Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora baj hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj hogy nem vagyok hajlandó a menyasszonyommal közös kasszán lenni?

Figyelt kérdés
Én 32 éves vagyok a menyasszonyom 28, van egy 6 hónapos kisfiunk.Rendes, kedves szeretetreméltő nő viszont 1 baj van vele; nem tud a pénzzel bánni.Egyszerűen imád költekezni, szerintem a világ minden pénze se lenne elég neki.Én közgazdász vagyok, ezért tudok spórolni viszont ő bármit lát a boltban (lemezektől kezdve kertészeti ezközökön át barkácscuccokig mindent megvesz mert jajj ez biztos hasznos lesz majd stb közbe pedig gyűlöl kertészkedni,lemezt sose hallgat stb) szóval miután a házam amit a saját keresetemből vettem (hitelre de bőven tudom fizetni a hitelt )kb egy raktárrá változott azt mondtam elég.Lakhat itt ingyen, fizetek minden számlát, bevásárolok, ha felir egy konkrét listát viszont közöltem vele hogy ez az én pénzem és ne b*ssza el ha nem tetszik elmehet dolgozni és abból a pénzből azt vesz amit akar..persze ezen hisztik meg szerinte egy tapló vagyok..Ti mit gondoltok erről?

2017. dec. 11. 18:50
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
97%

hát, ő lehet már függő. Ez már kóros eset.

Sajnálom:-(

2017. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Ez a nekünk is kár volt szaporodni jellegű dolog felhúz mert mi legalább biztos anyagi körülményekre vállalunk gyereket nem segélyre, van házunk, kocsink, stabil párkapcsolatunk, szeretjük egymást, tervezett gyerekről van szó nem becsúszottról,szeretjük őt, én hétvégente besegítek a háztartásba a kutyát minden nap én viszem le sétálni, egyikünk se alkoholista,drogos vagy láncdohányos, nem csaljuk egymást ...nekünk ez az egy baromi nagy nézeteltérésünk van a párommal az anyagiak..
2017. dec. 11. 19:16
 13/42 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon okosan teszed, hogy nem közös kasszázol ilyen emberrel. Ha ennyire ragaszkodik hozzá, akkor valószínűleg igen csak a pénzed miatt van veled alapból. Nem értem egyáltalán minek vettél ilyen nőt feleségül.
2017. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
61%
Jól beleválasztottál, aztán ha szétmentek ő majd maradhat a házban a gyerekkel te meg...
2017. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem simán elférne egy szakember segítsége.
2017. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen igazad van.

25N

2017. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
67%
Az öngyilkosság, hosszú és fájdalmas módja egy ilyen nővel összebútorozni. 1. nincs közös kassza. 2. Rezsinek, kajának, közös költségeknek fizeti a felét. Persze magát sem tudja eltartani. Mi a f..@.szért csináltál ennek a h..ule lunyának kölköt? Mindegy rájöttél, hogy felál a fallosz, megál az ész. Dobd ki.
2017. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
92%
Engem akkor is zavarna az ilyen értelmetlen gyűjtögetés, ha feneketlen tárcája lenne és áruház méretű raktárépületei.
2017. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
89%
More, ebbű válás lesz.
2017. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
84%

Oké, hogy megvan jelenleg minden ami kell a gyerekhez, de gyereket nem 1-2 évre vállalsz, hanem 25 évre.


Most még nincs vita ebből a helyzetből. Aztán majd előjön az, hogy kéri tőled a pénzt. Te nem fogsz adni neki, ezért megharagszik rád. Utána adsz neki és elherdálja, ez pedig téged fog idegesíteni és haragudni fogsz rá.


Ez addig fog fejlődni, hogy állandó lesz a feszültség köztetek. Ami kifejezetten előnyös egy gyerek mellet.


Aztán ne legyen igazam, hajrá.

2017. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!