Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek külföldön dolgozik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek külföldön dolgozik a párjuk, ti hogy bírjátok a különlétet?

Figyelt kérdés
Igaz már másfél éve kint dolgozik párom, és tudom, hogy nem végleges, de azóta sem tudtam megszokni, csak elviselni. Általában két hónapig nem látom, volt hogy ezután is csak pár napot, és elölről... Úgy érzem én csinálok valamit rosszul, hogy ennyire megvisel, mert ő meg szerencsére jól érzi magát odakint. Vannak jobb, vannak rosszabb napjaim/heteim. Gyerekünk még nincs, azért dolgozunk, hogy össze tudjunk költözni. Négy éve vagyunk együtt. Ti hogyan élitek meg, mivel kötitek le magatokat? Szívesen olvasnék személyes tapasztalatokat is hogyan "vészeltétek" át ezeket az időszakokat.

2017. nov. 6. 09:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

#10

Akkor miért nem mész ki hozzá? Itt kint könnyedén kifizettek egy szerényebb albit egy fizetésből, nem még kettőből. Rengeteg magyar kijön mindenféle nyelvtudás nélkül, de mindegyik talál munkát, mert nagy a kereslet az olcsó munkaerőre. Itt kint eléltek pár évet, közben szereztek tapasztalatokat, majd otthon vesztek egy lakást a félrerakott pénzből. Ha nem költekeztek, akkor két fizuból simán összejön 3-4 év alatt egy 2 szobás lakás.

2017. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ő nem szeretné ha kimennék. Kollégákkal lakik a munkahely szállásán, neki így rendben van.
2017. nov. 6. 13:57
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

#12, akkor nem vagy neki igazán fontos :(

Meg innentől az is kérdés tényleg kollégákkal lakik e...

2017. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A hosszabb távkapcsolatokban nem az a kérdés hogy történik-e megcsalás, hanem az, hogy kiderül-e. Ugyanis egy egészséges ember szükségleteihez a szex is ugyanúgy hozzá tartozik, mint az evés, ivás vagy alvás.

De ha már most ennyire elutasító a párod, akkor ennek vége. Inkább most mondjátok ki hogy ennyi, mint hogy még több időt vesztegessél el.

2017. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Legközelebb hazajön, akkor megpróbálom vele megbeszélni, ugye telefonon keresztül nem olyan...
2017. nov. 7. 08:33
 16/21 anonim ***** válasza:

Velem is ez történt.

De nem mindenki ilyen, bizalmi alapon működik ninden, ha jó a kapcsolat és van bennetek tartás , akkor nem lesz gond.

De most csak a férfire gyanakszol peddig van amikor a nő a hunyó.

Ez egy elég erős próbatétel minketotok számára, minden olyan dolog ami eddig vele volt az most megszűnik létezni, és rajtatok múlik hogy ki milyen erős.

2017. nov. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, gyanakszom és tudom ez bizalmatlanságot jelent.
2017. nov. 9. 10:00
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha Acterim, Ab2Pro a munkáltató, esetleg kínai étterem, akkor valóban nem mehetsz ki hozzá mert nem nézik jó szemmel, ha család is van a munkavállalóval. Volt, hogy valaki azért nem kapott egy idő után megbízást, mert utánament a családja.


Ha kínai, az rosszabb, itt is általában a munkáltató ad szállást, viszont feketén dolgozik, nincs bejelentve (kamu fizetési papírt meg szerződést adnak, de valójában semmit nem fizetnek utána, még nyugdìjat és TB-t sem, aztán ha valami gáz van, egyik napról a másikra utcàra teszik).


A ti szempontotokból viszont én úgy gondolom, 4 év után ez elég halott, pláne hogy még szülőknél éltek mindketten, azt meg ki tudja, meddig fog így gályázni... mert a pénz amit ezeken a helyeken keresnek az bizony aprópénz, sőt az is elképzelhető, hogy évek múlva sem jön haza, vagy hazajön, de hivatalosan semmire nem lesz jogosult ha feketén dolgozott.


Én biztosan nem csinálnàm. Nekem is lett már vége kapcsolatomnak a távolság miatt, több benne a szenvedés mint a jò...

2017. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem ilyesmi helyeken dolgozik, ezért is nem értem miért nem opció, hogy kimenjek, vagy valahogy megoldjuk.
2017. nov. 9. 11:47
 20/21 anonim ***** válasza:
Nektek nem a tavkapcsolat a problema, hanem hogy valoszinuleg a korabbi kozelseg csak elfedte, hogy valojaban mennyire illetek ossze illetve, hogy ki mennyire hajlando a masikert tenni, vagy mennyire akar valojaban vele lenni es csak vele. Ugye a szomszed varosbol ez nem igenyel komolyabb erofeszitest, most a tavolsagbol meg meglathattad, hogy o mennyit tervez belealdozni ebbe a kapcsolatba. Kb. semmit.
2017. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!