Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fizessem én az egészet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizessem én az egészet vagy utazzak el egyedül?

Figyelt kérdés

5 éve élünk együtt párommal saját lakásban. Régóta az az álmom, hogy 1-2 hétre elutazzak Los Angelesbe és Vegasba turisztikai célzattal, de a párom ebben nem akar partner lenni (elvileg nem a pénz miatt) , pedig régebben azt mondta eljön velem. Most viszont már azt mondja, hogy ő ezt lesz.rja, egyaltalán nem vonzza ez az utazás de csak "kísérőként" eljön velem kényszerből. Látszik rajta, hogy nem szívesen akar jönni. Nem akarom rá erőltetni se mert akkor tuti, hogy egész út alatt kapnám az ívet tőle, és tönkre tenné.

Fizessem ki az ő repjegyét is, szállást, belépőket stb-t hátha lelkesebb lesz vagy menjek el egyedül? Az a baj, hogy más mégúgyse jönne el velem, viszont egyedül egy kicsit félek is. Ti mit gondoltok?


28/N


2017. aug. 25. 21:39
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ui: egyébként nekem sem volt az USA fő célállomás, az ex-barátnőm álma volt, de nem bántam meg.
2017. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
Utaztatok már együtt repülővel? Az nem lehet, hogy fél repülni a párod?
2017. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Szerintem kár erőltetni, ha ennyire nem akarja. Én a helyedben (ha nagyon nem szeretnék egyedül menni) utazási oldalakon, online közösségekben szétnéznék és keresnék társat az útra.
2017. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat! Nem fél a repüléstől, 2-szer voltunk már repülővel nyaralni, igaz nem túl távoli helyen:)
2017. aug. 26. 23:06
 35/35 anonim ***** válasza:

Egyébként FB-ob pl vannak útitárs keresők. Ott tudsz keresni partnert magad mellé, nyugodtan kösd ki, hogy lányt keresel, akkor félreértés sem lesz, és a párod sem lesz féltékeny.


Az más kérdés, hogy ha egy kapcsolatban már ilyen téren sem tudtok együttműködni, akkor ez mit jelent a jövőre nézve (bocs a véleményére, de ez mégiscsak a párkapcsolat rovat, és nem az utazós,így talán belefér).

2017. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!