Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom teljesen megbolondult?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen megbolondult?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt élünk, de ilyen viselkedést még soha az életben nem tapasztaltam tőle.

Van, hogy túlreagál valamit, gyorsan felkapja a vizet, de amit ma ok nélkül lelejtett, az rendesen elgondolkodtatott.

Reggel elmentem munkába, ő otthon maradt. Megbeszéltük, felhívom ebédszünetben, ahogy máskor is. Reggel még beszéltünk, 10-kor, minden rendben volt. 15.30-kor hívom, ahogy megbeszéltük.

Eleinte minden oké, mondtam neki, hogy vettem szőlőt, holnap megesszük, még örült is.

Mondtam neki, hogy mivel ma otthon van (máskor dolgozik), nem muszáj eljönnie értem a munkahelyre (2 órára van az otthonunktól), elég, ha az állomáson találkozunk.

Erre elkezdett velem üvölteni a telefonba, hogy hogy van pofám(?!) megmondani neki, hogy mit csináljon. Ekkor még csak meglepett voltam, és nem értettem a szituációt. Amikor megkérdeztem, mi baj, mi rosszat mondtam, mi történt, elkezdett minősíthetetlen szóhasználattal üvölteni velem, mint az eszeveszett, trágárul beszélni, krvázni, és hasonlók.

Amikor megmondtam neki, hogy vagy vált, vagy leteszem, és estig nem is akarok tudni róla, akkor már iszonyatosan ocsmányul beszélt. Amikor megmondtam, utoljára kérdem, mi a fene van, erre elkezdte nyávogós, hangon, hogy "Mégis mi a f.ssz bajooood van? Eszement ringyó, mégis, mi a fszt akarsz?"

Ekkor már kb ott tartottam, hogy megnéztem a telefont, hogy biztosan jó számot hívtam-e. Nem vagyok sírós, nehéz kihozni a sodromból, megríkatni meg aztán tényleg keveseknek sikerült eddig. De ekkor már sírtam.

Mire egyre jobban belelovalta magát, és elkezdte, hogy "akkor bőgjél, te agybajos rongy" és hasonlók.

Letettem, visszamentem dolgozni, de annyira idegeskedtem vagy enyhébb sokk ért, hogy nem tudtam abbahagyni a sírást és reszkettem a hidegtől.

Aztán a főnöknőm hazaküldött, mert rossz volt rámnézni.

Azóta is fázom (lázam nincs, érdekesmód), pulóverben a 25 fokos szobában és a forró zuhany alatt is.

A párom többször is bocsánatot kért, de bennem eltörött valami, és nem érzem magam jól már attól se, hogy egy szobában vagyunk.

Semmi furcsát nem vettem észre rajta a napokban, és azzal magyarázta, hogy ideges, mert hétfőn vizsgázik.


24N, 31F


2018. jan. 20. 21:43
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ez nagyon durva. Őszintén fogalmam sincs mit csinálnék. Lehet hazamenni is féltem volna, nem tudom. Semmikép sem normális. Orvoshoz kellene menni, mert egy ilyen hirtelen kitörés lehet akár valami súlyosabb pszichés betegségnek is egy korai tünete.
2018. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Huhh utoljára hasonlót 4 évvel ezelőtt éltem át az ex barátommal. Bár ő sem beszélt ennyire durván,mint most te leírtad. De hasonló okokból ment az alázásom és a bántás. Ő olyan 3 év után kezdte,persze fokozatosan. Azt tudom mondani,ha egyszer volt ilyen ,2x is lesz és 3x is. Sőt egyre durvább lesz. Csak ennyit írtál le,de szerintem csinált ő már hasonló dolgokat csak enyhébb formában. Ilyen emberrel nem érdemes együtt maradni, ha úgy döntenél ,hogy elhagyod akkor ezt mindenképp úgy közöld vele,hogy jelen van egy-két barátod,barátnőd!
2018. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
De biztos vagy benne, hogy nem drogozik... szerinted amikor síkideg valami vizsga miatt és mondjuk életébe először be speedezik emiatt vagy hasonló drogot vesz be majd ezt leközli a telefonba "képzeld drogot használtam". Valószerű. Komolyan a drog a legreálisabb opció vagy elmebaj.
2018. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
(amúgy az miért van hogy ebédszünetben hívnod kell, és csak vele mehetsz haza meló után?)
2018. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről az apám jutott eszembe. Anyám néhány éve ismerte el, hogy későn kapcsolt, azt hitte ő is, hogy az csak egyszeri kiborulás volt. Aztán jött az ital és mindennapossá vált, az én önbizalmamat is lerombolta, még most "felnőttként" is érzem a hatását, hogy minden kis semmiség miatt robbant, azt érzékeltetve, mintha a világ legrosszabb embere volnék. Próbáltam megfejteni, hogy mi lehet az oka, de nem válaszolt ezekre a kérdésekre, csak látszott rajta, hogy elgondolkodott, de viselkedése a régi maradt. Szóval, sajnos azt kell mondanom, ebből sok jó nem származhat, ha nem találtok rá valami megoldást (pl. szakember segítsége valóban erősen ajánlott).
2018. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
9%
Privit ne írj
2018. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
41%

Tudom, nincs beleszólásom, de én egy év után senkivel se költöznék össze. Én még ezt az egész 5 éves járást is megkockáztatnám összeköltözés előtt.

A másik, hogy akibe szerelmes vagyok ( de egyébként bárkivel akit kicsit is szeretek barátilag és nem csinált valami nagyon nagyon nagyon nagyon csúnyát ) beszélek vele így. Ha vizsgám lesz hétfőn, ha meghalt a hörcsögöm, ha vinni kell oltatni a kutyát, ha ki kell vinni a szemetet, akkor sem. Egyetértek azokkal, akik azt mondják súlyosbothat az idő elteltével. Van baj az agyban, nem kicsi...


23/f

2018. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
ez nem olyan dolog, hogy bocsánatot két, és annyi - ha nem megy orvoshoz, akkor nagyon gondold meg mi lehet még ebből... sok jó nem.
2018. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egyszer egy ilyen elmebeteg barátom, szerencsére nem sokáig, hamar kibújt a szög a zsákból. Viszont az nagyon fura, hogy 5 év után hirtelen ilyen legyen... Biztos nem volt semmi hasonló probléma vele soha?
2018. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

28-as vagyok, elírtam.

nem beszélek vele*

2018. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!