Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagyok kémkedős típus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok kémkedős típus, hogyan tudom meg, hogy hűséges-e?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal, tudni kell róla, hogy hihetetlenül rafinált, nagyon okos ember. Ezért nagyon felnézek rá, de ugyanakkor ebből probléma is származik köztünk. Az elején volt egy nagyon furcsa "hóbortja", ál profilokról próbált ismerkedni velem, tesztelt, hogy hűséges vagyok-e? Ez akkor legyezgette a hiúságomat, úgy éreztem, ennyire fontos vagyok neki. Persze közben ott volt a kisördög, mert azt mondják, mindenki magából indul ki. Aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz, kialakult a bizalom egymás iránt. Legalábbis egészen pár héttel ezelőttig így éreztem. De valami megmagyarázhatatlan rossz érzés kerített hatalmába és nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy talán több vasat tart a tűzben. Amíg ez az érzés nem volt, nem is foglalkoztattak bizonyos dolgok. Mint pl. hogy mindig le van némítva a telefonja. Vagy hogy kódolva van és akárhányszor felnyitja a kódot és megnézi az üzeneteit, elfordítja a telefont. Nem élünk együtt, így nyilván fogalmam sincs arról sem, az estéit mivel tölti. Hol eltűnik órákra, hol nem. Azt tudom, hogy a munkája a szenvedélye, rengeteget dolgozik, sokszor hulla, mire hazaér.

Az a tény, hogy az összes exével tartja a kapcsolatot, eléggé zavar. Illetve nem is ez, hanem inkább az, hogy mindegyikkel kibeszél olyan dolgokat, amiket szerintem exekkel nem beszélünk meg normális esetben. Ilyen pl. az, hogy az exeinek az új pasija mekkora hímtag-mérettel rendelkezik. De mivel ezeket rendszeresen elmeséli nekem, eddig úgy voltam vele, legalább őszinte. Sosem jeleztem felé, hogy ez engem zavar, hiszen azt gondolom, utána ugyanúgy beszélne velük, csak nem mondaná el.


Amióta a rossz megérzés bennem van, jobban figyelek dolgokra. Elcsíptem egy megjegyzését, ami arról szólt, hogy az egyik ex nemsokára hazajön külföldről. Rendszeresen beszélnek egymással és tudom, hogy találkozni is fognak. Pláne hogy a kapcsolatuk azért szakadt meg, mert a nő külföldre ment, tehát nem egymással volt gondjuk. Nem volt nehéz összeraknom a képet magamban, hogy mostanában azért "aktív" folyamatosan messengeren, mert vele beszéli meg a hazatérés és a találkozás részleteit. Persze míg nem tudok biztosat, ez mind csak feltételezés.

Nemrég próbáltam vicces formában jelezni neki, hogy ez engem zavar. A reakciója félelmetes volt, felugrott, közölte, hogy befejezte velem, mert gyanúsítgatom. Később lehiggadt ugyan, de beszélni már erről nem lehetett vele. Ha finoman próbálom jelezni neki, hogy úgy érzem, valami nem stimmel, eltűnik. Mint egy durcás kisgyerek.


A facebookján minden le van titkosítva és minden fotója úgy van beállítva, hogy ne lehessen hozzászólni. Mivel az is be van állítva, hogy nem jelölheti őt senki ismerősnek, így még csak ismerősök sem vagyunk, de ebből alapjáraton nem csináltam ügyet, hiszen a facebook nem a világ. Viszont a többi dologgal együtt már zavaró.


Mint írtam, rendkívül rafinált és okos ember, így ha van is valami a háttérben, sosem fog lebukni. Én viszont nem szeretnék tovább ilyen kételyek közt lenni és szeretnék végre tisztán látni. Nyíltan rákérdezni nem merek, mert letépi a fejemet. Kutakodni sosem szoktam, én nem nézegetek bele más telefonjába, habár nem is tudnék, mert kóddal védi.


Azt szeretném megtudni, van-e valakinek tanácsa, hogy ilyen esetben mit tehetnék? Eddig győzködtem magam, hogy fő a bizalom, minden jelet megpróbáltam magamnak megmagyarázni, hogy biztosan csak én kombinálok, de egyre inkább úgy érzem, hogy becsap engem. Milyen módszerrel tudnék mégis rájönni, hogy mi van a háttérben?



2017. okt. 2. 21:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én már ott kidobtam volna, hogy ál-profilokról tesztelgetett. Milyen alapon jön ő ahhoz, hogy átverjen, meg tesztelgessen? Bezzeg ha neked nem tetszik valami, akkor rögtön szakítással fenyeget, mert gyanúsítgatod. Az nem gyanúsítgatás, hogy kinézi belőled, hogy megcsalod, és kamu profilokkal kell megbizonyosodnia az ellenkezőjéről?


Az pedig irtó gáz, hogy egész nap a messengeren lóg, de egy éve jártok, és eszébe se jutott, hogy bejelöljön facebookon.


Szerintem ez a kapcsolat több sebből vérzik, sosem fog elköteleződni feléd, akkor se, ha amúgy nem csal meg. Ja és arra készülj, hogy SOHA SEMMILYEN problémát nem fogtok tudni megbeszélni, megoldani, mert ő támadásnak veszi majd, felháborodik, szakítani akar, kiakad, és téged hibáztat. Sok sikert.

2017. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Húha, nem olvastam végig, ugyanis már az első dolog szakítóok lenne nálam(pontosabban össze se jönnék ilyen emberrel): álprofilokon keresztül tesztelt. Az ilyen emberek szerintem betegek. Ez nem normális viselkedés, velem is csinált egyszer ilyet egy srác, nemis beszéltem vele többet.


A másik szakítóok nálam az, ha valaki tartja a kapcsolatot az exével. Oké, évente 1-2x beszélni, rendben van. De aki rendszeresen beszél vele, az számomra érthetetlen, én szakítás után lezárom a múltat és kész és ezt a mentalitást várom a páromtól is.


Szerintem tuti fix, hogy ez a pasi nem kerek. Főleg, ha a megérzéseid is ezt súgják - a női megérzés becsaphatatlan :D Rejtegeti a telefonját stb...Én össze se jöttem volna vele, most azt javaslom, hogy dobd.

2017. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak, az ilyen emberrel nem lehet a problémákat megbeszélni mert egyből kiakad, nyafog, hisztizik, szakítani akar, mindenért te vagy a hibás, ő az áldozat...
2017. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
En anelkul is megmondom neked, hogy ez a kapcsolat egy nagy kalap meleg szar, hogy kemkednek barmelyikotok utan is :"D.
2017. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Bár ennyire egyszerű lenne.

De pont attól van bennem ennyi kétely, mert ha együtt vagyunk, a tenyerén hord. Lesi minden kívánságomat. Olyan dolgokat megtesz értem, amiket az exeim soha. Tehát az alapján, hogy hozzám viszonyul, azt lehetne mondani, hogy álom. Viszont ott vannak ezek a fent leírt dolgok és egyszerűen nem tudom őt megérteni...

2017. okt. 2. 21:16
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Szóval... nézzük, hány szakítóok van a leírásodban:


- az exeivel tartja face-en a kapcsolatot, téged meg arra sem méltóztatott x együtt töltött idő után, hogy bejelöljön.


- téged tesztelget, de ő minimális betekintést enged az életébe, sőt, még szó nélkül el is tűnik, ha kedve úgy tartja.


- ő nyugodtan lehet bizalmatlan, de ha benned csak a gondolata is felmerül, szakítással fenyegetőzik.


+ ok: ezek szerint a veled töltött időben is az exszel beszélget messengeren, legalábbis ez jött át. Ami szimplán pofátlanság.


Megkérdezhetem, hogy ezek után még miért vagy vele? Ez az ember hülyére vesz téged...

2017. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek rafinált embereket. Hidd el, nem is gondolnál ilyesmire, ha ő ilyen lenne. Ez a facebookos dolog, hogy még csak nem is az ismerősöd, akkor az kemény. :D

Egyébként nagyon beszédes, hogy "hirtelen bepöccent", amikor előhoztad a témát. Ez általában egyenlő egy beismerő vallomással.

Oké, te ismered, de nekem ennyiből nem az jön le, hogy rafinált, hanem hogy egy titkolózó kis nyomi. Bocsi, biztos nem így van szerinted, de nekem ennyiből ez jött le.

Egyébként a szokásos szövegem erre a helyzetre, hogy mindenkivel azt tesznek meg, amit enged a másiknak. Ha te vagy az, aki jobban szeret (és ez a leírásból nyilvánvaló), akkor csak az a kérdés, hogy mennyit engedsz neki.

Amúgy ha nem akarsz vagy nem tudsz kémkedni, akkor a reakciókat kell figyelni. Szerintem sáros a srác, vagy az lesz.

Azért persze sok sikert!

2017. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, kb. ilyesmikre számítottam.

Kívülállóként egészen biztosan pontosan így vélekednék. És talán valahol legbelül érzem is, hogy ez így is van, de nagyon nehéz ... és igen, én szeretek jobban. Ezzel tisztában van. A legelején az ál-profil miatt elhagytam, akkor két hét múlva visszakönyörögte magát. Ezért sem értem, ha ő nem érez úgy, ahogy az ember normális esetben a párja iránt, akkor minek? Miért mozgatott meg minden követ, hogy visszaszerezzen?


A kérdés persze költői, kezdek rájönni, hogy tudja, még egy ilyen hülyét nem talál :(

2017. okt. 2. 21:23
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy léteznek olyan pasik, akik a tenyerükön hordoznak ÉS nem csinálják ezt a parádét, amit a díszfasz pasid?
2017. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj te is kamu facebookot vagy kerd meg egy baraznodet akit nem ismer hogy kezdjen ki vele es meglatni hogy mit lep... Ertem en h nem akarsz kemkedni de ha maskepp nem megy kenytelen leszel
2017. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!