Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődött rám a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött rám a barátom, mert nem alszom vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 évesek vagyunk, 3 évr együtt de nem élünk egymással még. Ő dolgozik én tanulok. A lényeg, hogy nála szoktunk együtt lenni, mert hozzánk nem jöhetünk. Úgy adódott, hogy ő három hétig szabin van. Nekem viszont nagyon kemény az iskola. Megmondtam neki, hogy ezt a három hetet nem tudjuk egyhuzamban végig egyutt tölteni, mert otthon is kell segítenem meg tanulni is, mire ő teljesen kiakadt, hogy ő miattam kidobta a szabadsagat az ablakon, és hogy en mekkora egy álszent ember vagyok. Mondtam neki, hogy találkozni tudunk, de hétvégén aludnank együtt(péntek szombat vasárnap). Amíg a családommal élek és kötelezettségeim vannak, muszáj eleget tennem nekik. A párom fogta magát, ott hagyott és elment autóval, azóta nem akar velem beszélni. Az egesz családja végighallgatta, és mindenki nekem adott igazat, meg az öccse is, aki egyben a legjobb barátja. A párom közölte velük is, hogy miért engem vedenek es miert vagyok szent. Mi lett vele? Azóta nem akar látni.
2017. nov. 4. 13:11
1 2
 11/15 anonim válasza:

Nagyon igaz amit a 8-as írt!! Túlreagálta a barátod de az biztos hogy te sem vagy túl alkalmazkodó típus...Miattad kivett 3 hét szabit gondolom már gondosan eltervezte miket fogtok csinálni meg ilyesmi erre közlöd vele hogy nem tudtok együtt lenni csak hétvégén ami ugye alap gondolom... Ha igazán akarnál azért nem hiszem el hogy a 3-ból legalább 1-et nem tudnál vele eltölteni. Így tényleg kidobta az ablakon a szabadságát konkrétan...legalábbis abból a szempontból h veled sok időt lehessen. Ebben a szituban nem csak ő a hibás hanem te is h nem tudod úgy alakítani a dolgokat(mondjuk az első, második héten gőzerővel tanulsz többet h a 3. héten mikor szabija van vele lehess) h vele legyél... Szóval én megértelek téged is a család meg a tanulás miatt de az ő reakciója is érthető azért. Egy kis áldozatot igazán hozhatnál érte..a családdal kapcsolatos dolgot meg tökéletesen összefoglalta a 8. válaszoló.

Az biztos hogy ha nálunk ilyen helyzet lenne a barátnőm bőrönddel jönne 3 hétre...:D

2017. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22 éves vagy, egyetemista, otthon laksz. Első az egyetem, szerintem ez nyilvánvaló. Ennyire azért lehetne toleráns a barátod, hiszen a jövődről van szó. De persze egyszerűbb játszani a hisztis kisfiút.
2017. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
64%
Ez a legjobb ami történhet veled, hogy nem akar látni. Te se akard látni azt javaslom. Gyerekes és önző viselkedés ez. Tiszteletlenül viselkedett veled, ráadásul társaságban alázott meg. Csakis a saját igényeivel törődött, téged semmibe véve, nem kezelt egyenrangú társként. Egy ilyen emberrel nem lehet komoly kapcsolatot építeni.
2017. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
11es miért lenne alap, hogy a hétvégét mindig együtt töltik? Nem házasok tudtommal. Mindenki szabadon rendelkezik az idejével, nehogy már bármi "alap" legyen, hogy bárki meg akarja mondani mivel töltse az idejét a másik. Ha eltérőek az igények, nyilván mindkét fél részéről kell az alkalmazkodás, de ilyen, hogy alap, hát szerintem nem létezik, sőt, felháborító lenne. Amúgy azt írja, hogy hét közben is találkoznak, csak nem alszik vele, így nincs kidobva a szabi. Ha már valami mégis "alap", akkor az, hogy elfogadjuk, hogy más fontos kapcsolatai is vannak a párunknak, és nem akarjuk kisajátítani, mert ő egy emberi lény, nem egy használati tárgy ami arra való, hogy minden igényünket kielégítse.
2017. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom milyen szakra jársz, de megértem. Külföldön tanulok, napi 20-50 oldalakat adnak fel olvasni, plusz beadandók, plusz előadásra is járni kell, plusz a nyelvet is tanulom. Egyszerűen nincs annyi óra a napban hogy hét közben ne kelljen a teljes délutánjaimat tanulással töltenem, azt meg csak otthon vagy könyvtárban tudom, mert így működik az agyam. Ha a párom közölné hogy ezt ne egy napra hanem HÁROM HÉTRE rúgjam fel, képtelen lennék rá. Nem azért mert nem akarom, hanem mert akkor kb biztosan megbukok a jelenlegi két kurzusomon, ami azt jelenti hogy vagy pótvizsgáznom kell egy másik kurzus közepén, amitől nyilván azzal is elcsúsznék, vagy kibuknék az egyetemről. Három hét egy intenzív képzésenigenis behozhatatlan.

Egyébként kompromisszumkész a kérdező, a három hét alatt hét közben is szerveznének programokat, hétvégén meg három napra együtt vannak. Ennél többet egyeztetés nélkül ne várjon, nem kérheti hogy egy csettintésre ugorjon.

2017. nov. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!