Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondta otthon nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta otthon nap közben rengetegszer a csapba pisil. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és ez nem gondolom, hogy ez szakító ok lenne, itt szeretném kezdeni. Lassan családot szeretnénk.

Nap közben sokszor bemegy a fürdőbe (fürdő és WC külön helyiségek) csukott ajtónál, de mindig azt mondta megmossa az arcát, kicsit felfrissíti magát 1-2 perc alatt. WC-be eddig is láttam hogy ritkán jár, csak reggel nagy dolgozni, meg mint ahogy kiderült napközben még vagy párszor alibiből, hogy ne tűnjön fel. Közben pedig megiszik amúgy 4-5 liter vizet egy nap.


Benyitottam hozzá, amikor kellett bentről valami (mert gondoltam csak arcot mos, ahogy mondja) és ott pisilt nyitott víznél a csapba, aztán elmondta ezeket a dolgokat nekem, amiket fentebb írtam. Nekem ez elég undorító, de ő azt mondta azért csinálja, mert a gyakorlatban külön baktérium ezekből nem marad ott, meg amúgy sem nyalogatjuk a kagylót, meg mindig nyitott csapnál csinálja és így egy csomó időt spórol hogy ott egyből aztán már kezet is tud mosni (mint tenné sima WC-s pisi után is). Ezzel most mit kezdjek? Te mit kezdenél? Már most azóta többször a konyhába mentem kezet mosni inkább a fürdőszoba helyett.


2017. nov. 28. 17:07
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
8%

Én is legtöbbször a csapba brunyálok. Praktikus (víztakarékos) és higiénikus (nem fröcsköl).


Fábry egyszer azt mondta, hogy harminc fölött minden férfi a csapba hugyál. Szerintem ha nem is mindegyik, de az elsöprő többségük biztosan.


Ez van, csajok... lehet irigykedni. :)

2017. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

8: Na szerintem meg ez önmagában undorító például, amit írtál. Pisitlen mosdókagylónál is, a fogkrém felszedése a kagylóból. Látszik, hogy különbözőek az emberek szokásai. Én az ilyen fogkrémet lemosom és mehet a lefolyóba.


9: Írtam, hogy ilyen miatt a szakítás fel sem merül. Az már tényleg durva lenne. Értem és köszönöm hogy a kompromisszum felé tereled a dolgot, de úgy képzelem akkor valamit én is fel kellene ajánljak neki "cserébe", hogy ezt ne csinálja. A "külön fürdőszoba építése" azért elég sci-fi.


10: Mi a fene ez a leesett fogkrém felszedés? Nekem ez közel ott van, mint a csapba pisilés.

Igen, használja a WC-kefét. Egyéb wc-zési higiéniával sosem volt gond. Sőt, több mint felében ő szokta takarítani a wc-kagylót is takarításkor.


----


Amúgy durva hogy a pisilés ilyen indulatokat képes elszabadítani (bennem is, bennetek is), mint amiket eddig itt láttam a válaszokban :D

2017. nov. 28. 18:12
 13/47 anonim ***** válasza:
83%
Lehet ezt magyarázni, cicomázni, de rettentő suttyó dolog. Vehetne nagyobb lefolyót a zuhanyhoz is, akkor oda is foshatna zuhanyzás közben.
2017. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
52%

"Az még a mosogatóba is pisilt, hisz "nem mindegy, ha elmosod utána az edényeket?""


Ehhez képest az egyik exem, direktbe hangos, lazán kiengedős, disznókat megszégyenítő okádása (böfögés) még kulturált és igényes dolog. Ja és lány volt, én meg férfi.

2017. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
10%
Szeri tem amikor olajos fékbetéteket takarítok a mosdókagylóban, vagy a felmosóvizet odaöntöm az nagyságrendekkel fertőzőbb és undorítóbb, mint a szinte steril vizelet, amiben normál esetben nincsenek baktériumok, csak ammónia.
2017. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
50%

Nevelési szándékkal te meg elkezdhetnéd a feneked vakarászni meg ami épp eszedbe jut és nem nőies ne adj isten egyenesen undorító. Amennyiben ő lehet undi úgy te is :D aztán ha abbahagyja abba hagyod te is :D

Tudom ez rém gyerekes de azért kíváncsi lennék a reakciójára.

Amúgy biztos vannak dolgok amiket nem csinálsz mert tudod hogy nem illik. Ezeket hozd példának. Pl: evés közben fingás vagy amiről tudod hogy nem ildomos és ezért nem csinálod. Most hirtelen nem jut jobb példa az eszembe. Nem hinném hogy azért hogy ezt abba hagyja neked bármi újat kéne "felmutatnod" főleg hogy ő is tudja hogy az ember nem hugyozik a csapba.

2017. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
52%

Volt barátom is így csinálta, akkor nem zavart, de utólag belegondolva, elkap a hányinger.

Le kéne nyisszantani a párod szervét.. Na jó, ennyire nem kell elfajulni, de minimum beszélni vele erről.

2017. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
17%
Ahogy Fabry Sandor szokta volt mondani: "nem is ferfiember, aki nem a csapba hugyozik".
2017. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
29%

Én felvállalom: néha csapba pisilek. Óvatosan persze, nem fröcsköl semerre. Utána elöblítem a csaptelepet ÉS ami a legfontosabb: a farkamat.


Rosszul érzem magam, ha úgy kell eltennem az alsónadrágomba, hogy pisis. Ennyi az oka. Plusz ugye vizeléskor hiába ráznád (rázás! tehát megy mindenfele), maradna a "csőben" minimális vizelet, ami jól az alsónadrágba szivárog.


Csapba vizeléskor meg is lehet ugye mosni a péniszt, ami szerintem sokkal fontosabb dolog, mint az, hogy jaj, pisi a csaptelepben, mi lesz, fúj. Ne legyetek már álszentek, ha a pasitok a spermás farkát a csaptelepben mosná meg pl szex után, az is gáz lenne?

2017. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
36%
#19, te tudod, hogy mi az a csaptelep? :D Nem, nem a mosdókagyló.
2017. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!