Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kap ilyen üzenetet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kap ilyen üzenetet a férjem?

Figyelt kérdés
Ezen a héten éjszakás, így nem viszi be a szobába a telefonját, nehogy felébresszék. Én itthon vagyok, 39 hetes terhes vagyok.Ma kapott egy ilyen üzenetet amit megnéztem, mert azt gondoltam nincsenek titkaink: SMS alapú chatrendszerünk egyik tagja Krisztina jelezte, hogy szívesen flörtölne veled. Ha te is szeretnél megismerkedni vele, akkor küldd vissza az OK szót. Kicsit ideges lettem, de nem tudom hogy ilyet csak akkor kap valaki ha regisztrál valahova vagy csak random számokra küldik. Valaki tidja a választ?
2017. szept. 12. 12:32
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
66%

Kedves Kérdező,


Utánanéztem a telefonszámnak, van egy fóruma, miszerint ez valami spam, emelt dijas, ami az emberektől pénzt próbál lehuzni:


[link]


Ajánlom, nézz utána, keresgélj a neten, meglehet, hogy a párod számát kihalászták a netről és pénzt akarnak lenyulni, ergo ő nem csinált rosszat. Vannak még ilyen sms-ek a telefonban? Hivta ő ezt a számot?

2017. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
5%

#16


Hát, sok helyen várja, csa aztán jöhet a keserű ébredés mikor ő a felesége szemében már nem más, mnt a gyerek apja, ennyi, semmi több. 3-4 évig semmi program (mert Döncikére kell vigyázgatni), mínusz kettes szerelmi élet ("mert Döncike felébred"), mínusz kettes alvás ("mert Döncikének fáj a hasa"), összehányt szőnyeg és takarók, köpet, trutymó mindenfelé, szar és húgy, brutális kiadások 75% pénzből (1 főállás + gyes), és a feleség összes témája Döncike, semmi más. Döncike minden k***a napja a fészbúkon dokumentálva, jön a nagymama jópofáskodni (és belepofázni a nevelésbe) minden másnap...


Nehéz elhinni, hogy ezt önként vállalja bárki is. Esküszöm még a romák motivációja is világosabb, ők legalább több "segíjt" kapnak érte.

2017. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
80%

#21-es vagyok, találtam még egy ilyen oldalt:


[link]


Úgy néz ki ez valami pénzlehúzós, adathalászós dolog lesz, nézd át a párod telefonját (tudom gáz, de ne kezdjük el őt vádolni ész nélkül), ogy van-e ilyen sms még, hivta-e ezt a számot valaha is, stb.


Ha úgy látod semmi, akkor valószinűleg adathalászat áldozata, ami különösen kinos, kellemetlen mindenki számára. Sajnos a mai, modern világban sose lehet tudni.

2017. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
79%

#21 és #23 vagyok, újabb bizonyiték, hogy ez valami kamu dolog:


[link]

2017. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
39%
Lol ez de szar kuld egy prosti veletszeruen embereknek smst és a terhes felesége találja meg
2017. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Hát akkor remélem csak valami kamu. Mindenképp meg fogom tőle kérdezni. Bár ha mégis ő regisztrált valószínű akkor se fogja azt mondani igen kicsim én regisztráltam.
2017. szept. 12. 13:11
 27/50 A kérdező kommentje:
Nekem azért annyira nem volt vicces, de most azért kicsit megnyugodtam.
2017. szept. 12. 13:12
 28/50 A kérdező kommentje:
Nem találok a telójában semmi olyan számot aminek nem kéne ott lenni, a híváslistában sincs.
2017. szept. 12. 13:13
 29/50 anonim ***** válasza:
80%

#21, #23, #24 vagyok,


Tudom, épp azért prób

ltam most gyors vadul keresgélni neked a neten a szám alapján, mert ez abszolút nem vicces és őszintén az ilyen szolgáltatóknak a gerincét törném...


28/N

2017. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon remélem kérdező, hogy csak vmi kamu az egész! :( Szurkolok!
2017. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!