Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kap ilyen üzenetet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kap ilyen üzenetet a férjem?

Figyelt kérdés
Ezen a héten éjszakás, így nem viszi be a szobába a telefonját, nehogy felébresszék. Én itthon vagyok, 39 hetes terhes vagyok.Ma kapott egy ilyen üzenetet amit megnéztem, mert azt gondoltam nincsenek titkaink: SMS alapú chatrendszerünk egyik tagja Krisztina jelezte, hogy szívesen flörtölne veled. Ha te is szeretnél megismerkedni vele, akkor küldd vissza az OK szót. Kicsit ideges lettem, de nem tudom hogy ilyet csak akkor kap valaki ha regisztrál valahova vagy csak random számokra küldik. Valaki tidja a választ?
2017. szept. 12. 12:32
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon sok adathalasz oldal van a neten akik direkt ezert szedik a telefonszamokat, hogy mindenfele SMS szolgaltatasokra felirjak oket es lehet, ezert meg a ferjed szamlajarol vonjak le a penzt.

Most volt pl ez a 70.000 forintos H&M utalvany osztogatas kamu es elkepeszto, mennyi ember irt ala, hogy ok megadtak az adataikat, mert azt hittek igazi... Jellemzoen telefonszamot, email cimet meg akar lakcimet is elkernek... Aztan a telefonszamok mennek szepen mindenfele emeltdijas szolgaltatasokra :D

2017. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
81%
Ha lenne titkolnivalója, ilyenkor feltehetően magánál tartaná a telefont lenémítva.
2017. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
76%

Az utolsónál a pont.


Amúgy attól még megbeszélhetitek és le lehet tiltatni az emelt díjas számról jövő SMS-t és hívást. Nekem alapból így van beállítva.

2017. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok. Közben megnéztem az emailjeit is de bár ne tettem volna. Az az sms ahhoz semmi, de azért rákérdeztem csak hebegett habogott. De már mindegy volt, hisz láttam a levelezéseit is. Vakon megbíztam benne és most nagyon rossz, teljesen egyedül érzem magam, olyan mintha egy másik ember lenne. Egy nap alatt összeomlott az életem, és ő az apja a születendő babának, istenem :(
2017. szept. 12. 22:02
 35/50 A kérdező kommentje:
Hogy lehet valaki ilyen egy utolsó sz*rházi? És én hogy nem vettem észre semmit? Áhh :(
2017. szept. 12. 22:06
 36/50 anonim ***** válasza:
70%
Mi volt az emailekben? Amugy ne bankodj, most szar, de hidd el, kisgyerekkel is lehet normalis ferfit talalni, aki imadni fogja a kolykot is.
2017. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Volt egy csomó társkeresős üzenet, és volt akivel levelezett(nem csak szia mizu), képeket küldtek egymásnak, voltak intimebbek is. Volt még több is de nem olvastam tovább, ennyi is bőven sok volt. Nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba, nagyon szarul esne alapból is de így terhesen kifejezetten szar, főleg, hogy már nem sok van hátra. Köszönöm a bíztatást, aranyos vagy nagyon!! Szegény gyereket sajnálom, mert mindenképp elköltözöm innen és majd nem lehet mindig az apjával, én is így nőttem fel és hát gyerekként szar ezt átélni. Annnyi gondolat kavarog bennem, haragszom rá nagyon és rohadt szomorú vagyok.
2017. szept. 12. 22:40
 38/50 A kérdező kommentje:
Nekem mar ez is megcsalás, de egyébként ilyen üzenetek után szerinted hogy lehetne benne megbízni? Meg a képek is. Ki tudja miket csinált már. Ha el is hanyagoltam volna akkor talán meg kellett volna mondania és megbeszélni de nem hinném hogy ez volt a probléma. Meg ha annyira fontos lennék neki mint hittem, akkor nem húzott volna el több mint másfél órával előbb dolgozni(mikor a műszakot úgysem tudja előbb kezdeni). És hozzám se szólt. Ez milyen viselkedés? Nyilván ehhez is két ember kell, hogy elromoljon egy kapcsolat de ha nekem problémám volt akkor megbeszéltem veke nem mást kerestem inkább! Meg amiket mondott, hát sose gondoltam volna róla, sose!!
2017. szept. 12. 23:08
 39/50 anonim ***** válasza:
Az is lehet h azt akarta h lasd es igy elerni azt hogy te mond ki azt hogy vege mert o gyava volt
2017. szept. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ezen mit megbeszelni. A ferfinek volt lehetosege a szexchat meg szexemail meg ki tudja mik ELOTT odaallni a felesege ele, hogy ez meg az zavarja. De terhesseg alatt a tobbsege a ferfiaknak akik ilyesmit csinalnak, szimplan gyokerek, akik nem tudjak felfogni esszel, hogy ha valaki terhes, akkor kb a kozepetol elegge megvaltozik nehany dolog a kapcsolatukban, ami viszont idovel visszaall jo esetben a szules utan az eredeti allapotokra. Rohej, az ilyen ne vallaljon gyereket! Mint multkor az a kerdes, hogy elhagyta a not a ferje szules utan 6 hettel, mert hisztis volt a terhesseg utolso honapjaiban a no. OMG!!
2017. szept. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!