Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondta otthon nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta otthon nap közben rengetegszer a csapba pisil. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és ez nem gondolom, hogy ez szakító ok lenne, itt szeretném kezdeni. Lassan családot szeretnénk.

Nap közben sokszor bemegy a fürdőbe (fürdő és WC külön helyiségek) csukott ajtónál, de mindig azt mondta megmossa az arcát, kicsit felfrissíti magát 1-2 perc alatt. WC-be eddig is láttam hogy ritkán jár, csak reggel nagy dolgozni, meg mint ahogy kiderült napközben még vagy párszor alibiből, hogy ne tűnjön fel. Közben pedig megiszik amúgy 4-5 liter vizet egy nap.


Benyitottam hozzá, amikor kellett bentről valami (mert gondoltam csak arcot mos, ahogy mondja) és ott pisilt nyitott víznél a csapba, aztán elmondta ezeket a dolgokat nekem, amiket fentebb írtam. Nekem ez elég undorító, de ő azt mondta azért csinálja, mert a gyakorlatban külön baktérium ezekből nem marad ott, meg amúgy sem nyalogatjuk a kagylót, meg mindig nyitott csapnál csinálja és így egy csomó időt spórol hogy ott egyből aztán már kezet is tud mosni (mint tenné sima WC-s pisi után is). Ezzel most mit kezdjek? Te mit kezdenél? Már most azóta többször a konyhába mentem kezet mosni inkább a fürdőszoba helyett.


2017. nov. 28. 17:07
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
86%

Férfiként ezt betegesnek találom. Annyiban igazat adok előzőnek, hogy az állva pisilés szétfröcsköl, az is undorító. A csapba pisilés is garantáltan szétfröcsköl, csak nem olyan feltűnően. Ezért nem jó egy helyiségben a wc meg a fürdő, ezt megmérték már többször, bizony, a levegőbe is kerül. Úgyhogy ülve pisilek. Ha otthon vagyok bidében megmosom utána. Ha nem otthon akkor wc papírral megtörlöm. Ha barátnőmnél akkor ezen felül a csapnál meg is mosom. Illetve ha sejtem, hogy szexelünk utána, akkor zuhany. Kaki után szintén bidé. Ha nem otthon vagyok akkor zuhany. Ha barátnőmmel vagyok, akkor mind a kettő. Idegen helyen nedves kendő, de ezt nagyon igyekszem elkerülni, talán 10 éve volt utoljára ilyen.


Úgy tudom a német férfiak alapból is ülve pisilnek, ismerősök legalábbis biztosan, az állva pisilés úgy tűnik magyar szokás.

2017. nov. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
0%
Mai modern lakasokban egyaltalan ritka, hogy 2 mozsdo van a furdoszpbaban (valoszinu pont a kerdes altal megfogalmazott tema miatt).
2017. nov. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Szerintem is gusztustalan szokás, de környezetbarátabbnak tűnik, sokkal kevesebb vizet kell használni, mint lehúzni a wc-t. De ezt nem kéne mással együtt élve csinálni. A mosdó nem tiszta, abban mosod a mocskos kezed, mikor hazamész, meg mindenfélét beleöntesz, a pisi viszont nem olyan káros.

Szerintem mondd meg neki, hogy ne csinálja, mert zavar.

2017. nov. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem annyi is eleg, hogy nem nezed ahogy a parod pisil :)
2017. nov. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
elolvastam több oldalt ééés, kérdés: okés, hogy ott pisiltek, de aztán a vízzel való lemosás után mibe törlitek a szerszámot? kézmosásra kitett törölközőbe? kíváncsi lettem.
2017. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
45/45 Én, a szennyesből kikapom a párom egyik fehérneműjét és abba törlöm:)
2017. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
A pasik nem is szokták sokszor megtörölni, náluk ez nem olyan fontos.
2017. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!