Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagyok kémkedős típus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok kémkedős típus, hogyan tudom meg, hogy hűséges-e?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal, tudni kell róla, hogy hihetetlenül rafinált, nagyon okos ember. Ezért nagyon felnézek rá, de ugyanakkor ebből probléma is származik köztünk. Az elején volt egy nagyon furcsa "hóbortja", ál profilokról próbált ismerkedni velem, tesztelt, hogy hűséges vagyok-e? Ez akkor legyezgette a hiúságomat, úgy éreztem, ennyire fontos vagyok neki. Persze közben ott volt a kisördög, mert azt mondják, mindenki magából indul ki. Aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz, kialakult a bizalom egymás iránt. Legalábbis egészen pár héttel ezelőttig így éreztem. De valami megmagyarázhatatlan rossz érzés kerített hatalmába és nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy talán több vasat tart a tűzben. Amíg ez az érzés nem volt, nem is foglalkoztattak bizonyos dolgok. Mint pl. hogy mindig le van némítva a telefonja. Vagy hogy kódolva van és akárhányszor felnyitja a kódot és megnézi az üzeneteit, elfordítja a telefont. Nem élünk együtt, így nyilván fogalmam sincs arról sem, az estéit mivel tölti. Hol eltűnik órákra, hol nem. Azt tudom, hogy a munkája a szenvedélye, rengeteget dolgozik, sokszor hulla, mire hazaér.

Az a tény, hogy az összes exével tartja a kapcsolatot, eléggé zavar. Illetve nem is ez, hanem inkább az, hogy mindegyikkel kibeszél olyan dolgokat, amiket szerintem exekkel nem beszélünk meg normális esetben. Ilyen pl. az, hogy az exeinek az új pasija mekkora hímtag-mérettel rendelkezik. De mivel ezeket rendszeresen elmeséli nekem, eddig úgy voltam vele, legalább őszinte. Sosem jeleztem felé, hogy ez engem zavar, hiszen azt gondolom, utána ugyanúgy beszélne velük, csak nem mondaná el.


Amióta a rossz megérzés bennem van, jobban figyelek dolgokra. Elcsíptem egy megjegyzését, ami arról szólt, hogy az egyik ex nemsokára hazajön külföldről. Rendszeresen beszélnek egymással és tudom, hogy találkozni is fognak. Pláne hogy a kapcsolatuk azért szakadt meg, mert a nő külföldre ment, tehát nem egymással volt gondjuk. Nem volt nehéz összeraknom a képet magamban, hogy mostanában azért "aktív" folyamatosan messengeren, mert vele beszéli meg a hazatérés és a találkozás részleteit. Persze míg nem tudok biztosat, ez mind csak feltételezés.

Nemrég próbáltam vicces formában jelezni neki, hogy ez engem zavar. A reakciója félelmetes volt, felugrott, közölte, hogy befejezte velem, mert gyanúsítgatom. Később lehiggadt ugyan, de beszélni már erről nem lehetett vele. Ha finoman próbálom jelezni neki, hogy úgy érzem, valami nem stimmel, eltűnik. Mint egy durcás kisgyerek.


A facebookján minden le van titkosítva és minden fotója úgy van beállítva, hogy ne lehessen hozzászólni. Mivel az is be van állítva, hogy nem jelölheti őt senki ismerősnek, így még csak ismerősök sem vagyunk, de ebből alapjáraton nem csináltam ügyet, hiszen a facebook nem a világ. Viszont a többi dologgal együtt már zavaró.


Mint írtam, rendkívül rafinált és okos ember, így ha van is valami a háttérben, sosem fog lebukni. Én viszont nem szeretnék tovább ilyen kételyek közt lenni és szeretnék végre tisztán látni. Nyíltan rákérdezni nem merek, mert letépi a fejemet. Kutakodni sosem szoktam, én nem nézegetek bele más telefonjába, habár nem is tudnék, mert kóddal védi.


Azt szeretném megtudni, van-e valakinek tanácsa, hogy ilyen esetben mit tehetnék? Eddig győzködtem magam, hogy fő a bizalom, minden jelet megpróbáltam magamnak megmagyarázni, hogy biztosan csak én kombinálok, de egyre inkább úgy érzem, hogy becsap engem. Milyen módszerrel tudnék mégis rájönni, hogy mi van a háttérben?



2017. okt. 2. 21:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

En mar Ott dobtam volna, amikor alprofilokrol irogat. Nekem nem az jott volna le, hogy mennyire erdeklem, hanem az, hogy bizalmatlan es nem oszinte.


A kirohanasa a kulfoldrol haza jovo baratno miatt eleg arulkodo.


Egyaltalan nem okos. Ha okos lenne, akkor nem tudnal semmirol es tudna magan uralkodni.


En kidobnam a helyedben. Vannak normalis, nem exeken logo pasik is. Es ki tudja, hanyszor csalt Meg.

2017. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat, mind hasznos volt és elgondolkodtató!
2017. okt. 2. 22:18
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nem az exemmel vagy együtt véletlenül? :D

Dettó ugyanez volt a pasas, telefon lenemitva állandóan, de csak ha velem van, mert amúgy egész nap elértem (nyilván ha le lett volna máskor is halkitva, nem vette volna fel mindig), aztán jelkód dettó, úgy feloldva, hogy még véletlenül se lássam meg, kijelző elfordít, még pisilni is vitte magával a telefont. Egyszer aztán kilestem a kódot es belenéztem... az exevel chatelt éjjel-nappal, aki rólam kígyót-békát mondott, pedig semmi oka nem volt rá, ő szakított anno az exemmel, mert közben összejött valakivel, de aztán fajt neki, hogy az ex továbblépett. Szoval számonkertem, hogy nem túlzás-e egész nap sunyulni az exszel (mert hogy tagadta, hogy tartanák a kapcsolatot), aztán mondtam, hogy akkor legyenek nagyon boldogok, megérdemlik egymást.

És engem is a tenyerén hordott amúgy és minden tökéletes volt, szex is jó volt, de ez nem jelent semmit, ha egy sunyi kis puhap*ccsel vagy együtt, aki ennyit nem meri felvállalni az életet, hogy még Facebookon sem jelöl be.

2017. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi takargat valamit aki a szerelmét a tenyerén hordozza. Én pusztán azért vagyok figyelmes és kedves a párommal mert szeretem ha örömet okozok neki. Igaz a telefonom sosincs kódolva, a közösségi oldalakhoz is hozzá tud férni mert tudja a jelszavam.

Úgy gondolom ha két ember szereti egymást akkor nincsenek titkaik egymás előtt. Az exekről meg csak annyit hogy több exem is bepróbálkozott nálam, főleg akkor ha épp kapcsolatban voltam és ezt megtudták valahogyan. Nem érdekes? Szóval nem tartom velük a kapcsolatot.

A Te eseteddel kapcsolatban: a srác egy sunyi pitiáner alak ha álprofillal próbálkozik és nem mer kiállni eléd a kérdéssel. Biztosra veheted hogy megcsal, különben miért nem enged be a privát szférájába téged mint párját, ahol vad idegenek is ott vannak.

2017. okt. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezekkel az alacsony elvárásokkal, amiket egy férfi felé támasztasz, bele sem merek gondolni, mit jelent nálad, hogy a tenyerén hordoz? Nem ver meg és néha még oda is vakkant neked meg valamit, ünnepnapokon meg kedvesen kúr meg? Nem tudom, mire vársz.
2017. okt. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezba figura max egy kültelki suttyó cigánygyerek szintjén rafinált (okosnak semmiképp nem mondanám). Téged viszont fszán hülyére vett. Tudod, mit kéne tenned.
2017. okt. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Te ideális nőként írod le magad,aki a másik kedvében jár folyton és nem érted, miért nem ezt kapod vissza. Sajnos azért mert ideális lábtörlő vagy, aki nem áll ki magáért és hagyja, hogy megalázzák.

A tenyerén hordozás egy tipikus módja annak hogy elaltassa a gyanakvást, és ellensúlyozza a sunyiságait. Minden nárcisztikus ember így így működik, te meg sajnos tipikusan úgy mint a nárcisztikus emberek áldozatai szoktak. Mentegeted, holott tudod, hogy vaj van a füle mögött, de "miért csinálna ilyet valaki". Hát azért, mert neki ez jó. Egy szerencsétlen, naiv kis nő aki mindent megtesz érte és akit ő irányíthat. Nem kemény szóval (az átlátszó lenne) hanem bizonytalansággal és játszmákkal. Szánalmas egy féreg, és sajnállak, hogy vele vagy. Hagyd ott, erre más értelmes tanácsot nem lehet adni. Nem az a lényeg hogy megcsal-e, hanem hogy semmibe sem néz.

2017. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Vagy elfogadod, hogy lehet megcsal és így élsz vele, vagy kidobod a francba. Legjobb védekezés a támadás..ő bizony betámadott és te maradtál alul...még te kezdtél finomkodni. Egyetlen megoldást látok: ülj le vele, HATÁROZOTTAN, nem finomkodva (de nem is durván) és beszéld meg ezeket a dolgokat! Ha nem mered magadra vess, és folytasd ezt a megalázó szerepet...bocsánat ha durva vagyok, sajnállak...
2017. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem okos és rafinált, te vagy a buta és vak. Minden a szemed előtt zajlik, hogy dugdossa a telefonját, tudsz róla, hogy minden exével tartja a kapcsolatot, ráadásul mindenféle cifra témáról beszélnek, hogy 1 éve vagytok együtt, de face-en még csak ismerősnek se jelölt, eltünedezik stb. De mindezzel nem is foglalkoztál eddig csak mert kedves és odaadó mikor találkoztok. Attól, hogy felismerte benned a lábtörlőt, még nem rafinált. Minden ott van a szemed előtt, csak észre kéne venned mit tesz veled.

Lehozza a csillagokat az égről na persze, csak éppen semmit nem lehet megbeszélni vele, mert ahogy előhozakodsz valamivel hogy nem tetszik már kikel magából. Ebből is látszik, hogy vaj van a füle mögött, meg még az összes többin is amiket leírtál.


Hogy miért csinálja, mert ő ilyen alja ember, akinek egy ilyen nő kell, mint te, akit könnyen irányìt, meg félemlíthet, ezáltal lazán csinálhatja amit csak akar. Mégis mit kezdene egy karakán nővel, aki ezekért a dolgokért már rég kivágta volna mint a macskát? Semmit. Veled megteheti, és meg is teszi. Ennyi.


Szedd össze magad, és küldd el melegebb éghajlatra. Persze az elején nehéz lesz, mert még szereted, és minden bizonnyal rajta lesz az ügyön hogy vissza édesgessen újra, de erősnek kell lenned.

Csak gondolj bele, hova vezet ez a kapcsolat? Tele vagy gyanakvással (teljesen jogosan), de beszélni vele nem tudsz erről mert rettegsz hogy "letépi a fejed"? Szerinted így ér valamit ez a kapcsolat? Hiába szereted, ha nem bízol benne, meg be vagy fenyítve.

2017. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán van ennyire egyhangú válasz egy kérdés alatt, fogadd meg szépen az itt leírtakat, és boldog lehetsz. Ezt a pasit nagyon durván el kell távolítani az életedből.
2017. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!