Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemet megütöttem, válni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemet megütöttem, válni akar?

Figyelt kérdés
Két hétig nem beszéltünk ez miatt, majd közölte, hogy, mert megaláztam a férfi énjét és nem érzi férfinek magát mellettem, ezért váljunk el. Nem rég született meg a kislányunk, sok mindenen túl vagyunk. Sokat veszekszünk, elhidegültünk egymástól a sok egyet nem értés miatt. Megbántam amit tettem, nem tudom mi ütött belém. Sosem voltunk ennyire mélyponton, hogyan tudnánk megmenteni a házasságunkat?
2017. dec. 1. 23:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
71%
Mennyi idős a kicsi lány? Nem szülés utáni "depresszió" kínoz véletlenül?
2017. dec. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
38%

Ha sárkány is vagy, meg még pofozkodsz is, én bizony felképeltelek volna és elmagyarázom szépen, hogy csinálhatjuk így is, meg úgy is, hogy nem játszik egyikünk sem főnökösdit.

31/f

2017. dec. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
13%

Apróra!:D

Na de viccet félre téve.Neked bizonyàra inkàbb olyan férj lenne való.Akit nem zavar ha az asszony sodrófàval vàrja.

2017. dec. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
85%
Szakenberre lesz szükségetek. Az itteni hozzászólók meglehetősen idióták úgy általában. Most nem olvastam:) ha tényleg problémád van nem ide kell járni. Itt válásra szoktak ilyenkor biztatni.
2017. dec. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg nem az ütés miatt akar válni, amit leírtál, az lehetett az utolsó csepp a pohárban.

Megmenteni a házasságot csak akkor lehet ha ő is akarja.

2017. dec. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
37%

Az senkit nem érdekel, hogy egy ilyen agresszív perszóna gyereket nevel???

Kérdező: tégy egy szívességet a környezetednek válj el és önként mondj le a gyerek felügyeletéről a férjed javára kizárolagossággal. Aztán ha úgy gondolja az apa, hogy nem vagy veszélyes a gyerekre, esetleg láthatod a lányod.

2017. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
78%

Kedves utolsó. Lehet, hogy nem volt szép megütni valakit, de nem tudod, mit beszélsz... sok gyermeket láttam elvenni az anyjától, olyan anyáktól, akik úgy leitták magukat, hogy szétverték a gyerek fejét, nem tanusítva semmilyen megbánást, olyanoktól, akik szülés után bele akarták dobni a gyereket a kandallóba, vagy a fagyasztóba. És a gyerek? Sír az anyja után ezek ellenére is. Te meg elvennél egy gyereket egy olyan nőtől, aki egyszer hibázott megbánást tanusítva?

Lehet, hogy tényleg szülés utáni depresszióról van szó. Nem hiszem, hogy a hirtelen válás megoldás. De talán egy pár nap, vagy hét szünet jót tenne nektek. Annyi idő alatt próbáld meg összeszedni magad, akár egy pszichológus segítségével. Ha a férjed megy majd a gyermekedhez, és látja az igyekezetet, akkor szerintem meggondolja magát. De mindenképpen üljetek le beszélni, hátha szünet nélkül is megenyhül, és segít neked kilábalni a gondjaidból.

2017. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
45%

Azert lassuk be, te is valnal.

Most lehet azt mondani, hogy nem.. de bizony igen, ha van benned tartas.

2017. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
75%
Nem azért akar válni mert megütötted............. nagy levegő mindkettőtöknek akár még egy hét szünet és ha még mindig csak a veszekedés jut először az eszetekbe nem a másik hiánya akkor zsupsz gyerekestől bele az ismeretlen elvált szülők életébe ahol ha nincs szerencsétek elsőre küzdhettek a mostoha szülők szindrómával a hétvégi szülők beosztásával, az új anyagi biztonság megteremtésével stb stb. de megéri .......... biztosan valakinek.....
2017. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Van külön lakhatási lehetőséged? Szülők, testvérek, egyéb rokon? Milyen a viszonyod velük?

2017. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!