Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak hogy nőként annyira egyszerű rendes párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok. Túl vagyok már pár furcsaságon a témával kapcsolatban, de képtelen vagyok olyan férfit találni aki ne csak szexelni akarna, vagy ne lenne teljesen életképtelen.


Egyetemre járok, vannak hobbijaim is, eljárok barátnőkkel és baráti társasággal sokféle helyre, szóval elég széles körben ismerkedem. Próbáltam a netet is, de azt inkább hagyjuk.


Szóval nem értem a férfiakat itt az oldalon, mert amikor látok itt leírva egykét kérdés alá az kész röhej. Olyan férfival eddig szinte nem találkoztam kb akiről ne derült volna ki, egykét olyan dolog ami számorma elítélendő. Megcsalások, adósság, szerencsejátékszenvedély, túlzott egoizmus, gorombaság és még sorolhatnám. Sosem voltak teljesíthetetlenül nagy igényeim, de jöttök itt a felső 20%-al hogy minden nő csak abból válogat. Az a szomorú helyzet, hogy ez így van mert a többi teljesen alkalmatlan párkapcsolatra az előbb említett okok legalább egyike miatt!


Hogyan gondolhatjátok, hogy csak azért mert valaki nő, olyan könnyű a párválasztás ? Tudjátok ti, hogy mennyi farkasbőrbe bújt bárány van a pasik között ? Tudjátok ti, hogy mennyi embert kell finoman lekoptatni valahogy, hogy ne sértődjenek meg ? Tudjátok, hogy ez mennyire nehéz tud lenni, pl akkor ha az illetővel össze van zárva az ember nap mint nap ? Fogadni merek, hogy ebbe még sosem gondoltatok bele.

Ja és persze mindenért mi nők vagyunk a hibásak. Én nőies nő vagyok, nem vagyok egy megrögzött femináci, de a mai férfi választék nagyon silány, sokszor úgy érzem, hogy nekem kell férfiként viselkedni egy férfi mellett ami nagyon zavar.


2017. szept. 28. 19:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Annyi onismereted azert lehetne hogy nem a valogatas zavar, hanem az hogy rossz fenyt vet rad amikor a legalja ferfiak probalkoznak nalad. Ha a legjobb pasikbol kellene valogatnod, de ugyan ennyibol az ugye nem zavarna.


Ne legyen mar ilyen alszent.

2017. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Diavolino44 ***** válasza:
43%

Ha nem vagy jo csaj, mint par lany baratom, akkor valoban nehez, mar majdnem annyira, mintha ferfi lennel. De az irasodbol tekintve te jo csaj lehetez vagy legalabb atlag folott. Igy nagyjabol azok fognak betalalni aki mint irtak abba 20%ban vannak. Akik megtehetik, hogy csak szexet akarnak.


Most ugy oszinten, csaladalapitason kivul mi masra jo egy no/parkapcsolat??!

a parkapcsolataim masbol sem alltak, mint a no hozta a kis problemait, hogy oldjuk meg egyutt. Hat ez remek! Szamomra az a jotars aki megkonnyiti az eletemet. Nah a nok nagy resze nem ilyen, azert keres magabiztos ferfit, mert azt gondolja majd o megoldja helyette a folgokat. S igen ferfi vagyok, arra szulettem ha egy problema megjelnik, meg akarom oldani. Nah ezert akarok szexet.


Nem ertettem, a dolgot az elejen, mi rossz van abban, ha oszinte vagyok? Pl amit irtal, hogy tombol bennem a vagy s mondom a nonek, hogy beleszerettem az elso pillanatban. Hazduni kell nincs mese, ha sikeres akarsz lenni ferfikent.


Amugy sajnalom mindig szoktam adni tanulsagot. De jelen esetben nem tudok, jarj nyitott szemmel, vagy adj lejjebb az elvarasokbol. Rengeteg atlagos srac van, akinek csak annyi a baja, hogy nem mer kezdemenyezni, mert fel a visszautasitastol. S igen sok esetben at kell venned a kezdemenyezo ferfi szerepet. Kulonben olyanok fognak csak betalani eloben mint En! :D

2017. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, szerintem ha a nők között körülnézel (mármint hogy a férfiakat milyen nők veszik körül), akkor te is látod, hogy ott sem jobb a helyzet. A játszmázás, a női rafinéria kimeríthetetlen, ugyanúgy mint az általad hozott rossz férfitulajdonságok. Szerintem egyik oldalnak sem könnyű, és hiába talál valaki normális társat, meg kell tanulni egymással élni, ami újabb hibaszázalék.


De fel lehet hozni azt is, hogy aki normális férfi lenne, az meg vagy nem tetszik a nőnek, vagy nem sportol, vagy unalmas. A másik ilyen (bocsánat) jolly-joker a "nem vagyok szerelmes belé". Ezzel sem lehet mit kezdeni, védhetetlen akárkitől jön. Ti hiába mondjátok, hogy a sok jelentkező közt nincs normális, ha sok férfinek meg az a tapasztalata, hogy ő nem elég magas, vagy nem veszik őt a nők komolyan, mert nem elég jó. Valószínüleg egyik oldalnak sem könnyebb, csak vannak tapasztalatok, és olyankor nehéz nem általánosítani...

2017. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"Olyan férfival eddig szinte nem találkoztam kb akiről ne derült volna ki, egykét olyan dolog ami számorma elítélendő."


Akkor kvittek vagyunk, mert te is kiestél :)

2017. szept. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
63%

>Miért hiszik azt a férfiak


Én nem hiszem. Párkapcsolatot találni könnyű nekik, >jó< párkapcoslatot kialakítani mindenkinek nehéz.


>Tudjátok ti, hogy mennyi farkasbőrbe bújt bárány van a pasik között ?


Persze, tudom. A sok "rendes srác".


>de a mai férfi választék nagyon silány


Anyád silány. Ha azt hiszed, "régen" jobb volt bármi, akkor tévedsz, ez csak romantikus ideál a múltról.


Szóval alapvetően egyetértek veled.

Abba viszont te is gondolj bele, hogy mennyi megerősítést, pozitív visszajelzést kapsz. Egészen más, amikor téged akarnak egész életedben, és válogatnod kell, mint amikor te akarsz másokat, és nem kellesz senkinek. Remélem, egy kicsit azért értékeled, hogy mennyive könnyebb a helyzeted. Persze hozzá kell tenni, hogy a külső megerősítésen hizlalt egók általában elég törékenyek, csak ugye belső megerősítésre meg kevesen képesek.

2017. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, de nőként biztosan több pozitív visszajelzést kapni, mint férfiként.
2017. szept. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"egyszerű rendes párkapcsolatot találni"

ezt senki sem hiszi, amit hisznek, hogy nőként könnyű dugni!

2017. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nem gondolom hogy könnyű 24 vagyok szerintem ez kb a kor ahol felnő valaki eddig gyerek voltam emiatt nem is kerestem kapcsolatot Ff vagyok amugy

Miert nem kerestem? Mert nekem még nem volt mit adnom

2017. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

ha már az adósság szóba került:

Aki szegény sorból jön, annak általában az egyetlen esélye saját lakásra egy kiadós hitel.

Emiatt ne itéljünk már el senkit.

2017. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mondjak egy okot, hogy pl miért egyszerűbb? Ha wzt egy férfi írta volna ki, kapott volna 2 kommentet, mindkettőben savazást kapott volna, hogy puhány szar, nem sírjon. Most pedig ezt te csajként írtad ki, és láss csodát, az egy-két támadó kommenttől eltekintve többynire értelmes segítőkés válaszokat kapsz, akik között fogadni mernék, hogy találnál hozzád illő férfit is, csak neked ők a ;"férfiatlan" kategóriába tartoznak szerintem, mert van bennük empátia, van bennük érzelem. Az igazi férfi meg ugye egy vadállat aki nem fél semmitől, nem mutaja ki az érzéseit..... és csidálkoztok, ha az ilyen átver, megcsal. Persze vannak a tényleg férfiatlanok, akik már nagyon tutyimutyik de szerintem ez a fajta a kisebbség.
2017. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!