Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fogadható el és mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogadható el és mi okozhatja a bizonytalanság érzését egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szerelemben, de átmenetileg távkapcsolatban élünk a barátommal, amit egyre nehezebben viselek. Gyakran érzem azt, hogy csak nekem fontos egy mielőbbi összeköltözés és közös élet. Havonta egyszer tudunk találkozni maximum 3 napra. Amikor rákérdezek, csak akkor beszélünk erről, magától nem hozná fel a témát. Persze ilyenkor helyesel, hogy ő is szeretné, ha megoldanánk, de hozzáteszi, hogy nem érti a nagy sietségemet. Gyakran sírok emiatt, előfordult már, hogy előtte is, annyira tehetetlennek éreztem magamat. Azt nem mondanám, hogy nincs oda értem, de ezen a témán valahogy mindig sikerül összevesznünk.

Már azon is gondolkodtam, hogy csak feleslegesen kreálok problémát a kapcsolatban, de ez akkor is nyugtalanít és zavar.

28N


2017. szept. 11. 19:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10

Azt mondja, hogy én vagyok a mindene.

Ettől függetlenül szívesebben fordultam az egyik dániai barátomhoz segítségért, ha végül kiköltöznék oda. Ilyen szinten van a mi kapcsolatunk.

2017. szept. 11. 20:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez csak egy buta felvetés,de amúgy nem lehet,hogy rajtad kívül van mással is kapcsolata? Mert az egyik válaszoló leírta,hogy d$gópajti is lehetsz de erre az utazása rá is cáfol,kapcsolat a kapcsolat akkor se komoly-hiába adott hozzá minden. Nem lehet,hogy valami bűzlik Dániában?
2017. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Utolsó,

nem hinném, hogy ennyi energiája lenne, na meg azért bízunk is egymásban. Szülők, barátok előtt és facebookon is felvállalt kapcsolat, bár ez utóbbi nem sokat jelent.

2017. szept. 11. 20:33
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez jelent-e valamit, de mindig úgy beszél, hogy "ha majd lesz családom, ha majd lesz gyerekem, ha majd lesz templomi esküvőm", vagyis teljesen kihagy engem.
2017. szept. 11. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!