültünk egy drogos fickóval, bennem már ment az adrenalin ezerrel, ő meg betojt. Mikor lecsillapodtak a kedélyek, még utána is reszketett a keze. Aki ő előtte volt, ő látszólag férfiasnak tűnt, mert erős volt, meg izmos, meg nagyképű. De hisztis pi*a volt. Egyszer kritizált, hogy nem tudok parkolni. (kicsit még tetszett is a szituáció) Mondom akkor parkolj te. Erre neki ment az oszlopnak. Arról nem is beszélve, hogy olyan kényes volt mindenre, hogy hihetetlen. Hideg a szoba, meleg a szoba, sós a leves, nem sós, egy szál macskaszőr van az ingén. Már elneveztem Borsószem királykisasszonynak....

De miért van ez? Hol vannak a kemény férfiak? Mi folyik itt?



2017. aug. 18. 09:44
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
82%

Aki nem kűzdősportol, nem áll le veszekedni egy drogossal, és nem szereti, ha kritizálják, az már full szerencsétlen?


Kérdező, lassan annyit kritizállak, félek, hogy megkedvelsz. :)


#14

2017. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
63%

"Soha nem tudnék komolyan venni egy küzdősportoló és kondizni járó lányt."


Persze, hogy nem mert nyámnyila vagy és csak azért, nem tudnál, úgy nézni rá, mert te sem érzed magad igazi férfinek és csak még elesettebbnek éreznéd magad tőle.


Semmi férfiasat nem írtál magadról... jártál futni, hűha, ez minden iskolában kötelező, még egyetem első két félévében is, hogy mozogj valamennyit. Lefutottad a 12 percet is gondolom hűűű, ettől aztán talpig férfi vagy.


Azt hiszitek attól férfi egy férfi, mert "bun..kó,ta..hó alfahímként" viselkedik? Hát pont nem attól az.


De nem is attól, hogy felfúvatja magát mindenféle turmixokkal, de betojik egy ebédlőszekrény súlya alatt.


Ugyan már!


Egy férfi attól férfi (legalábbis számomra), hogy nem úgy néz ki, mint egy fogyókúrán lévő hetedik osztályos kiskamasz, mint ma a legtöbb huszonéves (már bocs). Nem díszbu..ziként öltözködik. Nem riad vissza attól, ha meg kell szerelnie valamit a ház/lakás körül, vagy épp felásni a kertet, arrébb vinni egy szekrényt, vagy felfúrni valamit.

Nem viselkedik úgy, mint egy hisztis kislány.

Lehet rá számítani, határozott, céltudatos, magabiztos. El tudja látni saját magát és a majdani családját és minden helyzetben lehet rá számítani és nőként kezel.


(Nem, ez nem azt jelenti, hogy tartson el és legyen már egy háza/lakása, nem. Hanem, hogy dolgozik és tesz magáért a jövőjéért valamit.)


Nem attól férfi valaki, hogy izmos vagy kondizik, hogy mit vezet meg ta..hó, nem.


Lássatok meg egy kicsit mélyebbre, mint a gyakori világa.

2017. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

#14el egyetértek

mivel te férfias személyiségű vagy, nehéz nálad férfibbnak lenni a kapcsolatban. es azok a ferfiak valószínüleg inkább a nőiesebb lanyokat keresik.

2017. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Egyébként annyira nem vagyok férfias személyiségű. Mármint oké, a sportot szeretem, de a többi dologra inkább csak rákényszerülve vagyok, mert nincs aki megcsinálja.(pl: falfúrás, cipekedés)
2017. aug. 18. 10:43
 25/46 anonim ***** válasza:
70%
Túl sok romantikus filmet néztek.. Azért nem találsz normális pasit, mert túl nagyok az elvárásaid és túl kevés a tolerancia.
2017. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 22-es válaszoló!


Nem tartom magam nyámnyilának, de látatlanban ezt nem is tudnád megítélni. A te indoklásod szerint, aki nem tud komolyan venni egy kűzdősportoló lányt, az nem férfi, nyámnyila stb., úgy gondolod, hogy ez komolyan helytálló? Fuss neki mégegyszer.

A kötelezőeken felül, saját elhatározásomból jártam futni. Versenyeken is indultam, egész jó eredményekkel, kitettek a gimi honlapjára, és a tornaterem előtt is díszelgett a fotóm. Egyetemen nem volt kötelező, de jártam kondizni - ezek szerint te nem jártál egyetemre. Soha nem használtam semmilyen étrendkiegészítőt


A korábbi barátnőim éppen a határozottságomat, céltudatosságomat emelték ki, még szakítás után is. Mint ahogy írtam, évek óta nem tartom a kapcsolatot édesanyámmal, ez a családom többi tagjára is igaz. 18 éves korom óta dolgozom, gondoskodom saját magamról.



Ha megfigyelted, én is kritikus vagyok az ezen az oldalon válaszolgatókkal szemben. Nem hiszek az alfa-bétahím kategorizálásban. Azt javaslom, gondold át mégegyszer a válaszodat.


További szép napot!


#14

2017. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Bár a legeslegjobban ami zavar, az nem is az hogy kényes, vagy hogy puhány valaki, hanem hogy játszmázik, sértődőzik,manipulálni akar. Rákérdezek sokszor a dolgokra kerek-perec és nem sikerül rá válaszolni. Miért olyan nehéz az egyenes kommunikáció?
2017. aug. 18. 10:49
 28/46 anonim ***** válasza:
#9 Szövegértés. Épp ez az, hogy külsőre nem lehet megállapítani, a kérdező pedig csak a külsőt nézi, nem pedig azt, hogy belsőre is férfias legyen.
2017. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

#26


A sportoláson kívül semmi pozitívumot nem tudtál magadról felhozni, de mégsem vagy kapcsolatban. Nini, mégse elég az "álizom", meg a képzelt céltudatosság.


Így, szerintem te fuss neki még egyszer...


Tehát, mondjuk nálad megállna a tudomány egy kertes házban, azon kívül, hogy "de én kondiztam, talpig férfi vagyok", de pl. egy fűnyíró kését már nem tudnád megélezni. ;)


De, szerencsére nem egymásnak kell megfelelnünk.


Kívánom, hogy találd meg a párod!


De, nagyon örülök, hogy nem a mai "kínálatból" kell választanom, mert ez esetben inkább egyedül maradnék.

2017. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

#28


A Kérdező egy szóval nem írta, hogy csak külső alapján választana.

2017. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!