Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagyok kémkedős típus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok kémkedős típus, hogyan tudom meg, hogy hűséges-e?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal, tudni kell róla, hogy hihetetlenül rafinált, nagyon okos ember. Ezért nagyon felnézek rá, de ugyanakkor ebből probléma is származik köztünk. Az elején volt egy nagyon furcsa "hóbortja", ál profilokról próbált ismerkedni velem, tesztelt, hogy hűséges vagyok-e? Ez akkor legyezgette a hiúságomat, úgy éreztem, ennyire fontos vagyok neki. Persze közben ott volt a kisördög, mert azt mondják, mindenki magából indul ki. Aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz, kialakult a bizalom egymás iránt. Legalábbis egészen pár héttel ezelőttig így éreztem. De valami megmagyarázhatatlan rossz érzés kerített hatalmába és nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy talán több vasat tart a tűzben. Amíg ez az érzés nem volt, nem is foglalkoztattak bizonyos dolgok. Mint pl. hogy mindig le van némítva a telefonja. Vagy hogy kódolva van és akárhányszor felnyitja a kódot és megnézi az üzeneteit, elfordítja a telefont. Nem élünk együtt, így nyilván fogalmam sincs arról sem, az estéit mivel tölti. Hol eltűnik órákra, hol nem. Azt tudom, hogy a munkája a szenvedélye, rengeteget dolgozik, sokszor hulla, mire hazaér.

Az a tény, hogy az összes exével tartja a kapcsolatot, eléggé zavar. Illetve nem is ez, hanem inkább az, hogy mindegyikkel kibeszél olyan dolgokat, amiket szerintem exekkel nem beszélünk meg normális esetben. Ilyen pl. az, hogy az exeinek az új pasija mekkora hímtag-mérettel rendelkezik. De mivel ezeket rendszeresen elmeséli nekem, eddig úgy voltam vele, legalább őszinte. Sosem jeleztem felé, hogy ez engem zavar, hiszen azt gondolom, utána ugyanúgy beszélne velük, csak nem mondaná el.


Amióta a rossz megérzés bennem van, jobban figyelek dolgokra. Elcsíptem egy megjegyzését, ami arról szólt, hogy az egyik ex nemsokára hazajön külföldről. Rendszeresen beszélnek egymással és tudom, hogy találkozni is fognak. Pláne hogy a kapcsolatuk azért szakadt meg, mert a nő külföldre ment, tehát nem egymással volt gondjuk. Nem volt nehéz összeraknom a képet magamban, hogy mostanában azért "aktív" folyamatosan messengeren, mert vele beszéli meg a hazatérés és a találkozás részleteit. Persze míg nem tudok biztosat, ez mind csak feltételezés.

Nemrég próbáltam vicces formában jelezni neki, hogy ez engem zavar. A reakciója félelmetes volt, felugrott, közölte, hogy befejezte velem, mert gyanúsítgatom. Később lehiggadt ugyan, de beszélni már erről nem lehetett vele. Ha finoman próbálom jelezni neki, hogy úgy érzem, valami nem stimmel, eltűnik. Mint egy durcás kisgyerek.


A facebookján minden le van titkosítva és minden fotója úgy van beállítva, hogy ne lehessen hozzászólni. Mivel az is be van állítva, hogy nem jelölheti őt senki ismerősnek, így még csak ismerősök sem vagyunk, de ebből alapjáraton nem csináltam ügyet, hiszen a facebook nem a világ. Viszont a többi dologgal együtt már zavaró.


Mint írtam, rendkívül rafinált és okos ember, így ha van is valami a háttérben, sosem fog lebukni. Én viszont nem szeretnék tovább ilyen kételyek közt lenni és szeretnék végre tisztán látni. Nyíltan rákérdezni nem merek, mert letépi a fejemet. Kutakodni sosem szoktam, én nem nézegetek bele más telefonjába, habár nem is tudnék, mert kóddal védi.


Azt szeretném megtudni, van-e valakinek tanácsa, hogy ilyen esetben mit tehetnék? Eddig győzködtem magam, hogy fő a bizalom, minden jelet megpróbáltam magamnak megmagyarázni, hogy biztosan csak én kombinálok, de egyre inkább úgy érzem, hogy becsap engem. Milyen módszerrel tudnék mégis rájönni, hogy mi van a háttérben?



2017. okt. 2. 21:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, Kérdező kiraktad már a szűrét. Még az agyvizem is felmegy, ha elolvasom, milyen gázul viselkedik veled szemben!
2017. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Az én idõmben még nem volt internet.Ha lett volna és kérdéseket irhattam volna ki,akkor biztos vagyok benne,hogy boldogabb ember lennék,mint amit most élek és éltem.Az én férjem is mindig ravasznak,és okos embernek tartotta magát.Mindig azt mondta,hogy én õt sohasem kapnám el,ha megcsalna.Ez igy van a mai napig is, szinte semmit sem tudok arról,hogy megcsalt-e vagy nem.Féltékenységi jelentei viszont vannak, holott vele van a probléma, mindig flörtöl mindenkivel, nekem meg még szólni sem lehet senkihez.Ha szépen mondok neki valamit,hogy unom a hülyeségeit,akkor felemeli a hangját, és az üvöltését már hallani sem birom,inkább már beletörõdtem.Több mindent irhatnék, de nem látom értelmét.



Kedves kérdezõ addig menekülj,amig nincs gyermeketek, és nem mész hozzá feleségül.

Szorgalmas nõ vagy, el fogod látni mindennel,amire szüksége lesz, viszont te leszel a boldogtalan õ meg élni fogja vidáman az életét, menekülj!



Es még annyit, hogy idõvel rájöttem, hogy nem is okos, nem is ravasz, hanem egy buta ember,aki megfelelési kényszerben él, belül egy szorongó ember,felszines, más mutat mások elõtt,mint amilyen valójában.Onigazolást keres az egész életében,azért flörtöl stb.

2017. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Mi a helyzet azóta?
2017. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést, lényegében szinte ugyanott tartunk.

Annyi változás történt, hogy időközben rájöttem néhány dologra, de azok mind őt igazolták. Teljesen véletlen bukkantam rá olyan bizonyítékokra, amik alátámasztják azt, amiket eddig mondott nekem. Volt, hogy azt hittem, azért mondta le a randit, mert máshoz ment. Szinte meg voltam győződve róla, hogy kitalált történet, hogy egy távoli rokonnál összejövetel lesz és ott jelenése van. (Én semmiképpen nem tudtam volna menni.)

Pár napja egy ismerősöm ismerősének a facebook oldalán láttam valakit, akinek a neve ismerősen csengett. Ránéztem az adatlapjára és a fényképek között ott vigyorgott hatalmas családi körben a párom pontosan azzal a dátummal, amikor nálam a randit lemondta. Ez csak egy, a többit nem akarom leírni, nehogy magára ismerjen.


Egyébként mindezektől függetlenül természetesen lehet a háttérben másik nő, fogalmam sincs. A barátaim szerint csak én kombinálok a volt kapcsolatok miatt.


Egyelőre most ott tartok, hogy megpróbálok nem ezen kattogni állandóan, mert semmi értelme. Előbb vagy utóbb úgyis kiderül, hogy jogos-e a kételkedésem vagy sem.


Sokszor próbálom magam nézni kívülállóként ebben a kapcsolatban és tudom, hogy ha én olvasnék egy ilyen kérdést, akkor ugyanazokat válaszolnám, amiket kaptam. De szeretem és mindig a pozitív dolgokba kapaszkodom...

2017. okt. 19. 14:42
 35/39 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, te jó nagy marha vagy! :D Nem látod a fától az erdőt? Hülyére vesznek. :D De tudod, mit? Meg is érdemled.
2017. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Történt azóta valami
2017. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Igen. Minden dolog, amire akkor itt panaszkodtam, megszűnt. Pár hete leültünk beszélgetni, elmondtam neki, hogy nem bízom benne. Megkérdezte, miért? Elmondtam, mik zavarnak és miért. Azt mondta, semmi titkolnivalója nincsen. Azóta nincs titkosítás, a facebookon is minden nyilvános róla, az összes rejtett dolgot feloldotta. A telefonját mindig elöl hagyja, bemutatott az összes barátjának, ismerősének, felvállalt a közösségi oldalon is. Azt mondta, nem gondolta, hogy ezek a dolgok számomra ennyire fontosak.


Persze egy egészséges mértékű kételkedés még mindig ott van és ott is lesz bennem. Ezt tudja is jól és számtalanszor hallgatom tőle, hogy nem tudja, mivel kellene még bizonyítania, hogy bízhatok benne és hogy engem szeret, nincs szüksége más nőkre. Meglátjuk...

2017. dec. 6. 13:04
 38/39 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet azóta?
2018. márc. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
39%

Nem semmi ez a facebookos dolog,hogy nem jelölt ismerősnek....



Barátom is hasonló.


Ő sunyi módon belenézeget a telefonomba-mostmar nem tud,viszont én az övéhez nem nyúlhatok, mert titkos a magánélete.... Viszi magával mindenhova, úgy pötyög,hogy én ne lássam a kijelzőt, stb.


Kemkedik utánam, a munkahelyemre beküld embereket,akik aztán "jelentenek neki.


Hozzá teszem,soha nem adtam neki bizalmatlanságra okot,viszont ő nem egyszer hazudott nekem. Privátban leirom,ha valakit érdekel.


Hogy miért vagyok még együtt vele?


Mert szeretem,és ezek a dolgok régen történtek, azóta minden oke (bár a telefondugdosas nem valtozott).

2018. márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!