Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom azt hiszem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom azt hiszem, de mit csináljak, ha rosszul esik?

Figyelt kérdés

Páromnak évzáró bulija volt a munkahelyén (egész évben nem volt bulizni sehol, úgyhogy panaszra nem lehet okom), ahol berúgott és nem is keresett du. 3 óra után, délelőtt többször hívott. Este 10 kor viszont már itthon is volt.

Másnap írt neki kolléganője, kérdeztem mit írt. Mondta, hogy csak azt kérdezte nagyon berúgott ő is (a nő) nem-e volt nagyon gáz. Erre láttam, hogy azt válaszolta a párom hogy nem király voltál, kár hogy elmentél olyan hamar.

Kérdeztem, hogy miért is volt kár? Azt mondta, vele lehetett normálisan beszélgetni.

Nagyon kiakadtam...

Eléggé féltékeny vagyok amúgy is tudom ezen változtatni kell, nem csal meg meg szeret is tudom, de akkor is zavar, hogy más nővel cseverészik. És ilyen szinten összespanoltak, hogy még akkor is ír neki mikor a párom itthon van.


2017. dec. 21. 09:57
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
De mibe lezdjek? Nincs semmi olyan amiben jó lennék, mondjuk tudok varrni, de nem szeretek, szóval az se dobna az önbizalmamon, mert nem szeretem csinálni.
2017. dec. 21. 12:08
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a legiparibb dolog a munkahelyen a fizetésnap után az évzáró buli. Egyrészt mivel utána nem kell dolgozni, másrészt ingyen van a pia, harmadrészt lehet témázni mindenkivel.
2017. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

21es vagyok.

Mi az amit szeretsz csinálni? Sorold fel. :)

2017. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem jártok el együtt szórakozni? Olyan meg nincs, hogy semmiben nem vagy jó. Bármiben jó lehetsz, amit szívesen csinálsz és eleget gyakorolsz. Annyira csak nem vagy besavanyodva, hogy semmit se csinálsz szívesen. Vagy ha mègis, akkor tényleg van okod féltékenynek lenni.
2017. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nos, én biztos kiakadnék, de leginkább azért, mert az enyém baromira nem írogat ilyeneket senkinek rajtam kívül, így hát eléggé meglepne, ha hirtelen évek után ezt írná. :D De ha amúgy is beszélget másokkal vagy akármi, illetve nem annyira furcsa tőle egy ilyen mondat, akkor nincs min gondolkodni.

Viszont nekem is mondtak már hasonlót foglalt emberek, igaz azt élőben, de ott olyan hangsúllyal, hogy nem lehetett félreérteni és legyinteni rá. Nem baráti volt. Kár, hogy írásban zajlott a kommunikáció, sajnos az sok félreértésre adhat okot.

2017. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nem szeretünk eljárni azért nem szoktunk. A céges bulira se volt kedve, azt mondta azért örült a kolléganőjének, mert addig legalább tudott kivel beszélgetni, de utána márcsak unatkozott.

Amit szívesen csinálok.... Hát vásárlás, takarítani is szeretek, de ezek nem hobbik. Szeretem az állatokat, de tartani nem szeretnék.

Párom is ilyesmi, szabadidejében itthon tevékenykedik.

2017. dec. 21. 17:15
 27/27 anonim válasza:
Figyelj kérdező őszinte leszek veled: ha egy valaki igazán meg akar csalni valakit akkor azt meg fogja tenni akár úgy hogy hazajövet felszed valakit vagy munkahelyi wcbe.Viszont a te párod normálisan beszámolt neked, úgyhogy aggódni nincs okod hisz őszinte volt.És ne kombinálj túl dologokat mert az általába csak veszekedéshez vezet.
2017. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!