Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kap ilyen üzenetet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kap ilyen üzenetet a férjem?

Figyelt kérdés
Ezen a héten éjszakás, így nem viszi be a szobába a telefonját, nehogy felébresszék. Én itthon vagyok, 39 hetes terhes vagyok.Ma kapott egy ilyen üzenetet amit megnéztem, mert azt gondoltam nincsenek titkaink: SMS alapú chatrendszerünk egyik tagja Krisztina jelezte, hogy szívesen flörtölne veled. Ha te is szeretnél megismerkedni vele, akkor küldd vissza az OK szót. Kicsit ideges lettem, de nem tudom hogy ilyet csak akkor kap valaki ha regisztrál valahova vagy csak random számokra küldik. Valaki tidja a választ?
2017. szept. 12. 12:32
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Januárba lesz 6 éve, hogy együtt vagyunk ez a telefonszám max másfél éve van meg neki ebben biztos vagyok, úgyhogy olyan régen nem regisztrálhatott. :( Egyébként köszönöm a válaszokat!! Hol tudnék utána nézni? Valaki esetleg nem tudna segíteni? Erről a számról kapta: 0690 643 633. Hát ha bebizonyosodik, hogy valamit csinált biztosan nem maradok vele, ha képes volt erre pont most akkor egy utolsó szemét :(
2017. szept. 12. 12:43
 12/50 A kérdező kommentje:
De akkor minek adja meg a számát? Millió oldalon nézhet képeket meg videókat anélkül hogy megadná.
2017. szept. 12. 12:44
 13/50 anonim ***** válasza:
6%

#9


Egyetértek, kivéve ha a nő gyerek-megszállott lett... Bár talán a kérdező nem ilyen. De sok nő már a terhesség alatt gyerek-megszállott lesz és onnantól "Csak a gyerek!4!!!44444!" van.


Nulla intimitás, jókis öregasszonyos rövid haj vágatása, semmi téma, "CSAK A GYEREK!!!!!", soha többé nincsene programok, csak a gyerek, csak a gyerek.

2017. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó. Mivel még nincs meg a gyerek nem lehet annyira megszállott. De akárhogy is. Undorító, gusztustalan féreg az ilyen, már ha tényleg az van, aminek tűnik a dolog. Nagyon sajnálom, hogy pont most derül ez ki
2017. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező,


Legugliztam neked a telefonszámot és a parom.hu társkereső oldalhoz tartozik. Tehát regisztrált oda és kap értesitéseket SMS-ben ha valaki pl ir neki, szerente ismerkedni, stb.

2017. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
18%
13# Terhesseg alatt belefer, meg kell varni a szules utani honapokat, hogy visszaall-e minden a normalisba. Mellesleg rengeteg apukat ismerek, akik ugyanugy babamegszallottak lesznek es egyutt varjak a gyereket. Jo esetben ugyanis mindket szulo akarja. Legalabbis a mi koreinkben nem ugy neznek ki a dolgok, hogy a no direkt terhes lesz es onnantol o csak babazik, mig a ferfi lent sorozik es sir a haveroknak XD
2017. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Nem azért, hogy magamat dícsérgessem de kicsit sem lettem ilyen. Ő joban akarta mindig is a gyereket és még a napokban is mondta, hogy milyen jó lesz majd ha lesz mégegy gyerekünk is, épp ezért álmomban sem gondoltam volna ilyenre. Nyilván az alakom nem olyan, mint volt de figyelek ugyanúgy a külsőmre. Nem lettem 120 kg se
2017. szept. 12. 12:50
 18/50 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez elég elszomorító
2017. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a sok sok választ!!
2017. szept. 12. 12:51
 20/50 A kérdező kommentje:
Nem tudom de nekem ez nem fér bele sem most sem máskor. Igen ez nagyon elszomorító :(
2017. szept. 12. 12:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!