Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mi lenne a helyes döntés. A volt barátom, vagy a jelenlegi párom? Melyikkel lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja szakítottam a volt barátommal,egy másfél éves együttjárás után. Az oka az volt,h hűtlen volt,és amikor még megbeszélhettük volna,csak elkeseredetten tagadta a dolgot,amivel mindent elrontott... Nemsokkal a a szakítás után belementem egy új kapcsolatba,titkon remélve,h ez kihúz az érzelmi sokkból,és kialakulhat egy komoly szerelem.Bár talán nagyon elsiettem,azthiszem,akkoris ezt kérdeztem magamtól,h nem vagyok e hülye? Valóban segített a jelenlegi barátom,sok hálával tartozom neki:) Viszont.. A volt barátom sokszor ír nekem email-t, h szeretne visszakapni,és h megbánta. A gond,h én nem azért hagytam el,mert már nem voltam belé szerelmes,és sajnos a szívem még imádja őt,hiába van egy új párom... Szeretem őt is,de ha a volt páromra gondolok, csak fáj a szívem,és hiányzik... Ti mit tennétek ilyen helyzetben? A volt barátommal mit tehetnék? Jobb lenne,ha megpróbálnám elfelejteni? Minden ismerősöm azt mondja,h mióta elhagytam,magába a zuhant,és ez is bánt engem...Maradjak a jelenlegi barátommal?Nektek volt efféle esetetek?Kérek mindenkit,csak azok válaszoljanak,akik értelmes választ tudnak adni,másra nem vagyok kíváncsi. Köszsönöm.
2010. máj. 25. 19:13
1 2
 11/11 anonim válasza:
Velem ugyan ez történt meg amit te is leírtál! Én úgy döntöttem hosszas vívódás után hogy nem csak a káposzta jó felmelegítve és visszamentem a páromhoz akivel azóta is együtt vagyunk immáron 8 éve. Azóta összeköltöztünk és megkérte a kezem is, lehet hogy veled nem így fog történni, de szerintem elég fiatal vagy még ahhoz hogy élj és próbáld meg, ha nem jön össze van 10000 másik hapsi a világon!! Fel a fejjel! Arccal az életbe!! :)
2013. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!