Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés
Párom 2 év után felkerült egyetemre, szóval végre szorgalmi időszakban is gyakrabban lehetünk együtt. Erre ő kijelenti, hogy nem azért fizeti az albérletet, hogy heti 1-2-szer nálam aludjon. Csak szerintem hülyeség? Ameddig nem költöznek össze emberek és akár albérletben laknak, akkor már nem is aludhatnak együtt, mert nem azért fizetik?:D Ez mi?
2017. szept. 3. 22:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%

"felkerült, fent tanulunk, idefent, itt fent, feljöttünk, feljött"


wtf...

2017. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%

Én nem alszom csak egyedül, szexelünk és utána helló. nem alszol együtt férfivel, mer zenét hallgatok, filmet nézek, jövök megyek a lakásban. Nem illetek össze, ennyi. Ráadásul én hangos vagyok szex közben, nem tetszene ha a tesód hallana vagy nem lehetne órákat a fürdőben, konyhában szexelni mert tesód bejöhet. Nem prűd vagyok, de neked lenne kellemetlen vagy a tesódnak ha ránk nyitna vagy ő zuhanyozna és mi 2 órája dugunk a fürdőben....



25N


N

2017. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
szerintem már megunhatott
2017. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Itt más a gond. Ez csak fedő szöveg.
2017. szept. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12-es, ezt fogalmazd újra..... Amúgy kamu a csajod válasza, itt más (valaki) lesz a dologba.
2017. szept. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azt szeretné, hogy te aludj nála? Nekem legalábbis ez volt az első gondolatom. Vagy ez nem játszik?
2017. szept. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás,és nem azért hogy te nála aludj.
2017. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem akar veled összecuccolni nincs neki tervbe .
2017. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az elmúlt két évben többet aludtunk együtt, mint külön, mindig próbáltam úgy intézni a dolgaimat, hogy mindkettőnknek jó legyen. Esélye nem lenne mást "tartani". Nyáron is kb pár órát voltunk külön naponta.
2017. szept. 4. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!