Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire gyerekes, nem megértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gyerekes, nem megértő lenne a párom?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok, 26 éves. Aki járt már egyetemre, fősulira az tudja, hogy az utolsó 2-3 hét a legrosszabb, Zh-k minden mennyiségben, rengeteg tanulás. A Páromnak (36 Férfi, ő nem végzett egyetemen, érettségije sincs, lehet ezért nem gondolja, hogy a tanulás is nagyon sok idő) mondtam, hogy most ebbe a 2 hétbe nem nagyon tudunk menni hétvégén sehova, mert sokat kell tanulnom. Végül egy mozi belefér úgy voltam vele így estére, de ő már előtte 2 órával nézelődni, kávézgatni akar a városban. Erre mondtam neki megint, hogy télleg nem érek rá. Erre besértődött, flegmán beszél, levegőnek néz és azt mondja, hogy én szarok bele a kapcsolatba. (Előtte se nagyon jártunk sehova) Ez most normális? 7 éve vagyunk együtt
2017. nov. 18. 16:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Lehet én sz.rtam bele túlságosan a tanulásba, de nekem a vizsgaidőszakba meg zh időszakba is belefért a párommal töltött idő sőt még a munka is.

Viszont nem normális ezen kiakadni. Ha szeretek valakit, akkor megértem, hogy van egy célja, egy feladata amiért dolgozik. Hiába gondolom úgy, hogy túlaggódja, vagy túl sok fölösleges energiát fektet bele, de akkor is megértem. Mert neki ez jó, mert ő ezt akarja. Nem normális azon kiakadni, hogy valaki éppen egy fontos célért dolgozik, nem pedig velem lófrál valahol a városban. Az az 1 kihagyott mozizás pont nem fogja megváltoztatni a kapcsolatotokat, viszont a bukott vizsgáid nagyon is sokat fognak számítani neked. Aki ennyire nem tudja felfogni, hogy neked valami fontos, azzal nem kéne együtt maradni.

Páromnak sincs diplomája, mégis megértette, hogy tanulnom kell. Igazából volt, hogy csak azért ültem le tanulni, mert ő cseszegetett vele. Volt, hogy neki mondtam föl az anyagot (hiába nem értette), sokszor "segített" tanulni. Nekünk ez is egy közös program volt, amit mindketten szerettünk.

2017. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Emberek 2 hetet kértem az életéből, ennyi , 6 hónapba 2 hetet, ássatok el ez miatt. Én megtennèm a páromért, foglalja el magát, mondtam is, hogy menjen el a haverokkal, de ez sem jó. Ennyit erről, hogy én azt akarom, hogy itt üljön mellettem és nézze, ahogy tanulok. Másrészt, hogy 26 évesen még egyetemre járok, semmi közöd hozzá, nem ez volt a kérdés. Tudod nem mindenkinek sikerül 18-19 évesen bejutni elsőre az egyetemre...
2017. nov. 18. 17:52
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem miért tanulási tanácsot kell adni. Most komolyan ki a fenét érdekel, hogy mások mennyit tanultak? Hol segít ez a kérdezőn? Az a probléma, hogy egész évben egyébként sehova nem mennek, de mikor előre bejelenti, hogy lesz 2 húzós hete és nyugalomra lesz szüksége, akkor mindenáron menni kell a barátja szerint mindenhova. Teljesen mindegy, hogy egyetem miatt, szülei miatt, munka miatt vagy mert kapálni megy.


Egyébként a leírtak alapján fúrja a tanulmányaidat, még ha nem is tudatosan. Én átgondolnám a helyedben a kapcsolatot.

2017. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#6, és te, mint valami értelmiségi, vagy legalább értelmes ember mi a fenét akarsz egy ilyen tunya alaktól?

7 év az elég sok vizsgaidőszak, még nem jött rá, hogy ez kicsit más időszak, mint a többi?

Ne égesd már magad!

2017. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!