Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom azt hiszem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom azt hiszem, de mit csináljak, ha rosszul esik?

Figyelt kérdés

Páromnak évzáró bulija volt a munkahelyén (egész évben nem volt bulizni sehol, úgyhogy panaszra nem lehet okom), ahol berúgott és nem is keresett du. 3 óra után, délelőtt többször hívott. Este 10 kor viszont már itthon is volt.

Másnap írt neki kolléganője, kérdeztem mit írt. Mondta, hogy csak azt kérdezte nagyon berúgott ő is (a nő) nem-e volt nagyon gáz. Erre láttam, hogy azt válaszolta a párom hogy nem király voltál, kár hogy elmentél olyan hamar.

Kérdeztem, hogy miért is volt kár? Azt mondta, vele lehetett normálisan beszélgetni.

Nagyon kiakadtam...

Eléggé féltékeny vagyok amúgy is tudom ezen változtatni kell, nem csal meg meg szeret is tudom, de akkor is zavar, hogy más nővel cseverészik. És ilyen szinten összespanoltak, hogy még akkor is ír neki mikor a párom itthon van.


2017. dec. 21. 09:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%
Kezdj el komolyabban önismerettel foglalkozni, akár a fellelhető szakirodalom segítségével, akár pszichológusnál. Először arra kell rájönnöd, miért érzed azt, amit érzel, mi a forrása, mi a kiváltó oka. Anélkül nehéz leküzdeni, hogy tudnád, mitől alakult ki.
2017. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%

Nincs itt semmi gond. Szerintem túl sok időd van gondolkodni és belekombinálsz dolgokat.

Akkor kezd el aggódni ha mindez a hátad mögött történik.

2017. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%

7-es vagyok, és nagyon örülök, hogy nem sértődtél meg a kommentemen! Nem akartam bunkó lenni, csak nyersen jött ki belőlem, amit gondolok.


Figyelj, nem lehet, hogy kicsit befásult a kapcsolatotok? És esetleg azért lettél féltékeny, mert ti ketten már nem beszélgettek olyan jókat, nincs szórakozás, élvezet abban, ahogy együtt töltitek az időt? Ha egyébként veled (magadban) minden ok, én csak ilyesmire tudok gondolni, amiért ez kialakulhatott.

2017. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk a befásultságban van valami...

Sokat beszélgetünk mi, de el nem járunk sehova. Mindig csak itthon vagyunk. De régen se mentünk sehova, csak addig voltak " kinti programjaink" amíg nem költöztünk össze. 5 éve.

2017. dec. 21. 11:30
 15/27 anonim ***** válasza:
90%

#14


11es vagyok, nejem aligha lesz, nő vagyok. A párom jóban van a kolléganőivel, szokott velük írkálni is, de nyilván nem szoktam megnézni vagy rákérdezni, hogy mit, nem nézegetjük egymás levelezéseit (nem is titkoljuk, laptop, telefon mindig elöl van, de a kezem előbb száradna le, minthogy belenézzek, ő is így van vele :)). Nekem is van olyan férfi kollégám, sőt, volt kollégám is előző munkahelyről, akivel tök jól kijövünk és néha küldünk egymásnak üzenetet vagy neten látott vicces képet, pont ugyanúgy mint bármelyik haverral. De még ha látnám is, hogy ilyet ír, az égvilágon semmit nem szólnék hozzá, hiszen semmi rossz nincs benne.

Vagy maximális bizalom, vagy semmi, a féltékenységnél kevés értelmetlenebb, mérgezőbb és kapcsolatgyilkosabb érzés van, ne keverjük már a szeretettel vagy a féltéssel.

2017. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
Igen igen az önfejlesztés fontos! Kezdetnek ajánlok egy kis Szabó Pétert, Popper Pétert és Máté Pétert
2017. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
54%
A kolléganős rész kicsit lehet,hogy b..szná a csőrömet nekem is,aztán megemészteném.A többi dologban nincs igazad.A buli arra való,hogy az ember kiengedje a gőzt.Olyan kicsit,mintha kiakarnád sajátítani a párodat.Szerintem lazulj le!Különben meg ha félre akar lépni,azt úgyis a hátad mögött intézi,nem így.
2017. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs, ne kombináld túl...

Kicsit kiszakadt a megszokott környezetből és ez nagyon fontos és jó tud lenni.

Ne kövessétek el azt a hibát hogy bezárkóztok, nem mentek sehová. Kellenek a közös élmények, pláne amíg gyerkőc nincs (ha már van, akkor is).

Nekem a házasságom ment erre rá, szal nem 18évesen dumcsizok itt neked...

Másrészt a féltékenység... az mindig rólad szól, nálad nincs rendben valami.

Valószínűleg érzed hogy picit változtatni kellene a kapcsolatotokon. Gondold át, ha nem változik szerintem egy pszichomókust felkereshetnél.

30F

2017. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

11-es! Itt az a probléma, hogy hiába fogom fel ésszel, hogy nincs okom a féltékenységre (ezért írtam le hogy ilyen hülyeségre is kiakadok), de van bennem egy ilyen nem normális hülye feszültség, ami talán nen is a páromra irányul csak éppen rajta vezetem le vagy nem is tudom. De akarok változtatni!

És a beleolvasásról szó sincs, amikor mondta mit írt, odahívott maga mellé és akaratlanul is láttam mit válaszol, nem rejtegette.

Ez kb olyan lehet lehet, mint hogy valaki fél az egértől, az se bánt, fel is fogja az illető mégis sikít meg kirázza a hideg ha meglát egyet.

Én is így vagyok hiába tudom, hogy engem akar, mert számtalan jele van, de a bennem van ez az érzés akkor is.

2017. dec. 21. 11:51
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani kedves kérdező, de ez önbizalomhiány.

Tudom, pont ìgy voltam én is pár hónapja, csak pasiban.

Csinálj olyan dolgokat amik növelik az önbizalmad. Többször csípd ki magad, járjatok el, kezdj új dologba, legyél sikeres benne.

Én pl nyitottam egy vállalkozást, stílust váltottam, lett egy lakásom.

Eredmény: elhagytam a nőt aki le akart nyomni (hárpia. :D). Vezető pozícióba kerültem a munkahelyen, a nők azt mondják: hű de magabiztos vagy.

Nálam pedig a regi féltékenykedéseknek nyoma sincs.

Magadban változtass kedves kérdező.

2017. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!