Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kap ilyen üzenetet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kap ilyen üzenetet a férjem?

Figyelt kérdés
Ezen a héten éjszakás, így nem viszi be a szobába a telefonját, nehogy felébresszék. Én itthon vagyok, 39 hetes terhes vagyok.Ma kapott egy ilyen üzenetet amit megnéztem, mert azt gondoltam nincsenek titkaink: SMS alapú chatrendszerünk egyik tagja Krisztina jelezte, hogy szívesen flörtölne veled. Ha te is szeretnél megismerkedni vele, akkor küldd vissza az OK szót. Kicsit ideges lettem, de nem tudom hogy ilyet csak akkor kap valaki ha regisztrál valahova vagy csak random számokra küldik. Valaki tidja a választ?
2017. szept. 12. 12:32
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon sajnálom, hogy ez történt... valahol én reménkedtem, hogy ez csak egy pénzlehúzós SMS, de úgy néz ki, sajnos vaj van a füle mögött... :/
2017. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Hogy vagy kérdező?

Nagyon sajnálom!

2017. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést, aranyosak vagytok!

Őszintén szólva nagyon örülök, hogy kiönthetem a lelkem nektek, mert nagyon szar ez a helyzet, ma fogtam fel igazán. Akármekkora barom, még mindig szeretem, de itt kell hagynom és ez rohadt nehéz. Bár a mai viselkedése is nagyon ronda volt. Olyan ideges vagyok fhuu, magányosnak érzem magam, most mindent egyedül kell elintézzek. Pedig ma nagyon jó lett volna ha velem van, mert vizsgálatra mentem a városba amit ő tudott nagyon jól mégis elvitte a kocsit és nem jött vissza mire mennem kellett volna, igazi tuskó. Beszélni nemis nagyon beszél velem, mintha egy másik ember lenne. Komolyan azt gondolom, hogy ő ezt akarta csak nem merte kimondani.

2017. szept. 13. 23:42
 44/50 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos nem úgy fest a dolog egyelőre hogy megbánta volna és igyekezne helyrehozni az ökörségét.

Legalább van ki segítsen? Szülők, testvérek, barátok a közelben?

Én mondom nem tudja mit cselekszik. Az élet legszebb eseménye előtt áll és kihagyja holmi hülye kis kalandokért.

Történhet bármi, de a gyerek születése egy pótolhatatlan élmény. Ezt lecserélni pótolhatóra...

Nem beszélve arról hogy veled mit tesz.

Lesz mit feldolgoznia mikor rádöbben mit tett.

Veled viszont ott lesz a kis csoda, és remélhetőleg azért állnak melletted páran.

2017. szept. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Az ilyennek levagnam a farkat es megetetnem vele.

A hozza hasonlo sz*r emberek csak magukra gondolnak...felfordul toluk a gyomrom.

2017. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gáz, hogy még csak a megbánás legkissebb jelét sem mutatja!!! :/ Lehet jobb is, hogy kiderült...
2017. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
9%
O is tudja te is tudod es en is tudom hogy ugysem fogod ott hagyni mert hogy szereted meg hogy nincs hova menni es a baba is ott van stb... amugy is csak azert vagy itt hogy kiontsd a lelked nem vagy magabiztos abban hogy igen is ott hagyod.. A ferjed se valtozhatott meg egyik naprol a masikra kivancsi lennek azert hogy o ezt hogy adna elo talan kiderulne hogy te is hibas vagy nem egy ket dologban.. Meg az is lehet hogy o nem akarat babat te meg raeroltetted.
2017. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
84%
47-es: Aha, csak a nő lehet hibás mindig. Meg csak ő erőltetheti a gyerekvállalást. Istenem, te is inkább maradtál volna csendben.
2017. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
30%

"Meg csak ő erőltetheti a gyerekvállalást."

Hadd keljek 47-es védelmére, légyszives olvasd el még egyszer a hozzászólását.

"lehet hogy"

ez számodra mit jelent?

Számomra azt: lehet hogy...

nem azt hogy csak és kizárólag úgy lehetett.

2017. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom kérdező! :-(
2017. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!