Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemet megütöttem, válni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemet megütöttem, válni akar?

Figyelt kérdés
Két hétig nem beszéltünk ez miatt, majd közölte, hogy, mert megaláztam a férfi énjét és nem érzi férfinek magát mellettem, ezért váljunk el. Nem rég született meg a kislányunk, sok mindenen túl vagyunk. Sokat veszekszünk, elhidegültünk egymástól a sok egyet nem értés miatt. Megbántam amit tettem, nem tudom mi ütött belém. Sosem voltunk ennyire mélyponton, hogyan tudnánk megmenteni a házasságunkat?
2017. dec. 1. 23:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
52%

"hogyan tudnánk megmenteni a házasságunkat?"


Marha eccerűen.

Mondd meg neki, hogy ha legközelebb pofozkodni támad kedved, akkor nyugodtan juttasson kórházba.


Ha meg is teszi, akkor van esélyetek.

2017. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
29%
Érdekes, ilyenkor senki nem akarja keresztre feszíteni a kérdezőt családon belüli erőszakért... álszent népség ez, e.
2017. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez a viselkedés szánalmas mind nő mind férfi részéről.

Szerintem alapból undorító az ilyen, pláne egy nőtől.

2017. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván nem az ütés miatt akar válni, az az utolsó csepp lehetett a pohárban. Te magad írtad le, hogy elhidegültetek és sokat veszekedtek. Ahhoz meg külön gratulálni tudok, hogy te ebbe a kapcsolatba szültél gyereket. 👏👍
2017. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
A 14-es leidiótázza az itteni hozzászólókat pedig ő is hozzászól itt és még írni sem tud.Biztos komoly szakeNber.Csak nem a helyesírás terén. :)
2017. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
59%
Minap láttam egy videót, amiben egy 90 éves asszony nyilatkozott a hosszú házasság titkáról. Szerinte a mai fiataloknak nincs türelme egymáshoz, és nem akarnak alkalmazkodni a másikhoz. Teljesen egyet értek vele, én erre már fiatalon rájöttem. Tudni kell megbocsájtani(nyilván ezalatt nem azt értem hogy el kell tűrni egy agresszív személyt). Kétlem, hogy a kérdező férfiverő lenne amiért elcsattant egy pofon. Igen hibáztál kérdező, de ha tényleg szeretitek egymást én addig járnék a párom után, míg le nem ül velem megbeszélni a hibákat, amelyeket vétettetek a kapcsolatban.
2017. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
5%

Erőszakos egy menyecske lehetsz, nekem sem kene egy ilyen. ::(( a gyngedseg jobban be jön.

Bocsi.

Egy barátnőm folytogatott egyszer, akkor láttam őt utoljára, férfinek éreztem magam csak pont erre nincs szugsege az embernek. Peddig én nem bantottam öt soha....

2017. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
46%

"Bocsánatot kérsz, és pár hétig lesed minden kívánságát mint egy kiskutya, csóváló farokkal. Ha érez valamit, lehet megbocsát és akkor a te lelkesedésed is alábbhagy, majd kezdődik minden elölről."


Jézus! Neked se sok gerinc jutott mikor osztották.. Elég undorító személyiséged lehet, már ebből a pár sorból is az jön le nekem. Fujj.. a hideg kiráz tőled...

2017. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy megbántad, de vajon tőle is bocsánatot kértél? Az sem mindegy, hogy miért és hogyan ütöttél. Természetesen semmilyen körülmények között nem helyes megütni a másikat, de vannak olyan helyzetek, amikor emberileg jobban érthető. Ugyanígy, az sem teljesen mellékes, hogy tenyérrel, vagy ököllel tetted. Egyik sem fogadható el egy kapcsolatban, de az ököllel ütés esetén mindig nyilvánvaló a bántalmazó szándék, mivel a sérülés okozásának esélye is sokkal nagyobb.
2017. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mi jogon ütötted megű? Persze, ha ö visszaadja, akkor mekkora szmét eröszakos állat. Hát, TE az vagy, pn AZONNAL pakoltam volna, és elintézném, hogy a gyereket is elvegyék töled, mert öt is bmikor megütheted.
2017. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!