Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemet megütöttem, válni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemet megütöttem, válni akar?

Figyelt kérdés
Két hétig nem beszéltünk ez miatt, majd közölte, hogy, mert megaláztam a férfi énjét és nem érzi férfinek magát mellettem, ezért váljunk el. Nem rég született meg a kislányunk, sok mindenen túl vagyunk. Sokat veszekszünk, elhidegültünk egymástól a sok egyet nem értés miatt. Megbántam amit tettem, nem tudom mi ütött belém. Sosem voltunk ennyire mélyponton, hogyan tudnánk megmenteni a házasságunkat?
2017. dec. 1. 23:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos az ütés az ütés, nem nézhető el akkor sem, ha nő az elkövető (természetesen akkor sem, ha férfi). Nem nagyon lehet sok kedve egy agresszív nővel együttmaradni, szóval úgy néz ki ezt most elrontottad.


Dühkezelési terápiát javaslok neked.


A "nem tudom mi ütött belém" szófordfulat használata pedig picit sem vicces egy ilyen szituációban.

2017. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%

Bocsánatot kérhetsz még egy párszor, ennyit tehetsz, mást nem nagyon.

De abba is belegondolhatsz, hogy te mit tennél fordított esetben, tehát ha üt meg téged.

2017. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
9%
Lehet én vagyok beteg állat de imádom ha üt egy nő
2017. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
67%

Bocsánatot kérsz, és pár hétig lesed minden kívánságát mint egy kiskutya, csóváló farokkal. Ha érez valamit, lehet megbocsát és akkor a te lelkesedésed is alábbhagy, majd kezdődik minden elölről.


Sok sikert, én szorítok!

2017. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%
családon belüli erőszak
2017. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%

Igaza van. Férfi se üsön nőt ,nőse férfit. Es ha a nő is viszakapja a pofont ne legyen felháborodva.

n25

2017. dec. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
29%
engem 1szer utot meg egy lány(ok néklul,csak ugy mond,"hulyeskedet" ami egyáltalan nem olyan volt) én a 1in1 befejzetem vele..ezt se lány se fiu nem nézi el..náalatok lehet esély rá gyerek véget...
2017. dec. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk ha nem ütött vissza,az jó pont,én is adtam már pár sallert egy személynek,de az visszafele is jött,de olyan érzéke volt ahhoz hogy felmérgeljen,hogy nem csodálkozom.Azt mondanám neki,hogy üljünk le egy percre.Mindenki tegye félre a büszkeségét,úgy beszéljünk.Ez meg ez a gond a kapcsolatban,ami nem jó irányban halad,mindketten érezzük.Sajnálom hogy idáig fajult a dolog,felgyülemlett bennem minden,így jött ki.Hiba volt,nem visszafordítható,de egészében nézzük az eltöltött éveket,magunkat,a gyereket,és kész.Ha fontosabb a büszkeség neki akkor legyen válás.Szerintem egy ilyen eset elnézhető.Viszont ha mindenképp válni akar,akkor ez csak egy utolsó pont volt,feltorlódtak benne a dolgok.
2017. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
48%
Hát, az biztos, hogy egyikőtök se százas. A párod se ezzel a hülye szöveggel, meg te se, amiért verekszel. :)
2017. dec. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem értik, hogy a házasságot ugyanúgy kell ápolni mint egy friss párkapcsolatot, lesni egymás kívánságait, és minden egyet nem értésből egy kompromisszumot kihúzni legalább(és nem hónapokig várni ezzel a kiborulás után). Ebben mindketten hunyók vagytok, de az egyikőtök is elég lehet megmenteni, csak engedj, ne ragaszkodj az igazadhoz állandóan, vagy legalább értsd meg az ő álláspontját is. Tudod úgy is érvényesíteni az álláspontodat, hogy először meghallgatod a másikét figyelmesen, és nem kritikus figyelemmel, hanem megértő figyelemmel.


Azzal nagyot tudnál dobni az egész bocsánatkérésen, ha megértenéd megint csak, hogy miért akar válni, érezze, hogy bármilyen radikális döntésre készül, te támogatod, és utána dobd be a bocsánatkérést, és hogy próbáljátok megoldani. Nem abból áll a szeretet, hogy válni akar, én nem, akkor hogyan beszéljem le róla. Hanem hogy támogassam akkor is ha ő azt csinálja ami nekem nem jó. Szerintem ebből hamarabb fogja meggondolni magát, mintha rátelepednél.

2017. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!