Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vennétek rá a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vennétek rá a párotokat arra, hogy tartsa rendbe maga után a szobátokat?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve vagyunk már együtt. Hivatalosan még nem élünk együtt, nekem is van egy otthonom, és neki is, azonban az esetek 95%-ban nálam vagyunk, hozzám jön „haza” a munkából és hasonlók. A probléma az, hogy bő 1 éve állandóan hatalmas felfordulást csinál. Nem óhajt kijönni a konyhába enni, a szobámba eszik, mindent lemorzsál, a cigit ő magának tölti, ami azt jelenti, hogy a dohány mindig a földön landol, állandóan lever véletlenül mindent (sokszor volt, hogy a tárgy eltört), és minden egyes reggel azzal kell kezdenem, hogy egy bő félóra-óra alatt kitakarítom a szobám, de ez mindig ismétlődik, mert este mikor jön újra felfordulást csinál. Többször kértem, hogy csak a rendet tartsa fenn, de az sem megy neki, állandóan arra hivatkozik, hogy hát nála mikor voltam én is rendetlenséget csináltam. (Ami történt mindössze annyi, hogy a testvérei akikkel lakik kivitték a szobájából a kukát, így a zsebkendőt a földre tettem le, hogy majd ő akkor kidobja..) és mióta ez történt szinte szándékosan tesz ekkora felfordulást. Próbáltam már vele beszélni komolyan, hogy tisztelje a lakást, meg engem annyival, hogy normálisan, kulturáltan legyen itt, de mintha a falnak beszélnék…Hogy lehet akár kicsit radikálisabban rávenni arra, hogy tisztelje a rendet? Vagy örökre ilyen marad? (23 éves a párom)
2018. jan. 7. 18:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Na látod, a sok bunkó válasz miatt szégyellte el magát, és mi elértük azt amit te nem. Szívesen.
2018. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Több választ nem kérek. Viszont aki nem bunkó módon írt, annak tényleg köszönöm. És ezzel le is zárnám, a változás elkezdődött, aztán majd látom, hogy alakul a továbbiakban.
2018. jan. 8. 12:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!