Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak hogy nőként annyira egyszerű rendes párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok. Túl vagyok már pár furcsaságon a témával kapcsolatban, de képtelen vagyok olyan férfit találni aki ne csak szexelni akarna, vagy ne lenne teljesen életképtelen.


Egyetemre járok, vannak hobbijaim is, eljárok barátnőkkel és baráti társasággal sokféle helyre, szóval elég széles körben ismerkedem. Próbáltam a netet is, de azt inkább hagyjuk.


Szóval nem értem a férfiakat itt az oldalon, mert amikor látok itt leírva egykét kérdés alá az kész röhej. Olyan férfival eddig szinte nem találkoztam kb akiről ne derült volna ki, egykét olyan dolog ami számorma elítélendő. Megcsalások, adósság, szerencsejátékszenvedély, túlzott egoizmus, gorombaság és még sorolhatnám. Sosem voltak teljesíthetetlenül nagy igényeim, de jöttök itt a felső 20%-al hogy minden nő csak abból válogat. Az a szomorú helyzet, hogy ez így van mert a többi teljesen alkalmatlan párkapcsolatra az előbb említett okok legalább egyike miatt!


Hogyan gondolhatjátok, hogy csak azért mert valaki nő, olyan könnyű a párválasztás ? Tudjátok ti, hogy mennyi farkasbőrbe bújt bárány van a pasik között ? Tudjátok ti, hogy mennyi embert kell finoman lekoptatni valahogy, hogy ne sértődjenek meg ? Tudjátok, hogy ez mennyire nehéz tud lenni, pl akkor ha az illetővel össze van zárva az ember nap mint nap ? Fogadni merek, hogy ebbe még sosem gondoltatok bele.

Ja és persze mindenért mi nők vagyunk a hibásak. Én nőies nő vagyok, nem vagyok egy megrögzött femináci, de a mai férfi választék nagyon silány, sokszor úgy érzem, hogy nekem kell férfiként viselkedni egy férfi mellett ami nagyon zavar.


2017. szept. 28. 19:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
41%

"Megcsalások, adósság, szerencsejátékszenvedély, túlzott egoizmus, gorombaság és még sorolhatnám."


Sajnálom, hogy nincs annyi emberismereted, hogy csak ilyenekbe botlottál. Vedd le az előzetes negatív tapasztalataid lencséivel felszerelt szemüvegedet és végre láss is, ne csak nézz! Azért megjegyezném, hogy elég arrogáns a stílusod, ez nem sok igazi férfi számára vonzó. Ráadásul még "csak" egyetemista vagy, szóval csínján az elvárásokkal, mert még nem igazán tudod, mi a való élet. Sok értelmes férfi van, de amíg bizonyos nőknél a normális szó jelentése a mai majmolt kinézetre értendő, nem pedig mint jellemvonás, addig nincs miről beszélni.

2017. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%

Még valamit hozzátennék mert egy valami megragadta a figyelmem.

"Tudjátok ti, hogy mennyi farkasbőrbe bújt bárány van a pasik között ?" - Tudod, többségük pont abban a felső 20%-ban van mert megteheti, hogy ilyen legyen.

(egyébként pedig báránybőrbe bújt farkast akartál írni, ha jól gondolom)


Bár nekem lenne az a legnagyobb problémám, hogy sorban koptassam le a nyomuló csajokat melyik miért nem kell. :D

2017. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Azt elhiszem hogy nem jó érzés az sem ha elküldenek valakit mert képzeljétek volt abban is részem. Bevallom először nagyon utáltam a pasit érte de végül beláttam hogy igaza volt.


Amit viszont ti nem értetek hogy engem 13 éves korom óta keresnek a fiúk/férfiak. Nem vagyok kapcsolatfüggő sem de nem szeretek egyedül lenni ez is vállalom! Viszont megszámolni sem tudom hogy mennyi pasi próbálkozott be nálam azóta. Szó szerint képtelen volnék rá olyan sok van. És ebből nem hogy a 20%-nak de az 1%-nak sem volt esélye sem. Amiket leírtam mind megfordult az "udvarlóim" között. A legtöbb csak szexelni akart, le sem vette a szemét a melleimről még akkor sem amikor nem is volt rajtam kivágott felső. Egy egy fiatal lány persze élvezi ezt a fajta felhajtást maga körül meg hatalmas szó amikor ilyen korban egy 20 éves el akar vinni magával buliba de aztán mi is felnövünk és szembesülünk a férfi választékkal.


Nem túlzok ha azt mondom nektek hogy 100bol 1 olyan hapsi van általában aki szóba jöhet. És az a durva hogy nincsenek nagy igényeim de egyszerűen minden férfi alapvetően csak dugni akar és egyáltalán nem is érdekli őket hogy ki vagyok én tényleg.

2017. szept. 28. 20:25
 14/30 anonim ***** válasza:
28%
Reménytelen eset vagy, ezért akarnak inkább csak megdugni.
2017. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolat szempontjából szerintem mind a két nemnek nehéz, mind a kettőnek más okból. Férfiak szempontjából az, hogy a nők válogatnak, sokkal kell próbálkozni, sok az elutásítás. Nők szempontjából meg a tű a szénakazalban... kiszűrni a 100ból1et, aki normális és nem csak szexet akar.

szexkapcsolatot viszont nyilvánvalóan könnyebb talalni a nőknek. de azt a nőknek csak nagyon kis százaléka akar.

2017. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha te 100 fasziból csak egyet találtál megfelelőnek, akkor szerintem veled van a baj. Én nem próbálkoztam eddigi életem során 100 csajnál, de azért sok olyat tudnék említeni, akivel kapcsolatban megfordult a fejemben a komoly ismerkedés gondolata, és nem azért, mert férfi vagyok, tehát a te logikád szerint csak dugni akarnék, mert a férfi már csak ilyen. Soha senkit nem akartam kihasználni, a találkozók megszervezésekor is direkt mindig mondtam, hogy én fizetek, és nyilvános helyekre menjünk, nem taperoltam senkit, nem küldtem képet a farkamról, nem is kértem senkitől meztelen képet. Itt is aránylag sok ilyen nyafogó lánykával leveleztem, akik siránkoztak, hogy nekik milyen rossz, aztán akikkel megszűnt a kapcsolat (és ez volt a döntő többség), az mindig miattuk szűnt meg, mert nyomtalanul leléptek, vagy hárították a meghívást. Ha kicsit jobban nyomulunk, akkor máris dugni akarunk szerintetek, ha visszafogjuk magunkat, akkor töketlenek vagy unalmasak vagyunk, akik mellett nektek kellene férfiaknak lennetek. Ráadásul tök átlagos lányoknál próbálkoztam átlagos férfiként, erre érdekes módon rengeteg fanyalgást, elutasítást kaptam. Nyilván nem tetszhetek mindenkinek, de hogy ilyen sokan lepattintsanak, az kicsit furcsa. De én legalább tettem valamit az ügy érdekében, és tiszta a lelkiismeretem, mert kezdeményeztem, és mert normálisan, toleránsan álltam hozzá még a legbeszaribb, legvisszahúzódóbb, nulla szociális élettel rendelkező csajhoz is.
2017. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Utolsó pont erről beszélek!!

Az a 100 nem is sok. Társkereső, Tinder, Facebook és ha elmegyek bulizni vagy rendezvényre akkor ez mondjuk egykét hét termése. Ebből viszont van 15 évestől kezdve 50 évesig minden és ez csak a koruk, de van családapa, narkós, lelkibeteg, sziacicavangazdad, szuz30éves, belémszeretett ahogy meglátott, stbstbstb.

Elsőre biztos azt hiszitek hogy ez poén meg minden, de ha mi nőként aktívan társ keresünk akkor ezt mind szűrni kell. Azért kíváncsi lennék fordított esetbe ti meddig bírnátok ezt mert ahogy írtam már pasit szeretnék csak olyan aki nem futóbolond!

2017. szept. 28. 20:53
 18/30 anonim ***** válasza:
87%

Nah. Akkor most gondold el, hogy mostantól egy férfi sem próbálkozna nálad, egy sem próbálna beszédbe elegyedni veled vagy felszedni. Egyik sem nézné a melleidet, nem szemezne veled, nem akarna megdugni sem. Rád sem nézne vagy, ha mégis akkor vagy elnézne egyből a másik irányba vagy flegma szemforgatás kíséretében átnézne rajtad.


Minden férfihoz aki neked kicsit is megtetszik neked kellene odamenni, neked kellene szóba elegyedni vele, felkelteni a figyelmét és 100-ból 1% nem küldene el vagy jönne béna kifogásokkal pl. "bocs, van barátnőm". Ismerkedésnél mindig te írnál majd egyszer csak nem lennél elég izgalmas és azt látnád, hogy az a maradék 1% is összejött valami ribivel akikhez addigi állítása szerint abszolút nem vonzódik csak ő más...


Ha szexet akarnál akkor ugyanaz lenne a helyzet. Sorban utasítanának vissza, buliban hiába vennél fel kivágott felsőt, a férfiak inkább társaságba verődbe elröhögcsélnének egymással.

Erre úgysem lesz példa, de élnél így egy évig mondjuk, mindjárt másként látnád a helyzetet.


Szóval továbbra sem tudlak sajnálni, hogy eddig megszámlálhatatlanul sok pasit kellett visszautasítanod mert egyik sem vagy alig 1% volt jó.

2017. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom sajnálni a nőket akik erről panaszkodnak. Sokan szeretnének szexelni veled? De szörnyű! Neked legalább van választási lehetőséged.

Sokunknak még azért is fizetni kéne, hogy egy tetves ölelést kapjunk.

2017. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Jó akkor fordítsuk meg ezt!


Mindegy hogy jó vagy rossz napod van és hogy hol vagy milyen ruha van rajtad vagy hogy van e kedved bármihez éppen de folyamatosan bámulnak 15 évestől az öreg apóig. Ez még mind hagyján de aztán jönnek a beszólogatós srácok is akik azzal kompenzálnak hogy jól utánam kiabálnak valami gusztustalan dolgot. Nőként persze nincs meg az erőm ahhoz hogy megvédjem magam ha valamelyik esetleg erőszakoskodni is akarna ezért célszerű csapatban vagy valami férfi haverral együtt mutatkozni emiatt ha este akarsz menni valahova. Nem jó érzés állandóan prédának lenni!

2017. szept. 28. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!