Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a barátom elmegy a közös barátainkkal öt napra nélkülem is?

Figyelt kérdés
Nem tudtam menni csak a hétvégére, mert tanulnom kellett, de a barátom ennek ellenére elutazott velük simán öt napra, pedig előtte már egy hétig nem is találkoztunk, mert akkor meg a családjával utazott el, ahova szintén nem tudtam menni, mert nagyon nehéz vizsga előtt voltam. ( komolyan mondom, ha tudtam volna menni mentem volna, de nem buktattam meg). Vasárnap hazajött, hétfőn meg ment tovább.

2017. dec. 6. 10:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem szeret veled lenni akkor minek vagytok együtt?
2017. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
20%
Gratulálok azoknak, akik azt pontozták, én mit csinálnék.
2017. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
16%
ezt miért tőlünk kérdezed?
2017. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%
Egy normális, erős kapcsolatba, ez simán belefér. Azért nem arról van szó, hogy fél-egy évre elutazik. Egy stabil, jó kapcsolatban, nem korlátozzuk egymást. Ez, egy szerencsétlen egybeesés, hogy abban az időben, neked pont hajtani kellett a tanulást. Hasonló dolgok, az életben, sokszor előfordulnak. Ezen kívül nincs probléma a kapcsolatban, akkor ez se legyen probléma. Viszont, ha tele van problémákkal, akkor úgy is vége lesz.
2017. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%
Lol a kérdező mekkora házisárkány (meg még itt egy két válaszadó) :D
2017. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

De konkrétan mi az ami baj most?

A közös barátaitokkal ment el, gondolom nem félsz, hogy megcsal vagy ilyenek.

Igen, jól érzi magát, neked meg tanulnod kell most. Nem jó, de nem várhatod el, hogy ne menjen, ha úgysem tudtok addig találkozni , nem érsz rá.

Persze én elvártam volna, hogy azért megkérdezzen, hogy nem baj ha megy nélkülem?

De nem lett volna az, érezze jól magát ha én már nem tudom.

Gondolom nem úgy ment el egy hétre, hogy feléd se néz, hanem hív, ír amikor tud.

Ne tedd tönkre az utazását szerintem a hisztiddel, próbálj pozitív maradni és vele örülni.

Legközelebb meg nyisd ki a szádat és mondd el a barátadinak és neki, hogy tegyétek át az utazást úgy, hogy te is tudj menni.

Ez a decemberi zh/vizsgaidőszak nem jött annyira váratlanul, miért nem tettétek át?

2017. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%
Normális, mi is járunk el egymás nélkül, ugyanis nem vagyunk összenőve :D
2017. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
32%
A párom a supermarketbe nem megy el vásárolni nélkülem :D mert mindent együtt csinalunk.
2017. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
47%
Én nem utaznék el ilyen esetben, és azt hiszem a párom sem. Hatalmas terhet le tudnék venni a válláról azzal, ha bevásárolnék, fôznék, takarítanék, vagy megsétáltatnám a kutyát, mikor ô el van havazva.
2017. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
67%

"A párom a supermarketbe nem megy el vásárolni nélkülem :D mert mindent együtt csinalunk."


Neked rabszolgád van, nem párod.

2017. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!