Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek külföldön dolgozik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek külföldön dolgozik a párjuk, ti hogy bírjátok a különlétet?

Figyelt kérdés
Igaz már másfél éve kint dolgozik párom, és tudom, hogy nem végleges, de azóta sem tudtam megszokni, csak elviselni. Általában két hónapig nem látom, volt hogy ezután is csak pár napot, és elölről... Úgy érzem én csinálok valamit rosszul, hogy ennyire megvisel, mert ő meg szerencsére jól érzi magát odakint. Vannak jobb, vannak rosszabb napjaim/heteim. Gyerekünk még nincs, azért dolgozunk, hogy össze tudjunk költözni. Négy éve vagyunk együtt. Ti hogyan élitek meg, mivel kötitek le magatokat? Szívesen olvasnék személyes tapasztalatokat is hogyan "vészeltétek" át ezeket az időszakokat.

2017. nov. 6. 09:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Sztem a pàrod is kell hozzà na meg a főnök beleegyezése.De ha a pasid nem tesz lépéseket akkor megette a fene az egészet .
2017. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!