Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vennétek rá a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vennétek rá a párotokat arra, hogy tartsa rendbe maga után a szobátokat?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve vagyunk már együtt. Hivatalosan még nem élünk együtt, nekem is van egy otthonom, és neki is, azonban az esetek 95%-ban nálam vagyunk, hozzám jön „haza” a munkából és hasonlók. A probléma az, hogy bő 1 éve állandóan hatalmas felfordulást csinál. Nem óhajt kijönni a konyhába enni, a szobámba eszik, mindent lemorzsál, a cigit ő magának tölti, ami azt jelenti, hogy a dohány mindig a földön landol, állandóan lever véletlenül mindent (sokszor volt, hogy a tárgy eltört), és minden egyes reggel azzal kell kezdenem, hogy egy bő félóra-óra alatt kitakarítom a szobám, de ez mindig ismétlődik, mert este mikor jön újra felfordulást csinál. Többször kértem, hogy csak a rendet tartsa fenn, de az sem megy neki, állandóan arra hivatkozik, hogy hát nála mikor voltam én is rendetlenséget csináltam. (Ami történt mindössze annyi, hogy a testvérei akikkel lakik kivitték a szobájából a kukát, így a zsebkendőt a földre tettem le, hogy majd ő akkor kidobja..) és mióta ez történt szinte szándékosan tesz ekkora felfordulást. Próbáltam már vele beszélni komolyan, hogy tisztelje a lakást, meg engem annyival, hogy normálisan, kulturáltan legyen itt, de mintha a falnak beszélnék…Hogy lehet akár kicsit radikálisabban rávenni arra, hogy tisztelje a rendet? Vagy örökre ilyen marad? (23 éves a párom)
2018. jan. 7. 18:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

Mire akarsz jó tanácsot hogy hogyan játszmázz egy felnőtt emberrel? Ha értelmesen nem lehet vele megbeszélni (márpedig nem lehet) akkor milyen tanácsot akarsz? Hogy verd bele az orrát a piszokba?

Arra nevel, hogy tegyél rendet utána. Gratula ehhez a csodálatosan igényes férfihez, sok sikert.

2018. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%
Harmadik vagyok. Evek ota boldog kapcsolatban elek, ahol a parom kepes megtisztelni annyival, hogy elpakol maga utan, es tiszteli a rendet, ami a lakasban van :). Es ez tudod miert van igy? Mert nem alltam soha szoba ilyen minosegu emberekkel, mint a pasasod.
2018. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok negatív tanácsot. Megmutattam a páromnak, aki egy jó nagyot nevetett az összes válaszon. Azóta már takarított is...:D szóval végülis elértem a célom. Egyébként hozzátenném, hogy az ember KÉPES változni és változtatni akárhány évesen az életén/hozzáállásán, a kérdés az, hogy akar-e, párom úgy látszik akar maradjunk ennyibe, a sok hülyeséget meg tartsátok meg magatoknak.
2018. jan. 7. 20:26
 14/22 anonim ***** válasza:

:D

Sok sikert a továbbiakban.

2018. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy :D.
2018. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Minek kér véleményt az, aki már eleve tudja, mit akar hallani? Ha nem tudod még csak végiggondolni sem, amiket tanácsolunk, akkor nem kell kérdést feltenni.

El tudom képzelni milyen kapcsolat az, ahol annyira nem megy a kommunikáció, hogy csak egy gyakoris kérdés mutogatásával tudod a párod felé kommunikálni azt, amit akarsz.

2018. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Mentsd el ezt a kérdést, és hetente mutasd meg neki. Reméljük működni fog az elkövetkező 50-60 évben is.
2018. jan. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Agyilag nagyon zokni emberek lehettek, ja és parasztok. Gondolkodni tudni kéne..mint már olvashattátok, próbáltam vele beszélni, de most, hogy megmutattam ezt a sok gyökér választ, jobban elgondolkodott, és máris változtatott, már este, de ma reggel is úgy ébresztett, hogy hatalmas rendet pakolt, számomra pedig ez nagyon pozitív. Tudom, tudom ti olyan emberek vagytok, hogy kutatjátok ezeket a "párkapcsolati problémák" című kérdéseket, hogy a ti szánalmas életeteket megbosszuljátok úgy, hogy próbáljátok másnak elcseszni vele a kedvét, de sajnálom ez nem jött össze, nagyon jól tudjuk a párommal, hogy akik ide kommentelgetnek nincs életük, nincs párjuk, sőt még lehet munkátok sincs ezért van ennyi időtök ennyi szart írni. Úgyhogy köszi, nem kell több ilyen jellegű válasz, ja és mivel már több mint 3 éve vagyunk együtt ezért a kapcsolatunk most sem fog hirtelen romlásnak indulni, sőt inkább felfele halad, legszebb öröm a káröröm lett volna gyerekek, de sajnos nincs minek örülnötök. :D
2018. jan. 8. 08:33
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
Akkor te minek irkalsz ide ilyen regenyeket a rendetlen pasidrol, ha ez ilyen szar hely? :D Egyebkent meg a kisgyerek is osszepakol, es bizonyitani fog akarni anyunak, ha megalazzak es raszolnak. Ez nem valo valtozas. A kutya is behuzza a farkat, ha felemeled a hangodat. Termeszetes igeny ettol meg nem fejlodik benne a rend vagy akarmi irant, hanem a haragtol fog felni. Csakhogy tudd :).
2018. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#13, ez biztató fejlemény, de arra is gondolok, hogy ez is csak egy fellángolás, ahogy az első két évben is képes volt "viselkedni" - aztán belefáradt, meg minek is.

Szóval ügyeljetek, hogy ez változás legyen (ami nem leheleten, csak ritka), ne egy újabb beetetős időszak

2018. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!