Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva a páromra, amiért elővette a farkát mások előtt?

Figyelt kérdés

Ritkán, kb párszor egy évben bulizni megyünk a baráti társaságunkkal(legtöbbször még egy párral) és úgy indulunk,hogy akkor az egészen iszunk, szórakozunk.


A minap is egy ilyen alkalom volt, és hát rendesen itókázott mindenki,a buli után meg bementünk egy lépcsőházba mielőtt hazamennénk.


Már nem tudom miért/hogy de feljött a szex téma, párom meg elkezdi mondani, hogy 'gyertek csináljuk itt' mi is, ők is mellettünk. Persze nem vettük komolyan, a másik párocska kicsit józanabb is volt...


Majd jött az a rész amit most se tudok megemészteni: a párom elővette a farkát, pár pillanatig lóbálta majd tartotta felém közben meg mondta,hogy menjek mert kíván. Szóval a másik pár rendesen látta.... Pár éve együtt vagyunk, ilyen még sose történt meg és most kicsit elgondolkodtam.


Szerintetek túlzok abban, hogy kiakadtam vagy ti is igy reagálnátok? Fogalmam sincs hogy kezeljek egy ilyen helyzetet? 😓 22N


2017. nov. 19. 11:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
A "rendes férfi" nem egy magát gusztusalan részegre ivó gyereknél kezdődik, aki aztán rád is meg magára nézve is megalázóan viselkedik. Én nem tudnék többé ugyanúgy ránézni, mert egyszerűen szánalmasan viselkedett, számomra már csak azzal is, hogy ennyire nem tudja elvileg felnőttként a saját határait.
2017. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Az egy dolog,hogy kivette a farkát. Az legalább ennyire para,hogy képes lett volna két másik ember előtt egy lépcsőházban szexelni.


"a párom elővette a farkát, pár pillanatig lóbálta majd tartotta felém közben meg mondta,hogy menjek mert kíván."

Mindig iylen tapló módon adja tudtodra,hogyha szexelni akar? Szeerintem ő alapból ilyen bunkó, csak józanul moderálja magát. Neked valami ízlés terén elcsúszott.

2017. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%

Csak gratulálni tudok a párválasztásodhoz.


Mondanám, hogy proli a srác, de nem értenéd a szót, mert ugye, aki ekkora tirpákkal jár, az maga sem eshetett messze attól a fától..

2017. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ti nem ugyanaz a páros vagytok, akik egy buliban egy másik baráti párral voltatok, és te a lánnyal táncikáltál, és a pasid odament, és a kezedet irányítva, taperolta a másik lányt?
2017. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Milyen taperolás?😃 olyasmi nem volt

Köszönöm a válaszokat.

Én magam is megvagyok lepődve ezen és ha kívülállóként ilyet hallok/látok biztosan én is azt gondolnám,hogy egy nagy tapló.

De higgyétek el, máskor teljesen normális, tisztelettudó. Ha találkoznátok vele azt látnátok, hogy egy mindenkivel kedves, jó humorú férfi. Én is csodálkozok ezen.

Nem emlékszik semmire ebből és szégyenli magát viszont nekem mind ez a jelenet van a fejemben 😔

2017. nov. 19. 12:21
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
Persze, józanon moderálja magát, részegen meg kijön belőle az állat. Normális ember ezen kiakad, ez nem kérdés. A továbbiakban meg te döntesz, hogy kell-e ez neked.
2017. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%

Dehogynem proli, sőt, rosszabb, egy gátlástalan, másokat semmibe vevő bunkó!


Szánalmas ember, én kidobnám a fenébe ezek után, nemhogy férfiként nem tudnék rá tekinteni, de rosszul lennék tőle.


De védd csak, a másik pár helyében meg téged sajnálnálak, de iszkosul.


28n

2017. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

De higgyétek el, máskor teljesen normális, tisztelettudó - elhiszem, de leszarom, hogy máskor milyen.


Ha iszik egy segg... és ez ÉPPEN elég lenne nekem, hogy kivágjam, mint macskát szarni.


Egyébként érdekes, a párom ha véletlen kiüti magát (nem szándékosa issza magát túl, egyszerűen elnézi a sörszámot), akkor is teljesen normális, míg haza nem értünk, nem mászik rám, maximum sűrűbben ölelget, de ennyi.

2017. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen az a típus, aki mindig megmondja mit kell csinálnd és ha nem csinálod, akkor megver. Vert már meg? Még nem?
2017. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
honnan szeditek ezeket a suttyókat lol
2017. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!