Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom teljesen megbolondult?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen megbolondult?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt élünk, de ilyen viselkedést még soha az életben nem tapasztaltam tőle.

Van, hogy túlreagál valamit, gyorsan felkapja a vizet, de amit ma ok nélkül lelejtett, az rendesen elgondolkodtatott.

Reggel elmentem munkába, ő otthon maradt. Megbeszéltük, felhívom ebédszünetben, ahogy máskor is. Reggel még beszéltünk, 10-kor, minden rendben volt. 15.30-kor hívom, ahogy megbeszéltük.

Eleinte minden oké, mondtam neki, hogy vettem szőlőt, holnap megesszük, még örült is.

Mondtam neki, hogy mivel ma otthon van (máskor dolgozik), nem muszáj eljönnie értem a munkahelyre (2 órára van az otthonunktól), elég, ha az állomáson találkozunk.

Erre elkezdett velem üvölteni a telefonba, hogy hogy van pofám(?!) megmondani neki, hogy mit csináljon. Ekkor még csak meglepett voltam, és nem értettem a szituációt. Amikor megkérdeztem, mi baj, mi rosszat mondtam, mi történt, elkezdett minősíthetetlen szóhasználattal üvölteni velem, mint az eszeveszett, trágárul beszélni, krvázni, és hasonlók.

Amikor megmondtam neki, hogy vagy vált, vagy leteszem, és estig nem is akarok tudni róla, akkor már iszonyatosan ocsmányul beszélt. Amikor megmondtam, utoljára kérdem, mi a fene van, erre elkezdte nyávogós, hangon, hogy "Mégis mi a f.ssz bajooood van? Eszement ringyó, mégis, mi a fszt akarsz?"

Ekkor már kb ott tartottam, hogy megnéztem a telefont, hogy biztosan jó számot hívtam-e. Nem vagyok sírós, nehéz kihozni a sodromból, megríkatni meg aztán tényleg keveseknek sikerült eddig. De ekkor már sírtam.

Mire egyre jobban belelovalta magát, és elkezdte, hogy "akkor bőgjél, te agybajos rongy" és hasonlók.

Letettem, visszamentem dolgozni, de annyira idegeskedtem vagy enyhébb sokk ért, hogy nem tudtam abbahagyni a sírást és reszkettem a hidegtől.

Aztán a főnöknőm hazaküldött, mert rossz volt rámnézni.

Azóta is fázom (lázam nincs, érdekesmód), pulóverben a 25 fokos szobában és a forró zuhany alatt is.

A párom többször is bocsánatot kért, de bennem eltörött valami, és nem érzem magam jól már attól se, hogy egy szobában vagyunk.

Semmi furcsát nem vettem észre rajta a napokban, és azzal magyarázta, hogy ideges, mert hétfőn vizsgázik.


24N, 31F


2018. jan. 20. 21:43
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
ez egyre többször lessz,már bocsi de egy ilyen undoritó,paraszt,állattal egy percig se maradnék eggyütt.erre nincs magyarázat! bármi mond! elfogadhatatlan,gusztustalan alak!
2018. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
86%
ilyenhez soha nem tudnék többet hozzáérni,hánynék tőle,fújj.erre nincs mentség.
2018. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
A komoly szorongással, depressziónak ha jól tudom lehetnek ilyen indokolatlan érzelem kitöréses megnyilvánulásai. Mást nem vettél észre rajta? Ha ez volt az első, ahogy írtad, beszélhetek kicsit mélyebben, és ha szükséges, forduljon szakemberhez. Már ha ezek után van még benned hajlandóság, hogy folytassátok a kapcsolatot.
2018. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Huhhh... Hallod. Ez nagyon durva. Most rögtön az jutott eszembe, hogy ha akkor nem telefonon beszéltek, hanem szemtől-szembe, amikor ebben az idegállapotban volt, ki tudja, mire lett volna képes...

Én nem tudnék vele tovább élni. El is törne bennem valami és amit fentebb leírtam, igencsak riasztana...

2018. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
Mit vártál ha ennyivel idősebbel lépsz kapcsolatba? 24f hagyd el azt cső
2018. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire hirtelenül jött elő, akkor én is talán arra gondolnék, hogy valamilyen fiziológiai dolog van a háttérben, lelkibetegség vagy tudatmódosító szer, és nem feltétlenül a "na most jött ki belőle hogy mijjeeeen"-dolog. Szakember segítségével kéne megvizsgálni a helyzetet, aki kívülről, függetlenül tudja látni, mert téged nyilvánvalóan (és valahol jogosan) csak az érzelmeid vezérelnek.
2018. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
35%

Kérlek, ha ilyen van, ülhetek már le egymással.

Igen, érthető, hogy ez fáj neked, de annak mindig oka van, ha a legkisebb dolgokat is túlreagálja valaki.


Megint le leszek pontozva érzem, de nem ciki pszichiáterhez fordulni. Én is ilyen vagyok, de már az a pár alkalom, amit ott voltam is segített. (Ja, és nem, nem tömtek meg gyógyszerekkel, továbbra sem szedek semmit.)


Persze ez is csak akkor működik, ha a bocsánatkérést hajlandóság követi a változásra a részéről.


22/N

2018. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

15, Nem függ össze. Gondolom, nincs senkid, és ez frusztrál, de ez nem rám tartozik.


A többieknek köszönöm.

2018. jan. 20. 22:17
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a tipus, aki legkozelebb beleveri a fejedet a falba, mert feher szolot vettel a masik helyett, es kulonben sotlan a paprikas krumpli. Es meg te kerjel bocsanatot, mert o addig nem fog. Lehet hogy nem volt meg ilyen, bar en inkabb ugy fogalmaznek, hogy biztos vagyok benne, hogy mar eddig is olyanokat neztel el neki az evek alatt, amiknel mas mar kidobta volna, es most jutott el odaig a leepitesedben, hogy mar merjen igy beszelni veled.
2018. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nagyon félelmetes! Mit mondott miért csinálta? Megbeszéltétek egyáltalán?
2018. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!