Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora baj hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj hogy nem vagyok hajlandó a menyasszonyommal közös kasszán lenni?

Figyelt kérdés
Én 32 éves vagyok a menyasszonyom 28, van egy 6 hónapos kisfiunk.Rendes, kedves szeretetreméltő nő viszont 1 baj van vele; nem tud a pénzzel bánni.Egyszerűen imád költekezni, szerintem a világ minden pénze se lenne elég neki.Én közgazdász vagyok, ezért tudok spórolni viszont ő bármit lát a boltban (lemezektől kezdve kertészeti ezközökön át barkácscuccokig mindent megvesz mert jajj ez biztos hasznos lesz majd stb közbe pedig gyűlöl kertészkedni,lemezt sose hallgat stb) szóval miután a házam amit a saját keresetemből vettem (hitelre de bőven tudom fizetni a hitelt )kb egy raktárrá változott azt mondtam elég.Lakhat itt ingyen, fizetek minden számlát, bevásárolok, ha felir egy konkrét listát viszont közöltem vele hogy ez az én pénzem és ne b*ssza el ha nem tetszik elmehet dolgozni és abból a pénzből azt vesz amit akar..persze ezen hisztik meg szerinte egy tapló vagyok..Ti mit gondoltok erről?

2017. dec. 11. 18:50
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
45%
At is megvan hogy ki fizeti a gyerek ruháit meg a gyógyszereit, pelenkát? Én föl nem fogom hogy lehet igye élni, főleg ahol gyerek is van :O
2017. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
46%
És az ilyenek szaporodnak.. mindig csak a pénz,meg a pénz.
2017. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
80%

Pedig igen, minek tervezel olyannal, akiben nem bízol?

A menyasszonyod, de már tervezett gyerek van? Wtf?


"Én közgazdász vagyok, ezért tudok spórolni "

ENnek ehhez semmi köze.


Inkább vidd el egy szakemberhez, mert lehet, ez már kényszerbetegség nála.

2017. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy téged felhúz, a te dolgod. Ettől függetlenül te gyereket csináltál valakinek, aki kizárólag azért él még olyan életszínvonalon, amilyenen, mert te vele vagy, de egyfelől nem gondolsz arra, hogy bármikor keresőképtelenné válhatsz.

Másfelől meg mivel közgazdász vagy, jól spórolsz.. mivan? Én meg tanár vagyok, és tudok spórolni, na erre varrjál gombot.

2017. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként a 24-es válaszoló mondott egy nagyon fontos dolgot. A mai világban egy állás sem biztos. Mi a franchoz fogtok kezdeni ha esetleg elveszíted a munkád, vagy kevesebbet fogsz keresni? Pláne ha félrerakott pénzed sem lesz, mert az asszony elszórja hülyeségekre. Én simán elzavarnám dolgozni. Mi voltunk ilyen helyzetben párommal, igaz akkor még nem éltünk együtt, de pár hónapig csak az én fizumból éltünk, mert máshonnan nem tudott pénzt szerezni. Ha akkor én úgy lettem volna vele, hogy minek dolgozzak egyetem mellett, akkor mindketten éhen halunk. Pláne akkor necces ez, ha már gyerek is van esetleg.
2017. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
91%
Tudom, csak fél megoldás, de az nem lenne jó, hogy csak akkor vehet valami nagyobb dolgot, ha el is ad valamit a neten? Akkor a kacatok mennyisége sem nőne és neked se kellene finanszírozni (gondolom azért valamennyi keresete csak van, ha azt kiegészíti az eladott dolgok árával már meg tudja venni magának, amit akar)
2017. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
91%
Azért a leírásodból nem épp az sugárzik hogy ez egy mindent elsöprő nagy szerelem, amit egy közösen vállalt gyerek koronázott meg. És a gyereked, a menyasszonyodról úgy írsz hogy "lakhat itt ingyen"... (?!?!?) Ez csak nekem durva?
2017. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
82%
#8! "eljutottam arra a pontra ahol szerintem jogosan gondolom úgy hogy az ő kezébe pénz nem való" Hány év alatt jutottál arra a pontra?? Pedig már -leirásod alapján!!!- évekkel ezelött is Ö ILYEN VOLT. TE EZZEL EGYÜTT VÁLASZTOTTAD gyereked anyjának. Nálad mi változott?? Ez a fö kérdés.
2017. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt de ezt már többször is leirtam és nem az anyagiak miatt vagyunk együtt. Imád olvasni, szeretünk együtt sétálni stb Csak már teljesen kivagyok hogy egyszerűen ő nem tud leállni ezzel a beteges vásárolgatással..annyira okos és művelt , több nyelven beszél és hiába próbálok vele beszélni erről a mániájáról ő azt mondja ez neki szükséges ...a lakhat itt nálamot pedig csak kiakadásból irtam mert szerintem is az lenne egy kapcsolatba a normális ha megosztanánk a vagyont de ő szerintem beteges vásárlási mániában szenved...és erre szeretnék valami megoldást találni csak nem tudok , tanácstalan vagyok...és azt gondolom ha egy házban elromlik a csap akkor nem másik házat keresel hanem megpróbálod megjavítani...És tényleg ő az akit szeretek csak nem tudom mi legyen....
2017. dec. 11. 21:00
 30/42 anonim ***** válasza:
16%
És ha valaki több nyelven beszél, művelt akkor miért nem megy el dolgozni én csak ezt nem értem... Simán kereshetne jó kis pénzeket, amiből költhetne amire akar. Itt egyszerűen csak lustaságról van szó, lusta emberrel pedig nem lehet tervezni egy életet, mert meg fogod unni. Nem kell mindent megjavítani. Egy párkapcsolatban a jövőre is gondolni kell. Mi lesz majd, ha te nyugdíjas leszel? A te minimális nyugdíjadból fogtok ketten megélni?
2017. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!