Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan varom a bocsanatkerest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan varom a bocsanatkerest? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Parommal osszevesztunk. Mert kaptunk egy kanapet anyamektol. Erre ma hazajottem es le vam takarva valami ronda takaroval. Es kozli hogy igy mar nem is olyan ocsmany ez a kanape. Erre kiakadtam hogy mekkora bunko. Elkezdett nekem izelni hogy jovan nem ugy gondolta, meg sajnalja. De kb ennyit mondott. De aztan meg mindig merges voltam es nem.bocsatottam meg neki. Es mondtam hogy a masik kanape rondabb amit o vett. Erre ram kiabalt hogy most mit veszekedek. Azota nem szoltunk egymashoz. Nem neki kene rosszul ereznie magat es bocsanatot kerni??
2017. szept. 5. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Úristen...
2017. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Istenem 😂 ez legyen a legnagyobb gondod ,mint az oviban. Az én macim szebb ,nyenyenye.
2017. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK kategória!!!!!!

Illene felnőttként is viselkedni, nem az óvodában vagyunk!

Két éretlen kisgyerek történetét olvashattuk!

2017. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Itt nem errol van szo. Hanem hogy allandoan nekem kell bocsanatot kernem. Meg en kezdjem a kibekulest.
2017. szept. 5. 18:32
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem tudom hogy melyikőtök kezdje a kibékülést, de mindenképpen a tini kategóriában tegye, mert sajnos bölcsis kategória nincs, itt pedig senkit sem érdekel. :)
2017. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez most az Éjjel-nappal Budapest egyik részének a forgatókönyve, vagy a Pumpedéké?
2017. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Marha viccesek itt egyesek...
2017. szept. 5. 19:07
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

azt írtad mindig neked kell bocsánatot kérned. mi lenne ha nem hisztiznél be ilyeneken, és nem vesznétek össze feleslegesen? persze itt látom más problémák is vannak a felszin alatt de arról mi nem tudunk.

ebben a helyzetben szerintem te reagáltad túl.

2017. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
rossz kategória.
2017. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Oke. Koszonom a normalis valaszt. Eszerint fogok cselekedni.
2017. szept. 5. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!