Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva a páromra, amiért elővette a farkát mások előtt?

Figyelt kérdés

Ritkán, kb párszor egy évben bulizni megyünk a baráti társaságunkkal(legtöbbször még egy párral) és úgy indulunk,hogy akkor az egészen iszunk, szórakozunk.


A minap is egy ilyen alkalom volt, és hát rendesen itókázott mindenki,a buli után meg bementünk egy lépcsőházba mielőtt hazamennénk.


Már nem tudom miért/hogy de feljött a szex téma, párom meg elkezdi mondani, hogy 'gyertek csináljuk itt' mi is, ők is mellettünk. Persze nem vettük komolyan, a másik párocska kicsit józanabb is volt...


Majd jött az a rész amit most se tudok megemészteni: a párom elővette a farkát, pár pillanatig lóbálta majd tartotta felém közben meg mondta,hogy menjek mert kíván. Szóval a másik pár rendesen látta.... Pár éve együtt vagyunk, ilyen még sose történt meg és most kicsit elgondolkodtam.


Szerintetek túlzok abban, hogy kiakadtam vagy ti is igy reagálnátok? Fogalmam sincs hogy kezeljek egy ilyen helyzetet? 😓 22N


2017. nov. 19. 11:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Szinte szóról szóra ezt történt velem néhány évvel ezelőtt az akkori barátommal. :D Őszintén megmondom, engem ez annyira megdöbbentett és letaglózott, hogy néhány hónapon belül szakítottunk. Ott akkor valami megtörött a kapcsolatunkban. 26/N
2017. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Megkîvánta a másik lányt is. Volt egy barátnőm ha dokat ivott seggbe dugatta magát józanúl sosem. Volt 3majd 2 lakótarsam lányok akik részegen egymást simogatták. Mondjuk tudtam mennyi pia után lehet a két házinyuszit egy csőre venni.
2017. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!