Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megaláznátok így a párotokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megaláznátok így a párotokat? Mennyire tolerálható ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt, 1éve együtt is lakunk. Én társaságibb ember vagyok tőle, igénylem a csajos estéket, a beszélgetéseket. Ő zárkózottabb, és féltékenyebb. Mikor összeköltöztünk, ő minden lány ismerősétől eltávolodott, de nekem van pár fiú barátom. Az egyik ilyen fiúval összefutottunk, és én meghívtam magunkhoz egy kávéra. Nekem tök természetes volt, de valaki "riasztotta" a páromat, és ő hazaérve se szó, se beszéd elzavarta a barátomat. Nagyon kínos volt, azóta a párommal nem beszélünk, szerinte más is ezt csinálta volna, ha a barátnőjét egy pasival találta volna kettesben a lakásukban.
2017. nov. 26. 10:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
77%
Most akkor barátnőt sem vihettél volna fel, mert azt is elzavarja, vagy csak ribinek néz?
2017. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%
15ös nalatok bejött a lakótársiság nálunk nem! Exemmel 1év után összeköltöztünk(egyetem miatt)ő 3 lánnyal lakott, 3ból 1 nagyon elhìzott picit pasi gyűlölő volt, 1év utan elköltözött maradt 2 lány a másik szobában. Az egyik vékony cuki alkatu kis félős vizsgaidőszakban félt egyedűl aludni barátnői nem tudom merre exemmel veszekedősben voltunk otthon tanúlt, lényeg megvolt minden este a hála azért mert együtt aludhatunk lakótársam részéről a másik lakótársam meg ennek a félős lánynak nyalta a pici popsiját, ...középsuli óta.....Egyszer amikor nem volt fent az exem megtörtént 3asban is.
2017. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
45%

Kedves Kérdező,


amit itt írok, nem értékítéletként fogalmazom meg. A kérdések, amiket felteszek, egyenesek lesznek, és konkrétak.


Kérdezd meg tőle, hogy miért ilyen kicsi az önbecsülése? Nem hisz abban, hogy ő a legjobb számodra, hisz te őt választottad?


Kérdezd meg tőle, honnan származik az a viselkedésminta, amiben a partnerek felülbírálják egymás döntéseit?


Kérdezd meg tőle, számíthatsz-e a továbbiakban arra, hogy így megaláz máskor is?


Kérdezz rá, hogy milyen mértékben elvárás feléd a múltad törlése?


Tedd föl magadnak a kérdést, akarsz-e ilyen apukát a gyerekeidnek?


A helyzet nincs veszve, jobb kommunikációval és több önreflexióval lehet javítani a dolgokon.


Jó fejlődést!

2017. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Két éves kapcsolatban, pláne amiből egyet már együtt éltek, hogy lehet, hogy nem ismeri abarátaidat a párod? Szerintem ez nem normális.

Ha ismerné, akkor tudta volna, hogy nincs oka féltékenykedésre.

Viszont így, hogy nem ismeri, így sem normális ahogy reagált. Az rendben, hogy nem tetszik neki, hogy kettesben vagy egy számára ismeretlen sráccal, dehogyígy reagál, az nem normális. Ezt nem szabadott volna.

2017. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
30%

Ebben nincs semmi fura.

Van egy gyerekkori jóbarátom,aki pasi.

Bármi baj van mi ott vagyunk egymásnak.

Egyszer magam alatt voltam,nem tudtunk dumcsizni mert nála házibuli volt én meg tesóm gyerekeire vigyáztam. Hajnalban rám írt hogy vége a bulinak tud beszélni de én biztos már alszok. Írtam nem. Írta lemenjek ? És jött. Szóltam páromnak hogy az udvaron leszek xy al. Kint ültünk az udvaron beszélgettünk reggelig. Felkelt reggel a párom,kijött és nem szólt semmit

2017. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%
25. Hagjyuk a pszichológusokat, ugyanolyan emberek mint mi, semmivel sem többek (sőt néha még hülyébbek is). Nincs nekik sem földöntúli rálátásuk semmire. Megtanulnak dolgokat (szak)könyvekből, amit szintén emberek írtak (ami ugye szubjektív). És azt hajtogatják. Holott ezek nem olyan egyértelműen bizonyítotttételek, minthogy a 2x2=4
2017. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
70%

A pszichológusok is emberek. Ha éreznek féltékenységet, szerinted abnormálisnak fogják bélyegezni? Ha megisszák a napi borocskájukat, azt alkoholizmusnak fogják nevezni?


Ez pontosan az, amit mondtál, VÉLEMÉNY. Nekem az a véleményem, hogy a féltékenység nem normális. Ezen a lusta, tehetetlen emberek megsértődnek, a többi meg változtat magán.

2017. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
48%
Mellesleg semmi linket vagy forrásmegjelölést nem csaptál oda.
2017. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen alapon a tudomány minden fajtája mehetne a kukába, mert minden tudós szakkönyvekből tanul és mindegyik ember. Van egészséges féltékenység és van kóros féltékenység.

Amit a pasi csinált, hogy felrohant és kidobta a srácot az beteges. De! Amit a csaj csinált, hogy nem szólt a pasijának, főleg, hogy tudja hogy féltékeny, ez így felhívás volt keringőre. Ja, és még valami. Ki az aki riasztja a párodat és miért????

Ez a legérdesebb a történetben. Csak úgy összefutottál a ház előtt egy régi barátoddal aki felment és valaki riasztotta őt....de miért????

2017. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
30. nem egyszer fordul elő, hogy tudósok cáfolnak tudósokat, szakemberek szakembereket, vagy megkérdőjeleznek dolgokat. Sőt, valaki ennek a könyvnek hisz, van aki amannak, Főleg az ilyen "elméleti" témákban. Mondom, ez nem egy matematikai képlet, ami mindenkinek ugyanannyira jön ki (jó esetben).
2017. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!