Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Taszít a párom múltja. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszít a párom múltja. Hogyan engedjem ezt el?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve leszünk együtt,de még mindig zavar a párom előző időszaka. Mármint előttem. Rengeteg egy éjszakás kalandja volt, most pl legutóbb egy legénybúcsús videót láttam róla ahol a sztriptízes csajszit simogatta,-mint "vendég", és ezek nagyon taszítanak. Szeretem, bízom benne,de nem akarok ezek közül a lányok közül " egy lenni...Hiába akarom ezt elfelejteni,valahogy előbukkan bennem.

ezt az érzést hogyan oltsam ki magamból?

Előre is köszi!

L: 26, F: 35



2017. okt. 24. 22:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

hah ez h.lyeseg

a baratosnem ferje huszas eveiben arrol volt hires, hogy a falu osszes noje megvolt neki

azota megjott az esze, normalis, erett ferfi lett belole, 10+ eve hazasok es gyonyoru gyerekuk meg viragzo vallakozasuk van

a ferj allitja hogy az az idoszak elmult es a baratnom teljesen megbizik benne

addig higyj a baratodnak amig az ellenkezoje meg nem tortenik, de addig abszolut feleslegesen keserited a sajat es az o eletet, hogy nem bizol benne, meg hogy allandoan a multon pattogsz

ha sokat hajtogatod meg a vegen megunja es keres maganak egy olyan not, aki elfogadja a multjaval egyutt!

2017. okt. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Hol van a kapcsolatotokban a MA? Kattogsz a múltján, és aggódsz azon, hogy holnapra visszaugrik a csajozós énjébe...

Nemkéne a mában élni? Ma veled van, ma együtt ébredtek,srb stb stb..

2017. okt. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Akkor egyedülálló volt, vagyis miért ne tehette volna meg?


Amúgy nekem a két év elég bizonyíték lenne arra hogy tényleg szeret, főleg ha sosem csalt meg. Férfibe is nőbe van is ilyen hogy amikor nincs senki akkor fűvel-fával, viszont ha összejön egy komolyabb akkor csak ő van.

Ráadásul egy 35 éves az már (a legtöbb esetben) férfi, aki vágyik az állandó társra.

2017. okt. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

De ha nem tudod ezt elfogadni és félsz és taszít akkor keress egy szüzet...

Vagy legalábbis olyat akinek csak komoly volt.

2017. okt. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
A páromnak is meg volt mindenki aki él és mozog, de amiota együtt vagyunk (3 éve) soha egyetlen hazugsagon nem ertem meg,erzem h ram koncentral, engem akar és ha meg is néz másokat, fejben eldöntötte h itt akar élni, velem. Én pedig igyekszem az a nő lenni, akiért érdemes is. Ennyi. Nem beszélünk exekről, nem nézek videókat róla stb. Mindenkinek van múltja (nekem is). Most a jelen van. Csupán el kell hinned h elég vagy. Ameddig nem derül ki az ellenkezője, nincs min aggódni és rágódni rajta, mert megmérgezi azt is, ami jó.
2017. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Esetleg ne azon kattogj te elég leszel-e neki, hanem másik oldalról, megérdemel-e téged? Járj emelt fővel, légy magabiztos. Nem te nem leszel elég (ha megteszel értelmes keretek között mindent), ha mégis félremenne.
2017. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Két éves múlttal miért vagy féltékeny az egy éjszakásokra?

Nekem gázabb, hogy legénybúcsúra jár, mint az, hogy kit simogat ott.

2017. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%
ha zavar, nem kell ilyen pasival lenni
2017. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
10%

"A páromnak is meg volt mindenki aki él és mozog"

Az jó... Igazi férfi a pasid.

2017. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!