Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek ebben az esetben a párotokhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lassan 2 hónapja vagyok együtt a párommal, előtte csak szeretők voltunk. Elég makacs,féltékeny, egyik pillanatban csillagokat hoz le az égből, a másik pillanatban meg a pokolba kívánnád olyan lekezelő.


Amikor jó passzban vagyunk nagyon jól elvagyunk, de mikor rájön a rossz kedv, akkor bunkó,sérteget,megcsalással vádol amiből kezd elegem lenni, igaz mindig bocsánatot kér, de nem vagyunk gyerekek már.


Eddig nálam voltunk,mert egyedül lakom, de meghívott holnapra magukhoz(családdal lakik), abban maradtunk megyek, de van egy olyan érzésem, hogy nincs nekem ott keresni valóm.


A kémia jó köztünk,jó a szex, kedvelem is, de nem vagyok belé szerelmes (év elején léptem ki egy hosszabb kapcsolatomból).


Ő nagyon szeret engem,kissé folytogató is tud lenni számomra,és kisajítotó magának akar típus.


Tudtommal kb. 1 éve volt egyedül, az exe megcsalta, ezzel magyarázza mindig a féltékenységét, de én nem akarok más hibája miatt szenvedni egy kapcsolatban, meg egyre nehezebben kezelem a hangulatingadozását, ismerőseim is azt mondják mióta vele vagyok feszültebb vagyok.


Ti elmennétek ennek fejében családi bemutatkozósdira, vagy inkább szakítsak most, míg nem történik meg a bemutatás?


Válaszokat előre is köszönöm.


23/L (27/F)


2017. nov. 11. 17:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Magam sem tudom miért, de próbálom belül meggyőzni magam, hogy javulni fog a helyzet, de az eszem tudja, hogy nem.


Hét közepén betelt nekem a pohár,akkor megkérdeztem,hogy vissza tudja-e fogni magát, ha nem mondja meg, de akkor szakítani fogok vele, mert nem bírom tovább a vádaskodást, azóta visszafogta valamennyire magát, de tudom ez sem tart sokáig.


Nemrég hívott fel, hogy bevásárolt a boltba, sütnek otthon haza ért egyeztetünk, nincs szívem így lemondani :/

2017. nov. 11. 19:45
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia,


Sajnos igen, te szívod meg, hogy a párod lelki sérült, Ezt neki kéne belül rendbe rakni, vagy rendbe rakatnia egy pszichológussal. Ha ő ezt nem ismeri be magáról, akkor a fejedre is állhatsz akár, nem fog változni, sőt romlani fog.


Saját tapasztalatból beszélek, voltam olyan, mint a párod, kemény munkával és pszichológussal sikerült ezt reguláznom.

2017. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szakítanék.
2017. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!