Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok ezek miatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok ezek miatt a párotokat?

Figyelt kérdés
Együtt élünk és meg is kérte a kezem. De egyre jobban azt értem hogy nem illünk össze. Sose kedveskedik nekem, max megveszi amit szeretnék, de nem gyengéd, sem romantikus... Amikor már úgy megbánt hogy sírok, akkor is csak áll és annyit mond hogy ne bőgjek. Ölelést, bújást ne is várják tőle mert ő nem nyálgép és amúgy is ideges amikor sírok. Azt mondta inkább törjek össze valamit, attól majd megnyugszok. Állandóan tőlem várja hogy simogassam meg gyengéd legyek vele, és ha szex lesz belőle el se bír élvezni ami engem megint fusztrál... Én így ebbe már belefáradtam, ő meg nem hajlandó semmire, mert én se...
2017. szept. 12. 12:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
A 9-es elég nyominak tűnik. Végülis nőként is lehet empátiátlan kemény kukafedélnek lenni :/ De egyébként kérdező én sem értelek. Minek vagy vele?
2017. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
mi lett?
2021. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!