Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora baj hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj hogy nem vagyok hajlandó a menyasszonyommal közös kasszán lenni?

Figyelt kérdés
Én 32 éves vagyok a menyasszonyom 28, van egy 6 hónapos kisfiunk.Rendes, kedves szeretetreméltő nő viszont 1 baj van vele; nem tud a pénzzel bánni.Egyszerűen imád költekezni, szerintem a világ minden pénze se lenne elég neki.Én közgazdász vagyok, ezért tudok spórolni viszont ő bármit lát a boltban (lemezektől kezdve kertészeti ezközökön át barkácscuccokig mindent megvesz mert jajj ez biztos hasznos lesz majd stb közbe pedig gyűlöl kertészkedni,lemezt sose hallgat stb) szóval miután a házam amit a saját keresetemből vettem (hitelre de bőven tudom fizetni a hitelt )kb egy raktárrá változott azt mondtam elég.Lakhat itt ingyen, fizetek minden számlát, bevásárolok, ha felir egy konkrét listát viszont közöltem vele hogy ez az én pénzem és ne b*ssza el ha nem tetszik elmehet dolgozni és abból a pénzből azt vesz amit akar..persze ezen hisztik meg szerinte egy tapló vagyok..Ti mit gondoltok erről?

2017. dec. 11. 18:50
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Szakértőhöz kell vinni.

Honnan van pénze egyáltalán, amit kiadhat a kezéből? Bankkártya, kp? Vond meg tőle.

A vásárolt dolgokra rá kell kérdezni, mit lehet visszavinni, visszaváltani. A maradékot eladhatja a jófogáson.

Semmiképp ne adj jogosultságot neki a bankkártyádhoz és a számládhoz se, csak nehogy végső elkeseredésében ellopja tőled és titokban költsön.

Minden nap elszámoltatni!

Igazuk van a többieknek, hogy neked sem biztos az állásod, tartalékolj!

Lehet, a szenvedélye az iszákos anyja, a szeretethiány miatt van?

2017. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Szerintem is kényszerbeteg. Nézesd meg vele a "Boltkóros naplója" című limonádé filmet. Hátha magára ismer ;)
2017. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!