Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen töketlenek, férfiatlanok a férfiak?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára, de már sorozatban ez a negyedik pasim aki katasztrófa. Szeretem a férfias férfiakat, de egyszerűen nem találok. A mostani párommal jöttünk haza a Tescóból, megpakolt szatyrokkal, és végig azon siránkozott, hogy vágja a kezét a szatyor. Volt olyan, hogy megkértem fúrja fel a függönykarnist. Ennek az lett a vége, hogy fogta nekem a széket amíg felfúrtam. Arról nem is beszélve, hogy még azt is az anyjával beszéli meg milyen gatyát vegyen fel. :/ Az előző, folyton azt hajtogatta, hogy a küzdősport nem való nőknek, meg minek csinálom, meg gyúrni se járjak minek azt. De ő egy métert nem futott szerintem már évek óta. Egyszer szóváltásba kerültünk egy drogos fickóval, bennem már ment az adrenalin ezerrel, ő meg betojt. Mikor lecsillapodtak a kedélyek, még utána is reszketett a keze. Aki ő előtte volt, ő látszólag férfiasnak tűnt, mert erős volt, meg izmos, meg nagyképű. De hisztis pi*a volt. Egyszer kritizált, hogy nem tudok parkolni. (kicsit még tetszett is a szituáció) Mondom akkor parkolj te. Erre neki ment az oszlopnak. Arról nem is beszélve, hogy olyan kényes volt mindenre, hogy hihetetlen. Hideg a szoba, meleg a szoba, sós a leves, nem sós, egy szál macskaszőr van az ingén. Már elneveztem Borsószem királykisasszonynak....

De miért van ez? Hol vannak a kemény férfiak? Mi folyik itt?



2017. aug. 18. 09:44
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Hu gyerekek vannak bajok. A toketlen pawak lepontoznak minket, ferfiakat. :D
2017. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Szerintem félnek,hogy nem tudnak megfelelni az "általánosan elvárt" ideának; és ettől is szoronganak, és ez ül ki rajtuk, ez hat rájuk. Félnek, hogy azokat a túl magas elvárásokat nem tudnák megugrani, sőt, még talán nem is tudják, hogy mik azok; és akkor még kisebb esélyük lesz annak megfelelni. (Még nem olvastam a kérdés kifejtését, később még ha eszembe jut valami, lehet, hogy írok még ide)
2017. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Én speciel elévgé konfliktuskerülő vagyok, de előfordult már, hogy ordítottam, ha védeni kellett. (A tettlegességig nem is jutottunk el!)

De... ha te csinálod meg a bajt kérlek... akkor azt úgy tedd, hogy MAGADNAK csinálod, nem NEKÜNK.

Nem vagyok semmilyen jampeckodó csajszika gorillája, se helyettes pofozózsákja.

2017. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Ja, és egy átlagos kertes házban mindent megcsinálok, amit csinálni lehet, a gázt kivéve. Ha a fűnyíró elromlik, vagy a fúró eltörik, akkor azt is.

Elvégre gépész vagyok.


#43 voltam.

2017. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Korábbi hozzászólásomban már írtam, de leírom még egyszer, a drogossal a konfliktus úgy kezdődött, hogy elütött engem a járdán. Nem én ugrottam neki... de mikor felkeltem, mondjuk,akkor érthető hogy ideges lettem szerintem...
2017. aug. 19. 15:54
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Képmutató, hazug, szemfényvesztő világ. Sajnos ilyen korban élünk: a kigyúrt, határozott férfiból az első problémás helyzetben gyámoltalan "pasi" lesz, anyámasszony katonája. És sok esetben egy szeget nem tud beütni. A meseszép hercegkisasszony leveszi a pushup melltartót, letörli a sminket és valódi átváltozáson megy keresztül, csak nem hernyóból lesz pillangó hanem fordítva. Ráadásul főzni nem tud, a házimunka meg bűzlik neki és tele van a másikkal szemben elvárással melyet esze ágában sincs viszonozni. Az őszinteségnek nyoma sincs egyik fél részéről sem. Mindenki csak kani szeretne anélkül hogy bármit is adna vagy bárni áldozatot hozna a másikért.
2017. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!