Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben, ha ez lenne a ferjetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az van, h par eve megismerkedtunk,egymasba szerettunk. gyermekunk szuletett, kozos hazat vettunk majd megszuletett a masodik gyermekunk. Ez 4 ev leforgasa...de megsem volt ez mimd olyam konnyu amig nem sikerult hazhoz jutni eloszor a szuleinel eltunk a terhessegem alatt is, ahol szornyen bantak velem, kibeszeltek, irigykedtek, biztattak ellenem sot az ellen is h megtartjuk e az elso gyermekem..a masodiknal be sem jottek a korhazba megis ugy teszunk mintha misem tortent volna,minden hetvegen jon es szivesen latjuk. vagy karacsonykor a minosegibb etelek a ferjem tesojanak es parjanak volt elrakva,messze elnek innen,de meg a gyerekeinket se kinaltak azzal amivel a ferjem tesojat.. Megis mindemellett el nezunk! jo persze en nem az vagyok aki hagya magat, de a ferjem meg se szolalt. De tett a ferjem is hasonlokat.. Jo ezt mar nagyabol valtoztattam rajta. De most tett egy olyat ami folott valoszinu h mar nem tudok elnezni. Par napja belem ment el, de csam ket napra ra mondta el!!!!es most varom a gyogyszer hatekony s majdnem 65 ora elteltevel vagy sem!!

Atverve erzem magam:(( azt meg tudno illik, hogy az aktusaink kb 6 hetemte vannak, mert keg eve ugy vagyunk, h max 3 percig birja es belefaradtam mar. Pedig regen orakig birta..

+azt is tudni illik, hogy igazabol imad minket nekem is a vilagon mindembem segit mindent nekuk aldoz magan sporol.


2018. jan. 25. 06:56
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
94%

Mivel mit tegyünk?

1. Ha nem akartok gyereket, akkor húzzon gumit! Hiába veszi ki időben, akkor is lehetsz terhes. Erre meg ezek után ne alapozz.

Főleg, ha tudja, hogy csak azért vagy vele, mert van gyerek. Lehet, hogy nem is volt véletlen.

2. Tudtad, hogy ilyen, mikor hozzámentél és szültél neki két gyereket. Edd meg, amit főztél.

3. Beszélj vele, hogy gond van a szexben. Egyébként ha csak évente tízszer dugtok, nem csoda, ha nem bírja sokáig.

Előtte nyaljon ki, aztán a kutyát nem fogja érdekelni, ha gyorsan elmegy. Lehet, hogy több kedved is lesz szexelni.

4. Nem kötelező jópofizni anyóssal, ha utálod. Nyugodtan mondd meg neki, hogy "anyuka, nem gondolja, hogy bunkóság ekkora különbséget tenni a vendégek/gyerekei között?"

Itt hiába picsogsz.

2018. jan. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
69%

Te nem vetted észre, hogy benned ment el?

Ne kamuzzál már

2018. jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nagyon jól összeilletek, de nagyon vigyázzatok, mert túl sokan lesztek, ha ez így megy.
2018. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Uristen :O tudtok olvasni? :D eloszor is, vedekeztunk eloszor gumival csak kiszakadt valaszinuleg, azt gyogyszer mellett estem teherbe es most is szedek csak egy hetet ki kellett hagynom es egy hete szedem ujra! Igy csokkent a hatasa. Masodszor!! Nem le igenyteleneztem!!!!!Hanem azt irtam h nincs nagy igenye annak ellenere h sokat dolgozik!!! MARMINT NEM VESZ MAGARA GYAKRAN UJ RUHAT, NEM VASAROL LUXUS CIKKEKET!!! DE NAGYON IS IGENyes!! Es nem abrandultam ki!!!Szeretem!!!!!! Talan jobban mimt az elejen!!!!Harmadjara!!! Nem, nem vettem eszre, hogy fojt volna valami azert is mondtam neki is, h biztos e, mivel en nem vettem volna eszre, h jott volna valami az aktus utan!!! Es negyedjere aki azt irta hogy ne "szaporodjak" szerintem te nr mert egy vadbarom vagy egy hulye es egy ertelmi fogyatekos nem is ismersz es ilyet irsz!!!! A gyerekeket ne sodord bele remelem ninca gyermeked kulonben tobb empatia lenne benned!!!!
2018. jan. 25. 08:59
 15/48 A kérdező kommentje:
Egyebkent mi megbeszelunk mindent tisztaba van a problemaval, mar utanna neztunk mit lehhetne tenni de semmi javulas!!
2018. jan. 25. 09:01
 16/48 anonim ***** válasza:

Kamu: gyógyszerből ha kihagysz egy hetet, akkor is véd, akkor jön meg, olyan meg nincs, hogy néha nem szeded!

Ha egy pasi elmegy benned, akkor észreveszed, mert jön ki belőled a cucc. Nem mászik fel az összes sperma a méhedbe.


Van gyereked, de szexről, fogamzásgátlásról fogalmad sincs!

2018. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Igen?? Nogyogyazt hivtam fel, hogy egy nap kihagytam a gyogyszert mit tegyek?! Azt mondta vagy masnap kettot vegyek be, vagy hagyak ki egy hetet!igy kihagytam, amugy is par napja ment el a tejem is, es egy gyenge gyogyszerrol van szo
2018. jan. 25. 09:05
 18/48 A kérdező kommentje:
Okoskodni tudtok olvasni azt mar nehezebb!! :D
2018. jan. 25. 09:06
 19/48 anonim ***** válasza:
66%

kettőt vegyél be egy nap?

bazira kamu vagy, aki szed gyógyszert tudja, hogy ilyen nincsen!!!

unatkozol?

2018. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
11. : Van h az én párom is keveset "termel ki". Nem literszámról beszélek, de a keveset is simán lehet érezni, vagy pedig belenézel a wc-be és látod, h "csomós" dolog van, ami nem belőled van.. Persze ha ismered magadat, mert ha nem, akkor van a baj! Ha esetleg felfázásod is van, akkor is érzed a kis mennyiségű folyást is. Na, ez kb. egy kaptafa. Ráadásul a bugyidba nyálkás folyadék megy bele, azt "semmiségnek" veszed? Ne nevettess már! :))) Bocsi, de nagy gond van veletek!
2018. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!