Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnője szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnője szerint kövér vagyok?

Figyelt kérdés

A párom és a volt barátnője jóban maradtak, néha beszélnek, ritkán találkozunk. A lánynak is van párja.

Alacsony, vékony, kismellű lány, 155cm, és mindössze 38kg.

Ilyesmi alkat:

[link]

A csípője nagyon keskeny, a derekát két kézzel át lehet érni (kb az 50cm-et se éri el), filigrán alkat.

Ilyen a genetikája, láttam róla 12-13 éves kori képeket, akkor még vékonyabb volt


Én ezzel szemben mindigis husibb voltam széles csípővel, nagy mellekkel.

Ilyesmi alkat:

[link]

Tudom, nem a legszerencsésebb, egyetlen pozitívumom, hogy viszonylag magasabb vagyok, 170cm. Viszont 20kg-val súlyosabb is, mint a másik lány.


Néha be szokott szólni, hogy rajta legalább nem csak a melleit nézik, vagy hogy csak nem fogytam, jééé...


A párom szerint ne foglalkozzak vele, mindig ilyen csípős nyelve volt. Neki nem tetszik, amilyen vékony, szerinte az én alakom jobb.

De ez azért akkor is bánt...


2017. dec. 22. 19:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló hogy a piszkafa irigy rád.
2017. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Tudod mit szoktak mondani? Azt hogy inkább legyen 100 irigyem, mint egy is aki sajnál. ;)

Ne foglalkozz vele.

Rosszindulatú és irígy ember mindig volt, mindig is lesz. Ezen nem lehet változtatni.

2017. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér egyáltalán, de az a kis girhes rohadt irigy rád. Sz-rd le.
2017. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is jóban voltam sokáig az ex-barátommal, de eszembe nem jutott volna szidni az aktuális nőit, voltak köztük nálam sokkal szebbek is. Szerintem piszkálja a csaj csőrét, hogy boldognak lát titeket és mivel megrekedt egy primitívebb szinten, így próbál bántani.

Ez őt minősíti, amikor ilyeneket mond totálisan ignoráld, ne is válaszolj.

2017. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a páromat nem érdekelné a dolog, akkor nem törődnék vele, bár szerintem eléggé paraszt dolog a párodtól, hogy ilyenkor nem szól vissza a lánynak, hogy vegye magát észre. Nekem ez nem férne bele, hogy a párom nem "véd" meg, sem az, hogy ennyire tartja a kapcsolatot az exével.
2017. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, egyértelmű, hogy origy, mint a kutya. :) Vagy a barátod miatt, vagy csak úgy általánosságban nincs megbékélve magával, ezért másokat degradál le. Egyébként ha ezeket rendszeresen csinálná, én simán vissza osztanám. Pl. Melleivel kapcsolatban, hogy rajta nem csak azt nézik: hát ami nincs, azt nem is lehet nézni. Vagy a fogyásra, dehogy fogytam, én így vagyok tökéletes, "Jóskának" is így tetszem, nem szereti a csontkollekciót. Stb.
2017. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

És 24/5 évesen nem érzitek cinknek ezt a viselkedést? Egy az egyben dedó.

Amúgy meg Te is olyan vagy, mint az ex, csak pepitában. Bár annyi talán az ő javára írható, hogy a szemedbe mondja, míg te meg itt fikáztatod (hiába anonim oldal).

Egyébként szerintem az alaphiba abban van, hogy elvileg téged szeret a párod, meg te tetszel neki, és az ex hiába szétfikáz, ami téged még bánt is, mégse küldi el a francba, meg nem szakítja meg vele a kapcsolatot.

Az én párom nem igen haverkodna olyannal (pláne ex-szel), aki engem bánt.

2017. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a cickóidra irigy.
2017. dec. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Adottság az anorexia vagy bulimia? Nem, nem az!

Az ex súlyo beteg, mnimum 45 kilónak kellene lennie, akkor szépen nézne ki, közelítene a nőhöz.

De amíg nem eszik vagy hánytatja magát, addig mit akar? Nem fog hízni és az képtelenség, hogy egészségesen ilyn csontváz.


A te alkatod legalább kívánatos és szép, ő meg irigy, amiért értelmes férfi rá sem néz :D

2017. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!