Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben, ha ez lenne a ferjetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az van, h par eve megismerkedtunk,egymasba szerettunk. gyermekunk szuletett, kozos hazat vettunk majd megszuletett a masodik gyermekunk. Ez 4 ev leforgasa...de megsem volt ez mimd olyam konnyu amig nem sikerult hazhoz jutni eloszor a szuleinel eltunk a terhessegem alatt is, ahol szornyen bantak velem, kibeszeltek, irigykedtek, biztattak ellenem sot az ellen is h megtartjuk e az elso gyermekem..a masodiknal be sem jottek a korhazba megis ugy teszunk mintha misem tortent volna,minden hetvegen jon es szivesen latjuk. vagy karacsonykor a minosegibb etelek a ferjem tesojanak es parjanak volt elrakva,messze elnek innen,de meg a gyerekeinket se kinaltak azzal amivel a ferjem tesojat.. Megis mindemellett el nezunk! jo persze en nem az vagyok aki hagya magat, de a ferjem meg se szolalt. De tett a ferjem is hasonlokat.. Jo ezt mar nagyabol valtoztattam rajta. De most tett egy olyat ami folott valoszinu h mar nem tudok elnezni. Par napja belem ment el, de csam ket napra ra mondta el!!!!es most varom a gyogyszer hatekony s majdnem 65 ora elteltevel vagy sem!!

Atverve erzem magam:(( azt meg tudno illik, hogy az aktusaink kb 6 hetemte vannak, mert keg eve ugy vagyunk, h max 3 percig birja es belefaradtam mar. Pedig regen orakig birta..

+azt is tudni illik, hogy igazabol imad minket nekem is a vilagon mindembem segit mindent nekuk aldoz magan sporol.


2018. jan. 25. 06:56
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Pfff kérdező!!!!

Tegyük fel, h abba kellett hagynod a tabletta szedését, mert mondjuk tablettát terveztél cserélni, vagy a hormonháztartás miatt kis idő be kellett fejezned. AZ A KIS IDŐ nem 1 hét szokott lenni. Min. 1 hónap, h a hormonok álljanak rá a megfelelő működésre. Vagy te most a "szünet" 1 hétről beszélsz? Mert a tabletta akkor is védelmet nyújt..

2018. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
En annak orulok, ha hat igyis a gyogyszer de a vedono meg a nogyogyasz csak jobban tudja mint ti, hogy ilyenkor nem vagyok olyan vedett!! Olvassatok el a betegtajekoztatot akkor!! :D
2018. jan. 25. 09:11
 23/48 A kérdező kommentje:
21# tanulj meg olvasni!!!!
2018. jan. 25. 09:12
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
NEEEE!!!! NE NE ÉS NE!!!! Milyen szakot végzett a nőgyógyászod?!?! Autószerelőit?????? MERT ILYEN NINCS! H KIHAGYOD 1 NAP A TABIT ÉS LEÁLLÍT 1 HÉTRE!!! Olvass utána!!! Igen, van, h tanácsolja, h vedd be másnap az előző napit, h ne keveredj össze, de ilyen nincs, h 1 hétre leállít!!! Majd szedd tovább...
2018. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Kicsit belezavarodtál?

Most elélvezett vagy nem? Vagy nem tudja? :D

Ha egy pasi elmegy, azért az eléggé biztos szokott lenni. :)

Gyereket azért ne ti világosítsátok majd fel

2018. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Itt a gyakorin is feltettem mar ezt a kerdest, mert nekem is furcsa volt. 3an ugyanazt tanacsoltak mint az orvos, pedig Nem irtam le h mit mondott a nodoki
2018. jan. 25. 09:14
 27/48 anonim ***** válasza:

Kedvesem, én amikor kihagytam a tablettát, akkor az én nőgyógyászom annyit mondott: Semmi gond, szedje nyugodtan tovább, maximum előbb fog kezdődni a szünet...

Milyen doki ez? Aki 1 hétre leállít róla? Gyorsan válts!

2018. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Igen,o nem tudja, h egy PICI MENT E BELEM VAGY SEM, DE AKKOR IS PICIROL LENNE SZO!MERT VEDEKEZES MELLETT IS MINDIG KIVESZI, hogy meg tobb modszert kombinalva biztonsagosabb legyen a szex
2018. jan. 25. 09:15
 29/48 anonim ***** válasza:
Vicces történet
2018. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Uristen na megegyszer roviden: felejtsetek el a szulei reszt, azt azett irtam, h lassatok, sok mindent elnezek, eloszor a gumi szakadt ki. Utanna gyoszer mellett estem teherbe.. Most pedig o kivette, de lehhet h egy pici belem ment vagyis nem vette ki idoben, de nem folyt semmi ki. Majd vettem be esemeny utanit, szeretem nem jarom le arra igenytelen h nem vesz maganam szinte semmit, mert nekunk el.
2018. jan. 25. 09:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!