Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem engedi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem engedi, hogy valóra váltásán a céljaimat. Vagy ő, vagy az egyetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) A párommal 1 éve vagyunk együtt és kb 8 hónapja élünk együtt. Most fogok érettségizni, és 9 éve az álmom, hogy a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre felvegyenek, már mindent elképzeltem. A jövőben ő is szerepel, ám ma mikor szóba került az egyetem megkérdezett, hogy én most komolyan akarok-e menni, és itthagyam őt elmennek 2oranyira innen és csak hétvégén látna. Az anyukaja mellette állt teljesen, idézem: “ha tényleg szereted akkor leerettsegizel és akár ha úgy adja az élet, elmész takarítónőnek, de mellette kitartasz” most itt állok és már én érzem magam kellemetlenül, hogy egyetemre akarok menni, valóra akarom váltani az almaimat, hogy mindenünk meglegyen a KÖZÖS életünkben. Nem szeretnék gyárban dolgozni. Azt szeretnem csinálni, amit szeretek. Mit tegyek? Ti idegenként ki mellett álltok? Mindenki véleménye érdekel, mert holtig szerelmes vagyok, még is tudom, a szerelemből nem lehet megélni. Koszonom a válaszokat előre!

2017. nov. 29. 21:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül: egyetem! Ha igazán szeretne és számítanál neki emberként, esze ágában se lenne akadályozni,hogy olyasmit tanulj és dolgozz később, amit szeretsz és ami neked önbizalmat és megbecsülést ad, kár lenne egy ilyen ember és az anyja mellett berendezni az egész hátralévő életed, mert hogy mama mindenbe bele fog majd szólni az tuti...
2017. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Se pasit, se nőt tanulás elé nem helyezünk! A tanulás egy életre szól, a párod jó eséllyel nem (a fiatalok kapcsolatait elnézve). Ha szeret, megéri és megpróbál a közeledbe költözni. Ha emiatt otthagy, akkor kár lett volna rá több időt áldozni az életedből.
2017. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ő nem megy veled, mert nem szereti Pestet, de te a kedvéért menj el akár takarítani? Ne haragudj, de ilyet csak nagyon buta emberek kívánhatnak. Isten őrizz, hogy lemondj miatta a tanulásról, aztán utána egész életedben emiatt szenvedj. Én a helyedben nagyon elgondolkoznék ezen a kapcsolaton. Egy normális kapcsolat ugyanis arról (is) szól, hogy kiteljesedhet mellettem a társam.
2017. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
40%

Fiatal vagy, szerelem elmúlik, de lesz egy végzettséged, ez az álmod, ebben akarsz dolgozni!!

Hosszú távon jobban jársz, a lányka csak visszahúz

2017. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm is sokat dolgozik mellette, tanul is, mikor mondta, hogy több órát fog vállalni a melóban én mondtam neki, hogy rendben szar lesz kevesebbet találkozunk, de támogatni fogom ezen ne múljon, mert tudom neki fontos ez. Na ebben benne van minden válaszom szerintem.
2017. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Alapozd meg a jövődet! A tanulást válaszd. Pasid lesz még kismillió, még meg is unod őket.
2017. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem > párkapcsolat.

A jövődet határozod meg, és az sem előnyös, hogy a csávód ennyire beleszól a dolgaidba.


22/N

2017. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Előtted az élet, leszel még szerelmes, de ha feladod az álmaid miatta előbb-utóbb úgyis véget ér a kapcsolat, mert ott lesz benned a keserűség, plusz még ha az anyja is ilyen,már bocsánat, de barom. Ennél csak rosszabb, nagyobb konfliktusok lesznek és megutálod miatta.Ezek szerint ő nem tanul tovább? Akkor meg pláne felejtős. Alapozd meg a jövőd, hogy egyedül is meg tudj állni a lábadon, várd meg azt a férfit aki nem lehúz, hanem felemel és inkább támogat a céljaid elérésében. Az hogy 2 órára vagy? Az semmi, én voltam már távkapcsolatban, másik országban éltem(nem amiatt lett vége...) Sőt, nőként szerintem menj külföldre, amilyen hamar csak tudsz én 29 évesen kezdtem totál új életet külföldön és szabadultam meg egy mérgező kapcsolattól és csodálatos életem van, (készülök hogy mestert meg doktorit csináljak) mellesleg pasikból is jobb a felhozatal.
2017. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg fertő gondolkodás a részükről.

egyetem.

2017. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak 2 tanács:

1. Akárhogy döntesz, mindenképpen jól gondold át, hogy akarod-e ezt a kapcsolatot, mert előfordulhat, hogy később még jobban visszahúznak majd.

2. Legyél igényesebb a párválasztásban, mert egy egészséges kapcsolatban ilyen kérdés fel se merülhet.


U.i: Az NKE csak 5 éve működik. :)

2017. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!