Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondta otthon nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta otthon nap közben rengetegszer a csapba pisil. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és ez nem gondolom, hogy ez szakító ok lenne, itt szeretném kezdeni. Lassan családot szeretnénk.

Nap közben sokszor bemegy a fürdőbe (fürdő és WC külön helyiségek) csukott ajtónál, de mindig azt mondta megmossa az arcát, kicsit felfrissíti magát 1-2 perc alatt. WC-be eddig is láttam hogy ritkán jár, csak reggel nagy dolgozni, meg mint ahogy kiderült napközben még vagy párszor alibiből, hogy ne tűnjön fel. Közben pedig megiszik amúgy 4-5 liter vizet egy nap.


Benyitottam hozzá, amikor kellett bentről valami (mert gondoltam csak arcot mos, ahogy mondja) és ott pisilt nyitott víznél a csapba, aztán elmondta ezeket a dolgokat nekem, amiket fentebb írtam. Nekem ez elég undorító, de ő azt mondta azért csinálja, mert a gyakorlatban külön baktérium ezekből nem marad ott, meg amúgy sem nyalogatjuk a kagylót, meg mindig nyitott csapnál csinálja és így egy csomó időt spórol hogy ott egyből aztán már kezet is tud mosni (mint tenné sima WC-s pisi után is). Ezzel most mit kezdjek? Te mit kezdenél? Már most azóta többször a konyhába mentem kezet mosni inkább a fürdőszoba helyett.


2017. nov. 28. 17:07
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
6%

#30

"Fogod Te meg osszekakalni magad, szethugyozni az agyat es fetrengeni a sajat hanyadekodban ... ugy latszik feletek nincsenek se kisbabak, sem idos betegek."


Ez bizony telitalálat.

Az ilyenfélétől hogy várjon segítséget az ember, ha leesik a lábáról?

Majd inkább átköltözik inkább a mamához, ha a párja összeszed valami hányós-fsós betegséget? Vagy elég csak eltörnie a combcsontját - garantált pár hét fekvés - addig hogy végezze a dolgát?

2017. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Ebbe nagyon bele lehet menni. :D


Ti megmossátok a seggeteket kakilás után a kád szélére ülve (vagy a kádba állva és csak az alfeletek megmosva) vagy egész nap nagydolog után szaros fenékkel vagytok a következő fürdésig? (Akkor is sza ros a feneketek, ha előtte húszszor WC-papírral kitöröltétek. - És 10-ből 9-szer az ember otthon kakil, most arra gondolok) Én igen.

Vagy én pl a felmosóvizet mindig a kádba szoktam önteni. Ezek most csak példák.


Nem azok a leginkább buták a válaszolók közül, akiknek eltér az enyémtől a véleményük, hanem akik ezeket a dolgokat valami halálosan komolyan veszik. Erre jöttem rá ezt a meglévő 4 oldalt olvasgatva. Sokaknak a saját maguk által akár évtizedek óta megszokott dolgok az egyedüli kizárólagos standardok és abból nem akarnak engedni. Majd mondom a páromnak szerintem, hogy próbálja ritkábban csinálni és többet a WC-t használni. Amúgy sem szoktam felnyalni a leesett fogkrémet a csapból, mint egyesek :D (De ez megint élcelődés volt, felőlem csinálja így, aki akarja, nem ettől lesz az sem jó vagy rossz ember)

2017. nov. 28. 21:33
 33/47 anonim ***** válasza:
0%

Ha ilyen tisztasagmanias vagy akkor tudnod kellene, hogy ha a fiu allva pisil a wc-cseszebe:


-vagy "felrehord" a futyije, mert osszeragad a fitymaja es amig nem folyamatos a pisiles, az elejen meg melle csurgat


-a magasrol wc-cseszebe csapodo pisi visszafroccsen mindenfele


Es igen, megmosom a seggem, de nem a kad szelere ulve, hanem ugyan annak a mosdonak a szelenel, amibe maskor belepisilek. Azert mert egy ferfi a mosdoba hugyal, az nem jelenti azt, hogy dolgavegeztevel ugy is hagyja. Rendbeteszi es a dolog reszerol el van intezve.


Gondolom a wc-t leszokta huzni maga utan mindenki, a mosdot is kiszokas mosni hugyalas utan.

2017. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
0%
A fenebe, most jut eszembe ... neha meg a furdovizbe is eleresztem magam, ha tul sokat doglom a kadban ... a fenebe es a strandokon is mennyien megteszik ugyanezt a medencebe,
2017. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%

Mennyivel gusztabb, amikor a fiatalok szethugyozzak a belvarost? Mennyivel gusztabb a gyors oralis szex valami eldugott helyen es a fiu nemreg pisilt elotte?


Apukam nagyszaju ember volt. Ilyen hallatan csak annyit mondott volna: " na mi van butyok? Ha egy kicsit buszos a s.@r, mar meg sem eszed?" ... es jot rohogne.

2017. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
buszos=budos :)
2017. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

33-36:


Nem szabad ezeket a dolgokat túl komolyan venni.

2017. nov. 28. 22:08
 38/47 anonim ***** válasza:
Na, akkor most veszekedjünk azon, hogy ülve vagy állva kell-e segget törölni. Nagy döbbenetemre kiderült, hogy elég sokan esküsznek az álló módszerre is.
2017. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
48%

A gyakorikerdesek.hu-t sosem szoktam ... viszont azt eszrevettem, hogy sokan erzelmet visznek a dologba es csak probaltam sokfelekeppen elmondani, hogy nincs a pisiben semmi kulonos es, hogy a furcsanak tuno szokasok nem egyenloek a tisztatlansaggal.


De amugy igaz, en minden kerdest komolyan veszek es probalok is komolyan valaszolni, de nem elem bele magam ne aggodj.

2017. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Éron91 ***** válasza:

Olyan férfiként mondom el a véleményemet aki az otthoni pisilései 99%át a csapba intézi el,hogy ezt mégis miért teszem.

1, Ha a legpontosabban is célzok elkerülhetetlen hogy egy pici mellé menjen vagy melléfröcskölök vagy csak a felverődő cseppek a perem alá mennek. Amikor egyedül laktam és a csapba pisiltem látnotok kelett volna a WC-met. Makulátlan volt és csak át kellett törölnöm.

2, Nyilván ha nem otthon vagyok, vendégségben vagy nyilvános helyen nem csinálok ilyet,de ott nedves törlőkendővel törlöm át minden pisilés után. Ahogy ha idegen helyen megyek el szarni nem érek hozzá A WChez egyáltalán. Alapvető higéniai oka van, csapba hugyozok és a nyitott víznél meg is mosom azonnal minden adandó alkalommal. Így mindig tiszta lesz. Ha otthon intézem a nagydolgom akkor rendszerint azt is megmosom,idegen helyen értelemszerűen nedves törlőkendő használata ami marad.

3, Egyszerű kényelmi szempont. Pont tökéletes magasságban van,néha meg is szoktam rajta pihentetni. Nem kell fogni nem kell vele semmit csinálni,minden működik magától. Nem fröcsköl tökéletes. Utána minden esetben lemosom a csapot legalább szappannal,de gyakran domestossal is.


A volt párom tudott erről,eleinte kicsit furcsálta de amint megbeszéltük hogy miért teszem semmi baja nem volt vele. Napi 2-3x fürdött ő is én is és ezek között ha épp pisiltem hát na megmostam külön azt a testrészem ami épp nem volt tiszta. Így mindig tudta hogy tökéletesen tiszta a péniszem és nyugodt szívvel kapta be amikor csak kedve volt. Srácok akik szintén a csapba végzitek a kisdolgotok. Mindenképp mondjátok el a párotoknak, ha normálisan meg tudjátok magyarázni az értelmes nők el fogják fogadni akik meg nem azok higgyétek el nem hozzánk valóak. Igenis a csapba hugyozó férfiaknak csakis olyan nő lehet az igazi akinek ez nem okoz problémát. Én ezt a következő kapcsolatom elején tisztázni fogom nehogy ebből probléma legyen,de szerintem minden a tálaláson múlik.

2017. nov. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!