Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha a párom elvárja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha a párom elvárja, hogy dolgozzak?

Figyelt kérdés

Èn egy ideje csak rèszmunkaidőzök, mert nyelvvizsga felkészítőre jártam napi 3 óràt (ill vizsga előtt egy hónappal heti egyszer 3+3-at).

Idèn ősszel kezdem az egyetemet. Megbeszèltük, hogy februàrig dolgozom suli mellett ugyanígy. Februàrtól viszont a pàrom a jelenlegi fizetésének a 3-4 szeresét fogja keresni (gyakorlaton volt eddig), így anyagilag nem szorulnànk rà arra a kevésre, amit én kapok. Szinte csak a zsebpènzemre keresek (a sulikat èn fizettem, de nem ebből a keresetemből).

Az egyetem is külföldi, nem magyarul fogok tanulni (nem angolul), és nem is tingli-tangli szak azért.

A pàrom szeretné, ha az egész 3 évet végigdolgoznàm, akàr kell a pènz, akár nem, hiszen ő is végigdolgozta az egyetemi èveit, mert neki a szülők ragaszkodtak hozzà (otthon lakott, csak zsebpénzre keresett ő is).


2017. aug. 22. 09:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

11

"Viszont ha a párod hozzáállása ilyen, nem alapoznék az ő jóindulatára és nem is várnék el tőle támogatást. "

Szintén azt írtam, hogy ne akarjon a párjától függeni, csak kissé jobban körülírva.

2017. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

tőle elvárni hogy eltartson nem jogos egyáltalán.

de az kifejezetten undorító, hogy azt mondja azért dolgozz, mert ő is dolgozott. ez mi? csak mert neki szar volt, ezért neked is legyen szar? lol. de szerethet. nem is azt mondja, hogy nem akar eltartani, ami teljesen oké, hanem hogy iskola meg nyelvvizsga meg mit tudom én még mi mellett dolgozz csak azért is. nyilván megoldható, de nem kellemes.

2017. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jogos, egyáltalán minek költöztél hozzá, ha nem tudod fizetni legalább a minimális kiadásaidat?


Mi együtt élünk, mivel a párom 2x annyit keres mint én, úgy beszéltük meg, hogy rezsit ő fizeti, de a kaját, meg a háztartási dolgokat én.


Neked nem ciki, hogy tamponra is tőle kell pénzt kérned?

2017. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jogos-nem jogos...teljesen mindegy. Ha nem tudjátok megbeszélni és megoldani, akkor úgyis feszültségforrás lesz.
2017. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Valami pénzkeresetet mindenképpen elvár a barátod, máskülönben csak szívod a vérét moszkító módjára és élősködsz.
2017. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!