Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan varom a bocsanatkerest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan varom a bocsanatkerest? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Parommal osszevesztunk. Mert kaptunk egy kanapet anyamektol. Erre ma hazajottem es le vam takarva valami ronda takaroval. Es kozli hogy igy mar nem is olyan ocsmany ez a kanape. Erre kiakadtam hogy mekkora bunko. Elkezdett nekem izelni hogy jovan nem ugy gondolta, meg sajnalja. De kb ennyit mondott. De aztan meg mindig merges voltam es nem.bocsatottam meg neki. Es mondtam hogy a masik kanape rondabb amit o vett. Erre ram kiabalt hogy most mit veszekedek. Azota nem szoltunk egymashoz. Nem neki kene rosszul ereznie magat es bocsanatot kerni??
2017. szept. 5. 18:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kerdes: mi a tosznak kaptok felnottkent ugy kanapet anyukadektol, hogy nem kerdezik ki rola a velemenyeteket?


Egy kanape eleg feltuno darab es ami anyadeknak tetszik, nem biztos, hogy nektek is (ahogy ez ki is derult).

Egy no szereti maganak berendezni az eletteret. A ferfiak leszoktak ezt szarni. Kenyelmes a kanape? Akkor jo is. Egy nonek ennel tobb kell.


Gondolom nem anyad elott mondta, hogy "ocsmany", igy az alap illemet megtartotta. Az viszont becsulendo, hogy nem nyomta el magaban a gondolatot. Kifejezte neked, hogy ez a kanape egy foskazal. Ettol nem lesz bunko.


A te gyerekes viselkedesed pedig borzaszto. Kivancsi vagyok hany evesek vagytok.

2017. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Azért a kérdező védelmében mondom, hogy a barátjának nem így kellett volna reagálnia. Elég bunkó volt. Normálisan is mondhatta volna hogy neki ez nem tetszik és kész. Ízlések és pofonok. Letakarni olyan szempontból jó megoldás, hogy a szülők sem sértődnek meg, ha arról van szó.


Ja és minden kapcsolatban van egy fél aki többször kezdeményezi a békülést. Ez azt jelenti, hogy neki fontosabb a békesség, mint az egoja.


Kérdező, szerintem felejtsd el a történteket, nem olyan nagy dolog hogy rágódj rajta.

2017. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Fel kellene oldani a régóta húzódó feszültségeket, és akkor nem lenne ekkora dráma egy kanapéból meg a takaróból.
2017. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát, ez nagyon komoly. Biztos, hogy csak a kanapé a feszültség forrása? Nem volt semmi előzmény?
2017. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Most azt meséld el légyszi', hogy milyen érzés humorérzék nélkül élni!
2017. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
"Ez csak egy kanapé!! Ez nem az életünk! Ezek csak tárgyak...Fontosabb számodra, mint az élet. Ez őrület! Csak segíteni próbálok..."
2017. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nem neki kene rosszul ereznie magat es bocsanatot kerni??"

"jovan nem ugy gondolta, meg sajnalja"


A bocsánatkérés megtörtént, te gerjesztetted tovább a feszkót. Miért ő érezze magát rosszul, amiért te hisztizel?

2017. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon kiakadtam, amikor az exem anyja berakott egy bútort hozzánk, - részletkérdés, de az én saját lakásom volt.

Ezt hogy képzelitek?

Ennél azért érettebben kezeltem a dolgot, te meg szaladj le anyádról, ha párkapcsolatban élsz - ő meg próbálja ezt elfogadni. (Nálunk se ment)

2017. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hiába hisztizel még itt is, mind a ketten dedós szinten vagyok és pont.
2017. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!