Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban a lányok véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noname65 kérdése:

Elsősorban a lányok véleménye érdekelne?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 hónapja szakítottunk mert azt mondta, hogy már nem úgy szeret én még most is halálosan szerelmes vagyok és megörülök a hiányától, de neki közben már lett kapcsolata, összejött egy fiúval, fél évet voltunk együtt.

Az utolsó beszélgetésnél azt kérte, ne keressem mert ő jól megvan a fiúval, de én nem birom, tudom,hogy hülyeség de vissza akarom szerezni.

Mit gondoltok mi segíthet ilyen helyzetben?

Ha szerelmet vallok neki és elmondom őszintén h mennyire rossz nélküle és én már csak vele tudom elkápzelni, ti lányok mit reagálnátok erre?

Vissza lehet még hódítani? Valami ötlet esetleg ami segíthet ebben a helyzetben?? 😞😞



2017. szept. 4. 20:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy normális Kérdező aki képes elfogadni a kommentelők véleményét és még meg is köszöni.

Nem ismerlek, de nagyot nőttél a szememben.

Maradj ilyen és kívánom hogy légy boldog!

2017. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Eleinte nehéz, de próbáld elterelni valamivel a figyelmed, barátokkal, hobbik ahogy az előttem levők is írták, és meglátod hamar túl leszel rajta! Kitartást! És légy boldog az életben!
2017. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, és a jó kívánságokat :))
2017. szept. 4. 23:30
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy hiba lenne ezt elmondani, vagy tovább próbálkozni.

Ebben a helyzetben az segíthet, ha elfogadod, hogy nem lesztek már egy pár, és elkezded feldolgozni a szakítást. A méltóságod így legalább nem csorbul.

2017. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!